Една вечер с...?

  • 17 901
  • 246
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
оххх аз само за актьори си мечтаяя
Дженсън Екълс /Свръхестествено/

Иън Сомърхолдър /Дневниците на вампира/

# 196
  • Мнения: 3 736
Охх, с такъв бих поиграла на чичо доктор, мдааа Crazy Mr. Green

На пет годинки?  hahaha

ПП Ослепях! Спасявайте!

# 197
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Наложи с лешниково листо Mr. Green


а аз и сега имам нужда от основен преглед, да, дааа Party Mr. Green

# 198
  • Мнения: 8 839
Пак точене на лиги по разни мъже Mr. Green Повечето не ги зная изобщо кои са и значителна част от тях не ми харесват. Но явно съм със странен вкус, защото все ме впечатлявят или разни дебеланковци, или рахитични момченца.... Shocked ooooh!

# 199
  • Мнения: 3 736
Благодаря, Джото.  Mr. Green

unadaptable, нима имаше съмнение, че темата ще свърне натам?  Laughing За странен вкус можете да обмените опит с Джо.  hahaha

А аз искам да вечерям и с Тери Пратчет, ако съм забравила да го спомена предишния път. И с Джулиън Барнс и с Мартин Еймис. Много съм интелектуална днес.  Mr. Green

# 200
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бааа, странен Naughty. По-скоро всеобхватен Laughing Питай колежките тука дали не биха прекарали вечер с поне един от тримата титуляри в първия ми пост Mr. Green

# 201
  • Мнения: 3 736
Къде ти е първия пост?

# 202
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нейде на първите страници, аз веднага надушвам лиготочещите теми Joy. Ама ти не го поглеждай по-добре, че пак ще трябва да прибягваш до лешникова терапия hahaha

# 203
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Със Стелан и Мадс.
Заедно.

# 204
  • Мнения: 3 736
Видох и веднага прибегнах до лешникова терапия.  Mr. Green

# 205
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, сега гледам един филм, и се сетих, че бих поговорила с Гаел Гарсия-Бернал по въпросите на религията Mr. Green

# 206
  • Мнения: 116
Винс Вон може би...

# 207
  • Мнения: 419
Бааа, странен Naughty. По-скоро всеобхватен Laughing Питай колежките тука дали не биха прекарали вечер с поне един от тримата титуляри в първия ми пост Mr. Green
Аз не бих. Но аз съм странна. Харесвам по-груби, първични и темерутести.

# 208
  • Мнения: 2 183


или



или

# 209
  • Мнения: 86
Няма ли почитателки на старата школа лоши момчета, а? Ето от мен една черно-бяла фото сесия на баш мъжкари от близкото минало. Ако има интерес ще продължа с още от тях  Simple Smile





Общи условия

Активация на акаунт