Всякакви въпроси относно съдомиялните - 8

  • 46 123
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 190
Да питам и аз вчера стъклените ми чаши  ги изкарах все едно са  зацапани .От дъното до към посредата във бял филм .На какво може да се дължи .Дали от солта ?

# 691
  • Мнения: 2 826
При мен солта свърша за около 5 месеца /ползвам таблетки, в които също има сол/. Редовно ползвам таблетките на Лидъл All in 1 и нямам никакви оплаквания от тях.

# 692
  • Мнения: 1 232
Глинени купички слагате ли в съдомиалня?

# 693
  • Русе
  • Мнения: 1 529
Слагала съм глинени купички няколко пъти, не съм забелязала да има проблеми.
Какви са тези таблетки на Лидъл- all in one? Май не са коментирани до сега?

# 694
  • Мнения: 190
И аз ги ползвам тези таблетки  от година някъде Simple Smile  Мисля че беше ставало въпрос назаде  някъде

# 695
  • Мнения: 2 826

Какви са тези таблетки на Лидъл- all in one?

Ето ги

# 696
  • Мнения: 178
Момичета, имам нужда от помощ. Може и да е обсъждано някъде, но нямам физическата възможност да изчета темата. От известно време забелязвам, че след като са ми измити съдовете, отгоре върху чашите се задържа пясък. На какво може да се дължи това и как мога да оправя проблема. Благодаря ви!

# 697
  • Варна
  • Мнения: 187
Глинени купички слагате ли в съдомиалня?
Да мия си и малките гювечета и големия гювеч, никакъв проблем,измиват се добре,аз всъщност всичко мия в съдомиялната.

# 698
  • Мнения: 469
Това на колко време ви свършва солта не се ли определя от това колко често пускате миялната?
Глинени и аз пускам и малките и големия нямам забележки също.Това с белите ивици по чашите и аз го имам,но май май ще се окаже от чашите.Новите,които  сложих явно са от по-качествените,защото при тях няма такъв проблем?
bobynka ,за пръв път ли ги миеш тези чаши?Ако са ти от преди и сега ти е станало така може би е нещо от препаратите,но ако са ти чисто нови може и при теб да се дължи на качеството на стъклото...

# 699
  • Мнения: 117
Момичета, имам нужда от помощ. Може и да е обсъждано някъде, но нямам физическата възможност да изчета темата. От известно време забелязвам, че след като са ми измити съдовете, отгоре върху чашите се задържа пясък. На какво може да се дължи това и как мога да оправя проблема. Благодаря ви!
При мен се получава при чаши със силно вдлъбнато дъно. Препарата се задържа там и не може да се разтвори добре. Избягвам проблема, като поставям чашите под по-голям наклон.
Това е според мен.

# 700
  • Мнения: 1 232
При мен първото зареждане на солта свърши за 1 месец. Заредих втори път и кутията свърши.
Ползвам сол на Claro. Пускам съдомиалнята през ден.

Други казват, че солта на Somat траела повече време.

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 20:49 от ябълка

# 701
  • Мнения: 5
Трябва да си избера съдомиялна за пълно вграждане .Двуомя се между Бош и Сименс.Моля тези от вас които имат нека споделят дали са доволни .

# 702
  • Мнения: 469
http://www.fairy-dish.co.uk/uk/fairy/product/5410076383948
Някой да е ползвал тия таблетки,мнения?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 187
Аз съм ги ползвала,но за кратко,когато не успявам да намеря добри в нашето градче.

# 704
  • Мнения: 469
Ама доволна ли си?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт