Звездни компромати - тема 125

  • 45 309
  • 757
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз рядко пиша, но на Златен глобус не видях
Гуинет Полтроу, Холи Бери, Мишел Пфайфър,
Брус Уилис и куп други звезди /да не изброявам/.

# 196
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нямаше ги Peace

# 197
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вероятно на са били сред номинираните  Wink  ... не че не могат да дойдат и тогава де

# 198
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз чаках Мишел, някъде бях чела, че ще дава награда, но явно е било инфо за Оскарите Rolling Eyes.

# 199
  • Мнения: 353


Да оплакнете оченца  Wink
пак и пак

Райън не присъствал на наградите понеже е в Тайланд-снима нов филм с режисьора на "Драйв"?който се казва Only god knows и в него двама мъже -полицай и гангстер си уреждат сметките на ринга на boxe thaï.Това е и причината в последно време все да е в спортен екип и боксови ръкавици по снимките  Wink

# 200
  • Мнения: 945
Аз чаках Мишел, някъде бях чела, че ще дава награда, но явно е било инфо за Оскарите Rolling Eyes.

Aми тя даде, май си си легнала по-рано Mr. Green

                                                           

# 201
  • Мнения: 3 632
Мишел Пфайфър е прекрасна!  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 08:23 от koki1

# 202
  • Мнения: 4 120

Мария миришела на бергамот, маракуия и пачули.

# 203
  • София
  • Мнения: 9 979
Ето един истински компромат, макар че тази девойка ми е неизвестна.



Да се изкажа и аз за Анджлина - никога не съм и била фенка, понякога ми харесва как изглежда, напоследък по-често не ми харесва. Но на Глобусите беше чудесна. Роклята е много красива, тя самата изглеждаше по-свежа от обикновено - хареса ми.
Понеже joy спомена Кейт Уинслет - тя пък ми е любимка, но точно тук не ми хареса роклята, която беше избрала, правеше я да изглежда тежка, надебеляла, отделно изглеждаше уморена и някак тъжна. Но въпреки това много красива!

А пък Чарлийз (Райън Сикрест го произнесе като Шарлийз) Терън каза че има ларингит, избрала си глас да и отива на роклята

. Много ми харесва и тя и роклата, но поотделно. Харесвам я в по-ярки запомнящи се цветове.

Какво излезе сега - Николета се оказа такъв хамелеон, че прилича на всяка холивудска красавица? Thinking

Вероятно на са били сред номинираните  Wink  ... не че не могат да дойдат и тогава де

Тези събития не са ли "invitation only", май не може който иска да си се появи там, както и на Оскарите.

# 204
  • Мнения: 6 619
Ние сме толкова близки с Преслава и сме дуетни партньори, печелили сме награди заедно. Аз не крия, че си я обичам много и като приятелка и като колежка. Това разказва Константин пред Блясък.
От хотнюз.

# 205
# 206
  • София
  • Мнения: 5 289
Едно много приятно видео на Анджелина  и  Брад:



Много ги харесвам, радвам се на голямото им семейство, на творческите им успехи, смятам че са много естествени и неподправени, остаряват красиво и изглежда много се обичат. Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 3 673

Значи не е само слух че брака им е в криза  Rolling Eyes



Desss аз мога да ти дам линк към цял един форум, който е създаден върху идеята че Джони и Тим са гей двойка и че най-накрая Джони е намерил сили "да е с любовта на живота си" Mr. Green
Тъй че слухове всякакви. За мен е грешка, че Джони и Ванеса  продължават да игнорират приказките по техен адрес, защото това може да роди всякакви безумия!

# 208
  • Мнения: 4 120
 Aнтония Петрова продължава да се излага, няма такова нагло същество.

# 209
  • София
  • Мнения: 23 097
Кейт  Мос  вчера е станала на 38 години
Уилоу Смит
Камерън Диаз

Общи условия

Активация на акаунт