Биохимичен скрийнинг - няколко въпроса

  • 1 626
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
Добре де,да не дава Господ,но ако открият такова заболяване още в на4алото на бременността-това лекува ли се?Или просто трябва  да абортираш детето?Ако не се лекува незнам какъв е смисъла 4овек да знае от рано,4е не му е здраво детето.?!?

# 31
  • Мнения: 1 170
Добре де,да не дава Господ,но ако открият такова заболяване още в на4алото на бременността-това лекува ли се?Или просто трябва  да абортираш детето?Ако не се лекува незнам какъв е смисъла 4овек да знае от рано,4е не му е здраво детето.?!?
Ами то много си зависи от това какъв е проблема. Когато при мен откриха проблем, всички лекари, познати и т.н. ме посъветваха да прекратя бременността. И не съжелявам. Защото увреждането на бебето беше такова, че или щеше да живее за малко, или да се мъчи няколко години и после... един Господ знае Sad.
Ти какво би решила за себе си и детето, за което ще си отговорна?

# 32
Ти какво би решила за себе си и детето, за което ще си отговорна?
Цитат
И аз бих постъпила като теб.Съжалявам за загубата ти!

Ина4е пиех фолиева киселина от 1-ия до 3-тия месец.Дано е свършила някаква работа,4е по4ва да ме хваща паниката!

# 33
  • Мнения: 4 181
Няма защо да те хваща паниката, сега трябва да си спокойна Naughty
А иначе фолиевата киселина намалява до 70 % риска от Спина бифида, едно то заболяванията, за които се гледа и при БХС и при феталната морфология.
За съжаление само при него има някаква форма на профилактика, при другите заболявания не

# 34
  • Мнения: 1 170
Ти какво би решила за себе си и детето, за което ще си отговорна?
Цитат
по4ва да ме хваща паниката!

Недей да се тревожиш излишно  bouquet. Нали редовно си ходиш на ехограф и всичко е наред Grinning?

Общи условия

Активация на акаунт