Убавиците на пътя

  • 4 901
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 666
Хубаво е и мъжете да узреят.  Какви магарии са правили, защото жена с малка кола ги е изпреварила. Въпрос на мъжка чест.

# 61
  • София
  • Мнения: 8 932
Докато е вярно.    Laughing
Аз винаги познавам,когато кара жена.
А смятам,че са по-НЕтолерантни жените,защото си мислят ,че и като шАфьорки пак им се полага предимство, само защото са жени.
Просто не са узрели и готови за идеята,че на пътя няма мъже -жени.Там всички са РАВНИ и правилника е за ВСИЧКИ,без значение от пола.

Аз пък винаги познавам кога кара перничанин, хасковлия, старозагорец и т.н. без дори да му гледам номера. Който кара по околовръстното най - добре ще ме рабере. Обичам етикетите, които особено тук с лека ръка се лепят.  Peace

# 62
  • Мнения: 2 376
Такива праволинейни коне с капаци правят най-досадните и изнервящи ситуации по пътищата. Правилата, та правилата. Стисне волана на 2см от носа си и край, царицата минава, бЕгайте, правото е нейно. После защо "жена-шофьор" било станало нарицателно  Whistling

Хи-хи Simple Smile) Това ли измисли?
Ситуациите ги правят, най-вече тези, които не знаят всъщност какво правят. Simple Smile))

И за неразбралите да повторя, толерантността по нашите пътища е неограничена. Не ви трябва да се борите за нея. Къде по света ще пресечеш двойно непресечена пред полицай и това ще бъде толерирано? И къде по света има кофи по кръстовищата и това изглежда нормално, след като дадохте примера? По-толерантни от това не знам как може да бъдем. 

Общи условия

Активация на акаунт