Декемврийската дружина вече при родените премина!

  • 24 857
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 172
Хайде и аз да почерпя - малкото ми слънчице днес става на 1 месец. Heart Eyes Изобщо не разбрах кога мина. Да ми е жива и здрава, да ме кара все така да се усмихвам и чувствам нужна и полезна на някого! Flutter







Честити месечинки още на Галя мама Marleen, Рая на мама gossip.girl, Николет на мама emiliya_83, Калоян на мама titkaa86, Мирослав на мама me4opuhhh и Георги на мама Juli_Ivka! Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 15:36 от *Teddy*

# 31
  • Мнения: 110
Hug Страхотна тема.

Честито на всички пъри месечинки  Hug

Видях, че в предната тема сте обсъждали "препоръките" за захранване, та да ви кажа моята баба ква идея ми даде, да взема да съм й направила каша  Shocked , но азбях толкова шокирана, че забравих да попитам каква  hahaha .

# 32
  • Мнения: 133
Честити месечинки и от мен на всички бебоци.
Хайде  и аз да почерпя за месечинката на Георги!




За захранването пък моята майка като и кажа, че не спи много добре малкия вечер ми напомня, че на мен на неговата възраст са ми давали вече кисело мляко с бисквити и съм спяла като къпана.  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 110
Та въпросната баба, дето ме посъветва за кашата, като сме били малки, на около месец - два, ни е тикала хапчици хляб натопени в манджа  Shocked , майка ми като я хванала един два пъти ий се изправила косата  Joy

# 34
  • Мнения: 22
Честити месечинки на порасналите бебчета, да растат щастливи и късметлии!
За захранването с каши бабите страхотна идея дават  hahaha що ли не ги захраним направо с пържоли и шопска салата, поне да свикват с българската култура на ядене, в тази връзка за захранвавето какта е захранена по руската, но тя си е рускиня  Mr. Green така че и легна перфектно, никога не е яла типичните български или балкански манджи - попара, мусака, гювеч и тем подобни, но руската кухня си я обожава  Heart Eyes така че има генетика и културни различия и в захранването  Laughing
Люби не си сама и аз съм в клуба на шубетата - шофьорки, не ме е страх да карам в града, просто си ме е страх да карам по принцип, е карам, ама рядко, то и голям стимул нямам, че живея в центъра и всичко ми е под носа. Но сега съм се амбицирала и като спра да кърмя, пазете се!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 113
Хайде.....вече сме на ново място! Да ни е честито! За Галактик.....
.

Много хубаво изглежда всичко!

После: да са живи и здрави всички новопоявили се бебовци! Да са живи и здрави и рождениците!

И за нас: ние вчера бяхме на консултация! Качил е наш Кубер 1200 от изписването насам и е пораснал 5 см.....сега е 3900 и 54 см. Много съм доволна. Док каза да махнем нощното хранене....и това ще е мъка голяма! но после ще ни е по-леко.
За пъпчиците: и ние имаме такива доста.....док каза да масажирам личицето вечер по време на банята, но да не мажа с нищо. Щели да минат скоро.
 

# 36
  • Мнения: 1 884
Честита нова тема-вече в родени Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Galactic Voyager!   bouquet  bouquet  bouquet-за труда ти-ако може само да допълниш и  моето момченце-Радостин-роден на 25,11-термин/12,12,2011/

Честити месечинки на всички сладки бебоци
-живи и здравички и  засмени!

# 37
  • Мнения: 11
А защо ви каза да махнете нощното хранене?

# 38
  • София
  • Мнения: 217
Галактик, много благодаря за хубавата тема   bouquet  bouquet  bouquet

veni_kris честита и рожбичка, да ти е жива и здрава.

Относно погачата намерих една полезна статия http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=135313
Има и рецепта за самата питка.

Ние днес сме като по книгите - храним се на 3 часа, а през останалото време спим. Дано така да продължава  Praynig

# 39
  • Мнения: 13
Galactic Voyager  smile3525  Всичко е повече от прекрасно !

Честито на всички месечинки,нека да растата живи и здрави  и да са гордоста на мама и тати Hug
кога мина месец, а и кога минаха тея 9 месеца та сме вече и ние в Родени #Shocked

Ние днес цял ден се опитваме да поспим,но не става и това е ядем по 1 час още 1 час се мъчим да заспим ,задремваме за малко и се събужда и то кога видиш 3-тия час наближава и пак сме гладни и айде пак на цицата #Crazy дано поне вечерта спинка Praynig

Абе мами да ви питам,понеже съм хремава и ако се влоша,ще трябва да вземам лекарства т.е. да спра кърменето дали Борко ще се отбие така, а кърмата ми ще намалее ли и колко време след лечението мога да почна да си кърмя може и ЛЛЛ да ме посъветва То нали ЛЛЛ и тук си ще си имаме newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 52
Мами,здравейте!Аз съм Любомира и нахълтвам тук с огромна молба за помощ-аз съм с януарско бебенце. На 6 дни сме и много ви моля д ами кажете какво да правя,ако знаете-бебето ми днес не е акало цял ден.Помогнете!Педиатърът е с изключен телефон цял ден!!!!

# 41
  • Мнения: 723
Айдееее, вече сме в Родени  newsm68   това ми се струваше толкова нереално преди време. Да ни е честито!
Галактик, страхотна е темичка! Благодаря много за усилията, които си вложила!   bouquet
Ей сега ще ти пиша за сесията.

Ние днес бяхме на истинска разходка навън с бебето и таткото. Изкарахме 1 час в парка Заимов и беше много приятно. Таткото беше с ролерите и буташе количката с тях - голяма картинка бяха!  Mr. Green Даже ги снимах, ще кача после една снимчица във ФБ да ги видите.
Сега ще я водим на гости при майка ми... не се е спряла вкъщи цял ден тази Зара  Mr. Green

# 42
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Честита нова тема-вече в родени Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Galactic Voyager!   bouquet  bouquet  bouquet-за труда ти-ако може само да допълниш и  моето момченце-Радостин-роден на 25,11-термин/12,12,2011/

Честити месечинки на всички сладки бебоци
-живи и здравички и  засмени!


Извинявам се сложила съм ви на грешна дата  Embarassed

# 43
  • Мнения: 1 172
... не се е спряла вкъщи цял ден тази Зара  Mr. Green
Викаш hahaha очите не можете да й видите от толкова миткосване по улиците, а? Joy

# 44
  • Мнения: 172
Мами,здравейте!Аз съм Любомира и нахълтвам тук с огромна молба за помощ-аз съм с януарско бебенце. На 6 дни сме и много ви моля д ами кажете какво да правя,ако знаете-бебето ми днес не е акало цял ден.Помогнете!Педиатърът е с изключен телефон цял ден!!!!

Здравей, усеща ли се по някакъв начин, че бебто има дискомфорт - да се напъва, да проплаква...Ако е на кърма няма място за притеснение. Хапни ти нещо разхлабващо - круша, тиква...и всичко ще се оправи, въпреки, че кърмените бебета може да усвояват цялата храна и да се акат по няколко дни. Ако е на АМ...не съм наясно за съжаление...може да пробваш с термометъра, но ако по нищо не му личи, че се мъчи от това, че не е акало, по-добре недей...И преди всичко - спокойно, за ден-2-3-5 не акане нищо няма да му стане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт