Парфюмни размисли и страсти - 148

  • 39 187
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 64
Лартизан бяха пуснали и лятото едни намаления- ум да ти зайде! Ирис Палида беше на някаква смешна цена и тогава изтървах, защото нямах кредитна карта (умишлено съм си я спряла преди време). От тогава се чудя дали пък да не си пусна нова, че беше грехота да не се купува!  Joy Това тогава май ми е пропусната покупка, за която съжалявам най-много.  Laughing
Годес, не им се давай на малките кръвопийци- те това чакат!

# 691
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Нямам никакъв спомен защо и как съм проспала лятното намаление.Карта имам,но най-вероятно е била празна Whistling А този Ирис звучи примамливо.Нищо,пак ще дойде лято...
А днес не знам какво ме прихвана,но се присетих за арабския парфюм на Бижу.Помня твърде смътно Глория/пардон,Джулия Mr. Green/...не помня Нат като го получи,какво каза за него...но предния път като го издирвах,ударих на камък.Сега го открих лесно и го издумках с последните пари в картата Crazy При това има и други съкровища при този търговец,поразгледайте.А доставката е free,както най обичам Mr. Green

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 13:28 от Lunen_sun

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много са ми интересни арабските парфюми, харесвам ги. Обаче ми е неприятно да се мажа с тези пръчици, остава ми мазно по кожата и като се пипна ми е гнусничко  Mr. Green По тази причина и двата, които имах заминаха в шишенцата на ароматизаторите в колата. Как ухаеше само  Crazy
А, на Бижу е със спрей. Сейввам продавача.

# 693
  • Мнения: 17 546
Но цената е соленичка. Намира се и доста по-тънко. Хайде, честит, Сънчеbouquet Да споделиш мнение.
Мимс, като стигна до пощата, че с последните събития в живота ми, просто забравих за тези неща, ще ти изпратя проби и от двата арабски - този и онзи с ауда. Ти поне си ценител на арабските аромати, а и мнението ти ми е интересно. Hug

ПП. Сънче, ставаше въпрос за Джулия, не за Глория. Laughing
       От кувейт до България ли поръча? От там дали ще иде на митница?

# 694
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Да де,грешка на езика Mr. Green
Не намерих по-добра цена,но предвид факта,че няма доставка,ако пък и парфюма ми хареса... fingerscrossed
Кой е този с ууда?
Иначе онези с пръчиците и аз така си ги държа,харесва ми да се пръскам,не да се мажа...
P.S.Надявам се да не иде на митница.Но ще споделя като пристигне.

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 13:26 от Lunen_sun

# 695
  • Мнения: 17 546
Няма го във Фрагрантика. Eто този е. И тук има още доста арабски произведения. Обаче... hahaha доставка до България Shipping:    $172.51*

Между другото сега вече Wisal ми мирише основно на сини сливи(току що се напръсках с него) и се чудя дали по този показател Мимс няма да намери прилика с Feminite du Bois?

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 13:34 от Бижy

# 696
# 697
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Сънчо - без повече такива грешки, че аз като прочетох Глория на добра цена  и се хвърлих да я търся  Crossing Arms
От известно време съм дрогирана от нея, а това 30мл шишенце нещо много малко ми се вижда  Thinking

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Бижу, благодаря ти  Hug, с удоволствие ще ги пробвам  Grinning

Моите съм ги поръчвала от този сайт. Много коректни  Peace Не помня колко беше доставката, а сега не ми се рови, но не беше нещо фрапиращо.

# 699
  • София
  • Мнения: 224
Леле, Бижу,  Shocked
за тази цена парфюмът сигурно пътува до България преминавайки поне през две пустини, натоварен в дисагите на най-обучената им камила.

# 700
  • Мнения: 17 546
Доставката беше безплатна, но вече не доставят до България...

seemly, мисля, че за тези пари камилата върви комплект с парфюма. Laughing Само с UPS предлагат изпращане за по света(от Щатите), сигурно затова такава цена. Thinking

# 701
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Мимси,и моите първите са от същия сайт,доставката май беше безплатна newsm78
Рапунцелче,извинявам се за грешката Praynig Днес май не съм в час,чета материала,публикуван от Денс и се чудя к'ви,аджеба,са тия гОБЛени за 40 милиона евро Joy
И пак се чудя,като е станало през 2006-та,защо чак сега ни го поднасят като новина?

# 702
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И пак се чудя,като е станало през 2006-та,защо чак сега ни го поднасят като новина?
A aз се чудя, дали това ще доведе до промяна на цените. Надолу, де Grinning

# 703
  • Мнения: 31 392
И пак се чудя,като е станало през 2006-та,защо чак сега ни го поднасят като новина?
A aз се чудя, дали това ще доведе до промяна на цените. Надолу, де Grinning
Защото е обжалвано и сега присъдата явно влиза в сила на последна инстанция.

# 704
  • Мнения: 64

Захапала ги муха за гъза... Поне са успели да ги осъдят, де.

Общи условия

Активация на акаунт