Знае ли половинката ви екранното ви име?

  • 11 776
  • 162
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 135
Темата не е ли за нашите мъже? В тая връзка - освен за моя - за друг не бих могла да отговоря на поставения въпрос.  Rolling Eyes

Ах Вилико..въпроса е не твоя да знае.. важно е чуждите да са наясно.. тюх, как пък не схвана бре!!!!  Laughing

# 136
  • Мнения: 7 947
Темата не е ли за нашите мъже? В тая връзка - освен за моя - за друг не бих могла да отговоря на поставения въпрос.  Rolling Eyes

Ах Вилико..въпроса е не твоя да знае.. важно е чуждите да са наясно.. тюх, как пък не схвана бре!!!!  Laughing

 Joy Значи, казваш - опасностите дебнат отвсякъде ...

# 137
  • Мнения: 135

 Joy Значи, казваш - опасностите дебнат отвсякъде ...

Сирурност нема никъде... ма пък да не ти праи впИчатление.. анонимността требе да е максимално гарантирана!!!!  Joy

# 138
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Темата не е ли за нашите мъже? В тая връзка - освен за моя - за друг не бих могла да отговоря на поставения въпрос.  Rolling Eyes

Понеже мен си цитирала, отговарям, че не съм определила мъжа ти като глупав или сляп  Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 7 947
Не, стана ми малко смешно, защото го определи като глупав примерно, ако не беше запомнил, пък е съвсем в реда на нещата - мъж да не забелязва подробностите, само това. Компа на моя приятелка е нон стоп включен, наскоро питах мъжа й /като имах проблем със скайпа/ - как й е ника - той каза - ааа, не знам, не съм заглеждал  Wink

# 140
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Знае ми и екранното име, и темите, които ме вълнуват, и част от потребителите, които са м е впечатлили, и истории от тук. Изобщо, този форум е голяма част от моят живот и присъства в него осезателно. Не ми следи публикациите, не проявява интерес.Ако има нещо, което трябва да знае, аз му го казвам.

# 141
  • Мнения: 15 379
Знае. Но пък това изобщо не го интересува.

# 142
  • Мнения: 1 666
Знае го. Входът във форума винаги ми е бил на "запомни ме".
Само че винаги съм си мислила, едно, че се познаваме достатъчно добре (в частност той мен) и знаем кое е истина и кое писане наизуст в стил да се намираме на приказка, и друго, че всеки си има някакво лично пространство.
И наскоро си изпатих жестоко.
Защото преди години бях давала на една съфорумка да влиза (а тя и няколко публикации беше направила) от моя профил, че имаше проблеми със своя, съответно бяхме се наговаряли какво да пишем в определени теми ей така за майтап, пързалка и лаф да става. Скучаещи жени в майчинство....
Обаче наскоро моя мъж се разровил в профила и публикациите ми и.... стана проблем. Не че има нещо компрометиращо, ами дори самия факт, че съм взимала отношение по петъчни теми.


Абе все пак внимавайте, че си видях постингите разпечатани за пред съда и доста хора ги бяха прочели. Даже си бяха направили изводи, че съм тотално откачена.

Сериозно?! Аз бих си направила извод пък за тези хора....

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 17:23 от els

# 143
  • Мнения: 276
Не се е зачитал,но вижда че пиша в форума.

# 144
  • Мнения: 2 133
Знае.Понякога, когато търси нещо в нета, често излиза бг.мама за справка.И тогава си чете.

# 145
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Подозирам, че скоро целенасочено ще дойде да почете мои постове, че взе да се дразни, че все вися тук.

# 146
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Мъжът ми незнае ника ми и мисля че не се интересува.

# 147
  • София
  • Мнения: 5 481

Входът във форума винаги ми е бил на "запомни ме".
.
Моят също е "запомни ме",няма как да не ми знае именцето,ползваме един компютър,дори и да ми чете постовете няма нищо интересно,което би го развълнувало пиша главно в "Красива мама" доста неща не знае за моите разкрасителни процедури,кремчета и лакчета  Joy но и не представляват интерес за него

# 148
  • Мнения: 8 242
Първо знаеше ника ми, а после научи името  Crazy .. ех, преди 12 години Simple Smile

# 149
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Първо знаеше ника ми, а после научи името  Crazy .. ех, преди 12 години Simple Smile

не говориш за форума, нали?

Общи условия

Активация на акаунт