Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 ян. 2012, 20:42 ч.

Инвитро в Майчин дом - София?

• 6 557
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета,  Hug
Не съм писала отдавна в Проблемно, но ви следя редовно  Hug
Искам да питам някоя от вас има ли инфо как седят нещата в МД София и инвитро процедурите там? Работят ли с фонда, чака ли се за преглед и ей такива неща??? Снощи се рових из нета и ми попаднаха статии за обновеното им инвитро отделение и цените им в сайта на болницата, и реших да пусна тема, че не намерих нищо във форума.Ще съм благодарна, ако някой има какво да сподели за тях    bouquet

# 1
Доколкото виждам,не са включени в програмата на Фонда.
Интересно,че съмнителни клиники като МЦ Вяра са включени,а Майчин дом-София-не.
Ще следя с интерес.Може би трябва да се обърнем към практикуващите в Майчин дом.

# 2
Завръщам се с малко инфо за МД.Днес бях там и разговарях с д-р Вакрилов, който отовори на всичките ми въпроси.Клиниката работи с Фонда, за тези които ги интересува.Цените са им прилични за мен т.е. 2000 invitro и 2400 ICSI, като лекарствата и изследванията са отделно.Останалото е разговор за нашия случай.Ще се радвам, ако междувременно някой е ползвал услугите им и би могъл да сподели повече.

# 3
  • София
Аз доколкото знам техниката им е доста стара....не съм им била пациентка, но така съм чувала...

# 4
Клиниката е напълно ремонтирана и обновена  Peace
Аз разбира се не им правя реклама, просто казвам.Ще имам повече наблюдения след месец  Peace

# 5
  • София
И техниката ли? Ако е така-чудесно...и без това са малко ин-витро клиниките в БГ....

# 6
Включително и техниката  Peace

# 7
Здравейте момичета! Клиниката в Майчин дом е съвсем новичка и техниката им също. Аз съм пациентка на д-р Вакрилов и му имам пълно доверие. За съжаление пак ще се срещаме , когато ми излезе заповедтта от Фонда. И да майчин дом работи с фонда. Хайде успех и търпение на всички Simple Smile

# 8
 newsm10 Здравейте и от мен, момичета!
Бих искала и аз да споделя моят опит в МД!
Май месец тази година ми правиха там лапароскопия, в следсвие на която се останови Тубарен фактор(Запушени тръби). Операцията я  прави Д-р Чернев, след което ме изпрати при Д-р Вакрилов и Д-р Славов!
Първо искам да ги похваля за невероятният професионализъм който проявиха по време на престоя ми на 8 етаж!  newsm20
Отношението към пациентите и невероятно! Самото отделение също! Всичко е чистичко, климатици, санитарен възел във всяка стая! smile3525
Доктор Славов беше  на пълно на мое разположение, дори и извън работното си време (поддържахме връзка по телефона) наложи ми се на няколко пъти да ходя до МД (тъй като не живеем в София), за изследвания, епикриза ,подготовка на документите за Фонда и какво ли още не.... Всичко беше подготвено, не съм имала  проблеми! ПОдготвиха ми всичките документи за фонда ( със сигурност нямаше да се справя сама )
 И най-накрая входящият ми номер е факт! smile3521

Лично за мен там са страхотни професионалисти!
Работят с Фонда и то на доста професионално ниво!

Последна редакция: нд, 22 юли 2012, 09:31 от love_vladi

# 9
Много ми  се иска тази темичка да се раздвижи малко!!!  Peace

# 10
Здравейте !

Искам да помогна на всички на които им предстои ин витро и не са решили къде да го правят.
При нас нещата се получиха от първи опит ин витро в клиника Вита Ин витро център и по точно при доктор Попов и Др. Цоцовска. Всичко се случи в рамките на един месец стимулация, пункция, трансфер. Изключително доволна съм от организацията и отношението. Преди това имаме 5 години опити, операция от миомектомия и 4 неуспешни инсеминации и.т.н.
Сега живот и здраве през март очакваме нашето момиченце. Изключително благодарна съм на екипа, горещо го препоръчвам на всички ! Дано и при Вас всичко се случи защото знам колко е трудно и отчайващо.   Надявам се наистина да помогна на някой. Успех Simple Smile !

# 11
molq vi daide pove4e informaciq za invitro v mai4in dom ima li bremeni mami

# 12
zornica, съжалявам че чак сега виждам темата, но да отговоря все пак на въпроса - да има бременни там, не съм само аз.
Не се водете по обичайните представи за МД-София за мизерия и хлебарки - инвитро отделението е ново, приятно и спокойно.

# 13
Моля, не правете моята грешка да изберете Д–р Пъневска!!!Аз съм оперирана 2013 г. с диагностична лапароскопия в МД при Д-р Пъневска и не съм доволна нито от нея нито от екипа и отношението и, заряза ме след операцията замина при дъщеря и в Англия без да провери как съм след операцията при условие, че я избрах и и платих за избор на екип. Първо грешно изпълнение на лапароскопия без да се напарави проводимост на тръбите и съответно грешна диагноза (тазово възпалителна болест) от нея за мен и моя проблем. ДА, наистина на 8 етаж е чисто с добра техника и т.н. ,но да присъстваш на скандал аз като пациент бях изумена как се карат старшата сестра с акушерките за подаръци и армагани това беше много пошло и грозно. Shocked

# 14
Хайде да раздвижа тази тема и аз. Simple Smile
Предстои ми избор на клиника за инвитро (мъжки фактор). Опитах да намеря информация за инвитро отделението в Майчин дом - София, но освен тази тема почти нищо не намерих.
Някой има ли впечатления напоследък от болницата, доктори, ембриолози, успеваемост?

Благодаря ви предварително Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт