Лакове за нокти - тема 49

  • 35 148
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 556
И аз го гледах Севънтийна и ми се стори много близък до този и до още един мой любимец- Orly- Bubbly Bombshell Heart Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 74
Аз вчера получих някакво неудържимо вдъхновение за весели цветове, и понеже не беше лесно с избора само на един цвят, днес съм така:



На живо цветовете са една идея по-ярки и по-сочни... Heart Eyes

Лаковете (започвам от палеца) са: OPI Did It On 'Em, Color Club Age of Aquarius, Barielle Do Unto Others, OPI Fly, Barielle A Bouquet For Ava.

От сигурно две седмици се каня да се лакирам с нещо по-червено  Mr. Green , обаче все си налитам на сиво, лилаво, синьо... Blush

# 722
  • Мнения: 31 365
Давайте идея за нов въпрос в тема която ще се пусне сега. Hug  bouquet

# 723
  • Мнения: 1
Ами след моя въпрос за топ лака се развихриха различни мнения по въпроса...затова предлагам да е нещо в този ред на мисли, съжалявам, ако вече е имало такъв въпрос  Embarassed

# 724
  • Мнения: 31 365
Какъв е точно въпроса за топ-лака, че съм пропуснала?

Да тази тема е за основи и топ-лакове.

# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
В началото на тази тема ли обсъждахме кой каква основа и топ ползва ?  newsm78

# 726
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Може да се пусне въпрос кой какъв продукт за омекотяване на кожички ползва.

# 727
  • Мнения: 1 198
На мен пък ми харесва основния цвят. . ако може да се нарече цвят де.. Така и то не точно, а приблизително ми се е получавало с Калциевия гел на Перфект .. Някой ако знае друг начин да се постигне това естествено покритие ??  newsm78
Редактирам се, за да дам една идея - нали тази тема юе бъде 50-та... т.е. юбилей .. нещо по този повод да измислим Confused  Thinking

# 728
  • София
  • Мнения: 71
Може да се пусне въпрос кой какъв продукт за омекотяване на кожички ползва.

И аз съм на това мнение  Peace Peace Peace

# 729
  • Мнения: 31 365
Може да се пусне въпрос кой какъв продукт за омекотяване на кожички ползва.

И аз съм на това мнение  Peace Peace Peace
Добре такава тема не сме пускали и сега в студа е чудесна идея. Правя нова тема. Hug  bouquet

# 730
  • Мнения: 38
Аз пък предлагам всяка да напише любимите си 3 или примерно 5 лака /за тези които имат много лакове и ще им е трудно с 3/  за "всички времена". Такива които винаги ви радват и никога не ви писват колкото и нови да купувате след тях....примерно  Mr. Green

Оп...писала съм докато вече сте били решили ...сории   bouquet

# 731
  • Мнения: 5
Здравейте ,
Лаковете на Milani оттук !

# 732
# 733
  • Мнения: 430
Ама той е 18-19лв в този сайт!  Naughty къде-къде по-изгодно е да го поръчаш от САЩ...

 Даже с доставката излиза около 24 лв. Днес ми го доставиха. Вчера го поръчах ,поне става бързо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт