Звездни компромати - 124

  • 43 033
  • 733
  •   1
Отговори
# 300
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 599
Карла Бруни направо е осакатила лицето си!  ooooh!


Като споменахте внук на Гейбъл, снощи по Фокс Лайф даваха 5 минутно филмче за незаконната дъщеря на Кларк Гейбъл и Лорета Янг. Не знаех тази история. Много глупава, да не кажа проста, жена е тази Лорета.
Ето ТУК малко информация за тези, който не са чули за нея!

До смъртта си не признава публично, че осиновената й дъщеря е всъщност нейна биологична с баща Кларк Гейбъл. Дори прави операции на детето си, за да не прилична на бащата!

Много изтрещял народ!  Crazy

Много интересна информация, за мен поне. Преди известно време четох малко от биографията му и помня, че е имал едно единствено дете от последната си съпруга, когато е бил вече на 59-60 г. И пак на толкова умира в деня, когато разбира че ще става баща за 'пръв път'. Въобще не знаех, че е имал незаконна дъшеря от преди това.  Интересно Rolling Eyes.
И това, че майката е осиновила собственото си дете и криела, че й е истинско също звучи малоумно дори и за онези времена.
пп: не, поправка. Научава, ще става баща по време на снимките на The Misfits, a умира 2 месеца по-късно. А няколко месеца след смъртта му се ражда синът му Джон Кларк Гейбъл/20.03.1961 г./.

# 301
  • Мнения: 1 639
Карла Бруни, започва да прилича на жената-котка Sad дано е временно и само да се е понадула  ooooh!

# 302
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Алисия е доста противна  Rolling Eyes За мен въобщее не може да се мери с Николета като визия.Изглежда възрастна и съсухрена и не намирам грам чар в нея Peace
И с какво точно не може да се сравнява- с късите дебели крачета, с равната талия, с отвратителните вимета Tired? Николета има по-симпатична муцунка, но и тя е скрита под толкова грим и е продукт на толкова интензивни промени, че надали трябва да ни е база за сравнение.
Алисия поне има красиво и поддържано тяло Peace

# 303
  • Мнения: 11 747
Има много начини да отслабнеш - рекордьорката във форума е жена на 40 и няколко години, която свали 90кг с Дюкан. Но не познавам никой, който да е успял да задържи резултата. Включително Кърсти Али, която скоро ще е пак дебела - тя явно си ги редува - дебела, слаба, дебела, слаба...
За колко време?

За около година и половина, до колкото помня.

# 304
  • Мнения: 2 172
Просто изказвам моето лично мнение по отношение дилемата Алисия-Николета.Дори се чудя как може въобще да се сравняват  Thinking
Joy_r и хиляда доказателства да ми извадиш колко къси са крачетата на Николета/незнам това пък какъв грях е  Thinking /,пак нея бих предпочела 1000 пъти/ако съм мъж де  Crazy / Тук нещата въобще не опират до кое тяло,колко поддържано е  Crazy Едната като дразни и ми е антипатична, и 1.20 крака да има, и всеки ден да виси във фитнеса все ми е тая  Laughing

Николета я гледах в "Черешката на тортата".Супер симпатично момиче,за миг не ме подразни.Държа се напълно адекватно,стара се много,изненада всички и въобще нямаше нищо общо с това,което я изкарват  Whistling


Галена във "Вот на доверие"-2006г.  Laughing

# 305
  • Мнения: 3 794
Има ли някъде снимка на бременната Николета  Crazy

# 306
  • Мнения: 36

достатъчно е това, че квото Николета прави, Алисия бърза да повотори. Както и последния хит, че искала тази година бебе от Ники Михайлов  rotfImbo rotfImao
Тая всяка година ли ще иска от някой футболист по дете?


Мисля, че Николета се опита да стане певица, не обратното.

Дете роди на Валери Божинов мисля през 2007г. Светни ме останалите 4 г на кого е раждала дете понеже аз може и да съм изпуснала какви ги върши "тая".
Натали, в злобата си, много се излагаш ама много.

Че какво съм казала по повод пеене? Или може би ти в твоята злоба не успя да прочетеш написаното от мен??

Окей, да се изразя по друг начин, на всеки футболист с който си легне ли ще ражда по дете?




Дете роди на Валери Божинов мисля през 2007г. Светни ме останалите 4 г на кого е раждала дете понеже аз може и да съм изпуснала какви ги върши "тая".
Натали, в злобата си, много се излагаш ама много.

