Знае ли половинката ви екранното ви име?

  • 11 774
  • 162
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Ама, Бояна, ти би трябвало да знаеш - че има наУка за определяне на  проблемите на личността /най-общо казано, не ми се търсят подходящите термини в момента/- именно от незначителни уж реплики  Wink
Всъщност това тук е същото като онова там - във фейса всеки пише ежедневно, лични данни колкото и скаш - после - течения - да опазим личните си данни  Crazy Бе като не искаш да си публичен - ми не си прави профили!

# 121
  • София
  • Мнения: 12 163
Ама, Бояна, ти би трябвало да знаеш - че има наУка за определяне на  проблемите на личността /най-общо казано, не ми се търсят подходящите термини в момента/- именно от незначителни уж реплики  Wink
Всъщност това тук е същото като онова там - във фейса всеки пише ежедневно, лични данни колкото и скаш - после - течения - да опазим личните си данни  Crazy Бе като не искаш да си публичен - ми не си прави профили!
Ох, ако някой определи проблемите на личността ми да ми пише на лични, че ще ми е от полза. Wink Всъщност, ако някой се интересува от друг и му е важно да му прави психопрофили и прочее няма нужда да чете тук. Ако иска да го дискредитира, посрами и злепостави също. Тези неща винаги се случват с информация, която не е вярна, а не с истини. В ерата на телекомуникациите, ако някой си мисли, че може да остане анонимен, да запази някаква тайна или да запази контрол над имиджа и трасираща информация за себе си е в жестока грешка. Не казвам, че е красиво да си вееш долните гащи в нета, но страховете ми определено не биха се прострели до страха, че ще ми направят психопрофил по постовете във форума.

# 122
  • Мнения: 7 947
Мне, друго казвах аз  Laughing

# 123
  • София
  • Мнения: 12 163
Мне, друго казвах аз  Laughing
Явно не съм го разбрала другото, ще поясниш ли?

# 124
  • Мнения: 7 947
Не е въпроса дали някой се интересува от теб. Фактът, че ти пишеш тук - значи трябва да си готова на всякакви вмешателства първо. Второ - няма как - хората, които те четат - да не си изградят определено мнение за теб - именно само върху писаното от теб. Пък иначе в психологията напр. - това си е похвата - някой говори - друг поставя диагнозите  Wink Та в общи линии - има контакт - има заключения, няма начин да избягаме от това. Също така вярвам в това:  "Няма личен живот, в който никой не е проникнал.Никаква тайна не може да бъде скрита в цивилизования свят.Обществото е бал с маски,където всеки крие истинската си същност и я разкрива като се крие.”

# 125
  • София
  • Мнения: 12 163
Не е въпроса дали някой се интересува от теб. Фактът, че ти пишеш тук - значи трябва да си готова на всякакви вмешателства първо. Второ - няма как - хората, които те четат - да не си изградят определено мнение за теб - именно само върху писаното от теб. Пък иначе в психологията напр. - това си е похвата - някой говори - друг поставя диагнозите  Wink Та в общи линии - има контакт - има заключения, няма начин да избягаме от това. Също така вярвам в това:  "Няма личен живот, в който никой не е проникнал.Никаква тайна не може да бъде скрита в цивилизования свят.Обществото е бал с маски,където всеки крие истинската си същност и я разкрива като се крие.”

С това съм напълно съгласна.

# 126
  • Мнения: 7 947
Между другото - и мен би ме било яд, ако напиша тук някоя тайна - пък засегнатите я прочетат Wink
Но няма да се сърдя на тях, а на себе си. Там е разликата.

# 127
  • Мнения: 2 805
Знае го.

# 128
  • Мнения: 293
Не,не го знае. Или поне така мисля и се надявам.

# 129
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
За толкова години трябва да е много сляп да не го види или много глупав да не го запомни. Знае го, дори така се обръща понякога към мен и децата  Laughing

# 130
  • София
  • Мнения: 1 609
Не знам дали го знае, не си правя труд да крия специално това, но имам професионално изкривяване да затварям прозорци и да си заключвам компютъра, когато ставам (на работа е изискване, за чието спазване се следи много строго, та го правя автоматично от доста отдавна).

# 131
  • Мнения: 7 947
За толкова години трябва да е много сляп да не го види или много глупав да не го запомни. Знае го, дори така се обръща понякога към мен и децата  Laughing

Мъжа ми нито е сляп, нито глупав. Просто аз вкъщи не ползвам нета или форума през компа  Laughing

# 132
  • Мнения: X
Учудих се, че го е запомнил, макар че често му цитирам разни смешки от форума и знае, че прекарвам доста време в него.

# 133
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
За толкова години трябва да е много сляп да не го види или много глупав да не го запомни. Знае го, дори така се обръща понякога към мен и децата  Laughing

Мъжа ми нито е сляп, нито глупав. Просто аз вкъщи не ползвам нета или форума през компа  Laughing

Че кой говори за твоя мъж?

# 134
  • Мнения: 7 947
Темата не е ли за нашите мъже? В тая връзка - освен за моя - за друг не бих могла да отговоря на поставения въпрос.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт