Звездни компромати - 124

  • 43 021
  • 733
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 8 526
А с какъв режим, ако не е тайна. Аз все си мислех, че Дюкан е най- добър от към резултати и задържане, но гледах скоро темата им - все още пишат хора, които пишеха и когато се регистрирах тук, 2007-ма-2008-ма...
Естествено ,че Али е отслабвала в подължение на години.Дюкан е супер вреден
Всеки отслабва по различен начин ,при мен е като спра сладко ,газирано картофи и тестено.Черен хляб може

# 256
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Всичко е в количествата храна!! PeaceМоже от всичко, но по малко!

# 257
  • Мнения: 1 078
Всичко е в количествата храна!! PeaceМоже от всичко, но по малко!




newsm10 newsm10 напълно съм съгласна с теб

# 258
  • Мнения: 540
За да е здравословно има значение от каква храна идват калориите. Дюкан е погубване на здравето, особено при жените. Айде за мъж по мога да се съглася, че е окей.

Кой е номер едно според Билборд?  Mr. Green

# 259
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
За да е здравословно има значение от каква храна идват калориите. Дюкан е погубване на здравето, особено при жените. Айде за мъж по мога да се съглася, че е окей.

Кой е номер едно според Билборд?  Mr. Green
Казват,че храната за едно ядене трябва да се побира в шепата ти! PeaceАко искаш да си с нормално тегло,де, но всичко е въпрос на избор! Извинете за спама! Peace

# 260
# 261
  • Мнения: 540
Алисия


1:1 с Николета... излага се  Confused

имам предвид чупките и стойките, супер дразнещи са. Мислех я за малко повече  Peace

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 12:33 от malka_mravka

# 262
  • Мнения: 1 078


Да и според мен! Пък и Николета къде къде е по -красива..Виждала съм Алисия преди години на живо без грим   Shocked Shocked Аз никога не съм я харесвала Алисия!Меркантилна ми е,според мен много добре е знаела,че няма да си остане с Божинов-ражда му детенце(за да може да  си изкотка прилична издръжка) след време(както и стана ясно) Wink Но това е лично мое мнение разбира се!Не че Божинов е цвете ама....... Бе да са живи и здрави Wink

# 263
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

аз прилика не откривам

# 264
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
И аз не откривам Peace

# 265
  • Мнения: 36

достатъчно е това, че квото Николета прави, Алисия бърза да повотори. Както и последния хит, че искала тази година бебе от Ники Михайлов  rotfImbo rotfImao
Тая всяка година ли ще иска от някой футболист по дете?


последния хит

http://---/n/bozhinovmladshi-mama-kaza-che-novata-zhena-na-tati- … okleta.48072.html


от хотнюза е, можете или да копирате края  на линка и да го пейстнете в гугъл или просто да отворите сайтана хотнюз

# 266
  • Мнения: X

Аз също, никаква прилика не виждам.

# 267
# 268
  • Мнения: 2
Аз и никога не съм виждала прилика между двете, нито визуално, нито по какъвто и да било друг начин. Досадиха ми вече с новините за тях, за детето, за това коя кога ходи до тоалетна и колко кг й тежат екстеншъните.

# 269
  • Мнения: 21
e не мога да се въздържа - видяхте ли къде  е родила Бионсе? може би е по-интересно да пуснат как изглеждат стаите на родилките в майчин дом...  http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1806046027

р.s- как се прави това да не се вижда от кой сайт е, не искам да им правя реклама

Общи условия

Активация на акаунт