Абсолютно!
Очевидно е по снимките на пернишката Убавица, че Николетка и е кумир, но е време да успокои топката.  Peace



това пък по селската не можа да го кажеш!
1. Явно имаш проблем с града от който съм? Нормално, всички отишли от селата да живеят в големите градове го имат, нарича се комплекс, не ме притеснява, теб би трябвало да притесни.
2. Как по снимките ми прецени, че Николета ми е кумир?!  newsm78 Това, че предпочитам нея пред Ася, не значи, че ми е кумир. Още по-малко пък ми стана ясно как от снимки преценяваш нещата, кой на кого е кумир.
3. Аз съм си абсолютно спокойна, просто ми е смешна Ася с детските си постъпки.


Имам си мнение и някак не съм съгласна някой друг да се опитва да ми налага своето такова, относно това, кой да харесвам и кой не.




Както и да е не мисля да споря, защото не искам и аз да си налагм мнението


Алисия

# 307
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ама, Елфичка, да си ме видяла да ти вадя хиляда доказателства hahaha? Или ти можеш да изказваш лично мнение, но аз не мога да направя същото?
Доколкото помня, твоето изказване касаеше коя как изглежда, а не коя колко е симпатична, и как двете не можели да се сравняват чисто визуално. Сега обърна на личностни сравнения, вземи си избери позиция и стой зад нея Peace. На мен и двете са ми антипатични, и двете не са ми особено красиви, но не намирам Николета за кой знае колко по-прекрасна от Алисия и го казах.

# 308
  • Мнения: 36
Ето ви още материал за оплюване и коментари статуса на Николета, давайте вие сте Wink


Лека ви вечер от мен, нямам намерение точно сега да се карам с някой

# 309
  • Мнения: 353
. На мен и двете са ми антипатични, и двете не са ми особено красиви, но не намирам Николета за кой знае колко по-прекрасна от Алисия и го казах.
Peace



Натали -какво се опитваш да постигнеш?Защо е толкова важно за теб сравняваш НиЛо и Алисия ?

И ,ако Алисия е по-грозната,какво от това?

Божинов беше /е и с двете-факт
Едната има дете от Божинов,другата скоро и тя -факт
Детето на Алисия е дете и на Валери и той ,след като го е създал това дете, трябва да участва в издръжката -факт
И двете са интересни само на ограничена българска публика-факт
Едната ще харчи яка издръжка,другата ще харчи семейните пари -тоест и двете бъркат в джоба на Божинов-факт



Какво повече се ровиш да доказваш?
На теб някой пари дава ли ти ,за да водиш тази война?Не?Ами гледай си живота тогава де  Peace
Какво всъщност искаш от нас-публиката?

# 310
  • Мнения: 494
Аз пък изобщо не разбрах от статуса на Николета,какво е искала да каже!Моля,обяснете ми,като на руса Mr. Green

# 311
  • Мнения: 28
Ето ви още материал за оплюване и коментари статуса на Николета, давайте вие сте Wink


Ама Николета по-неграмотно не можа да го напише.  ooooh! Чудя се дали въобще има някой "модел", който да може да напише поне едно изречение правилно? Потресаващо!

# 312
  • Мнения: 353
Аз пък изобщо не разбрах от статуса на Николета,какво е искала да каже!Моля,обяснете ми,като на руса Mr. Green



Питай Натали -тя знае и мислите,които НиЛо още не е измислила даже  Mr. Green


Песента се казва "Всичко е платено" ,а НиЛо ни подканя да замълчим  Laughing

Алисияяяяяяяяя-пускай делото в Португалия ,да видим дали всичко е платено  Mr. Green

# 313
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Алисияяяяяяяяя-пускай делото в Португалия ,да видим дали всичко е платено  Mr. Green



Пък и така тамън ще разберем, дали е съфорумка и чете тук  Laughing

# 314
  • Мнения: 3 181
Николета е бременна, но не е родила, т.е. няма още дете от Божинов, това е божа работа Mr. Greenмалко съм груба, но.......ме разбрахте.
Елфичка, не знам какво и харесваш на тази малка лигла, без грам ценностна система newsm78, нищо особено физически, скрита под пет пласта помади?
Гледай, подобно нейно копие, фенка да не се врътне край мъжът ти..........че мъжете са със слаби сърца и умове Rolling Eyes човек никога няма 100% гаранция Naughty

Общи условия

Активация на акаунт