Сменяте ли акан памперс през нощта?

  • 1 510
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
задължително сменям памперсите че после става страшно  

# 16
  • Мнения: 773
Ямно само аз не сменям. Няколко пъти съм се пробвала да сменям и после поне час не мога да го приспя. Сменям единствено, ако усетя, че е много пълен с ако. Ако малко е акал въобще не си и играя да сменям. А и той не мрънка заспива си сладко, сладко след като се напапа.

# 17
  • Мнения: 303
Задължително!! Naughty

# 18
  • Мнения: 2 000
Щом усетя, че е наакан го сменям. Е, когато беше малко бебе де, щото сега само през деня ака  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 218
задължително сменям памперсите че после става страшно 
и ние сме същата работа newsm10 newsm10 иначе ако не го сменя следва newsm45 и пак ставам да го сменя- просто няма начин да изкара до сутринта...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Винаги го сменям Peace

# 21
  • Мнения: 2 550
Аха, сменям  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 212
Моят бебо не ака вече нощем,но ако го направи сам си показва,защото започва да мрънка и наакан не може да спи!Сменяме си памперсчето! baby_neutral

# 23
  • Мнения: 7 430
Щом усетя, че е наакан го сменям. Е, когато беше малко бебе де, щото сега само през деня ака  Simple Smile

И ние сме така Wink

# 24
  • Мнения: 4 629
Сменях докато се будеше през ноща, а това беше до около средата на 3тия месец. От тогава памперси през нощта не сменям.

# 25
  • Мнения: 1 107
Откакто спря да се буди през нощта, т.е. от втория месец, не го сменям, дори да усетя, че много се е наакал - сънят е по-важен! Но пък никога не се е обривал или подсичал.

# 26
  • Мнения: 2 282
И аз съм от тези, дето сменят само ако детето е будно. Че се е случвало да сменя памперса преди хранене, да си играем дълго, и накрая точно докато заспива на цица, да се изака... не ми дава сърце (и нерви:) да я събудя. И досега не сме се подсичали след такива случаи. Между другото, детето ти е толкова малко, че следващото хранене (демек будене) ще е само 2-3 часа по-късно, не е толкова страшно...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 823
Задължително,иначе в последствие писъците от болка от червено дупе са неописуеми.

# 28
  • Мнения: 8 505
Сменям,разбира се!

# 29
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
винаги щом усетя че е ако, сменям, независимо от часа

Естествено, че сменям. Иначе ще се зачерви дупето й, а за миризмата в стаята да не говорим Sick

Общи условия

Активация на акаунт