Звездни компромати - тема 125

  • 45 277
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Хаха, тази блуза и чехло- джапанки са истински компромат. Laughing

Пенелопе и Хавиер посещават суши ресторант в Лондон:

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 12:30 от Вселена

# 46
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
На мен пък ми харесва да чета коментарите ви, независимо дали са за Анджелина Джоли или за Марчето. Тема само с линкове е безмислена - снимките ги виждам и в Гугъл. Друго си е да обсъдиш роклята, косата, грима, мъжа. Интересно ми е как едни разпалено защитават, други направо унищожават. Интересно ми е да чета и за килограмите на Адел, и за не/бремеността на Бионсе, и за малък и голям Гущер и за НиЛоБоВаБоАлНиМи  Crazy

Просто по-малко се впрягайте - на звездите не им пука, пък тук войни стават! Споко хора! Не го приемайте лично! Забавлявайте се! И като нещо не ви е интересно - прескачайте!


От Златния глобус само роклята на Мадона ми хареса. Хем в стил Холивуд, хем леко различна.
Поздравления и за Анджелина - отдавна не беше изглеждала така свежо!  Simple Smile

Ок, значи ти ще четеш активно в двете теми, какъв е проблемът.  newsm78

При две теми ще бъдат удовлетворени трите страни: почитатели само на бг чалга звезди /защото, да не се лъжем, за други известни българи рядко се споменава/, почитатели само на чужди звезди и смесени почитатели.

При една тема са удовлетворени само първата и третата страни, втората- не. 

# 47
  • Балчик
  • Мнения: 740
запис

# 48
  • София
  • Мнения: 1 262
Темата вече е само една  Wink

Сега прочетох в дир.бг, че черната Златка била "затрупана" от професионални ангажименти. Някой да има идея с какво се занимава тя  newsm78

# 49
  • Мнения: 8 527
С риск да ядосам съфорумките които боготворят Анджелина, ще заявя че на мен тази жена ми е адски противна (не физически) и имам чувството че използва децата си и благотворителните си изяви само за да слуша (и чете ) хвалби по свой адрес. Имам предвид това че физически тази жена няма време да общува с децата си, не може да снимаш филми - месеци наред с 12часов работен ден (все пак е главна героиня, а не статиска), да правиш всяка седмица фотосесии, интервюта,да демонстрираш  благотворителност, да ходиш на светски събития- разни награди и промоции на филми и в същото време да отглеждаш 6 деца  #Crazy.
 За разлика от децата на  Бекъмови, сем. Круз, Лопез и т.н не съм видяла снимка на децата на Анджелина на люлки, плаж или спортна площадка, все неща които обичат децата.

# 50
  • Мнения: 3 669
Не ме впечатлява Анджелина изобщо. Най- уникалната дама на вечерта според мен беше Чарлийз!
Жалко че не взе награда.

# 51
  • Мнения: 1 692
Темата вече е само една  Wink

Сега прочетох в дир.бг, че черната Златка била "затрупана" от професионални ангажименти. Някой да има идея с какво се занимава тя  newsm78
Ами освен, че е фотомодел на Vincit на Весела Тотева, не знам с какво друго. Simple Smile
Да добавим,че и фирмата й фалира, така че сега още по-недоумявам какви ги върши.

# 52
  • Мнения: 2 592
Не ме впечатлява Анджелина изобщо. Най- уникалната дама на вечерта според мен беше Чарлийз!

Анджелина е красива да, но за моите представи е малко студена. А и изглежда доста по-възрастна от набор 75  Confused

Чарлийз наистина е уникално красива  Heart Eyes

За мен роклята на Мадона е най-запомняща се и най-впечатляваща

# 53
  • Мнения: 9 652
В коя тема тогава ще пишем за Бербатов? Ами за Нина Добрев?  newsm78 Или ако БГ звезда направи дует с балканска/световна такава? /Андреа-Шаги, Лилана и няколко световни/.


Айде стига сте мрънкали - пише се за това, което е водещо в момента.
Бионсе ражда - пишем за Бионсе.
Мара прави промоция - пишем за Мара
Награди Златен глобус, Оскар, Грами и т.н. - пишем за тях, обсъждаме тях и най-често стайлинга
Награди на Пайнер/Фен - обсъждаме тях и стайлинга.

На определен период от време се случват различни събития и те са водещи в жълтата преса, няма как да бъдат избегнати и да пишем за Кристи Търлингтън или Ванеса Мей, които в същия момент на това събитие са в затишие!
Следващия голям бум ще е раждането на Николета. Факт. След това ще утихне. Ще има Оскари - ще се обсъждат те, после друго, след него друго!

Няма как да давате тон на която и да е било тема. Темите се развиват сами.

То за да бъдат всички удоволетворени трябва да има 100000 теми:
1. Бионсе и всичко около раждането на детето й
2. Адел и килограмите й
3. Световно известни млади жени със богати мъже
4. Световни награди
5. НиЛоВаБоАлНиМи
6. Мария и любовния й живот
7. Популярни българки с богати мъже
8. Български награди
9. Всичко останало


По последната тема за роклите да добавя - учудвам се, че Никол Кидман се спира много често  на светли цветове. В тях някак си ми се слива цялата. Червено, бордо, лилаво и най-вече зелено спред мен ще й отиват много повече на тена, косата и излъчването.  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 2 481
С риск да ядосам съфорумките които боготворят Анджелина, ще заявя че на мен тази жена ми е адски противна (не физически) и имам чувството че използва децата си и благотворителните си изяви само за да слуша (и чете ) хвалби по свой адрес. Имам предвид това че физически тази жена няма време да общува с децата си, не може да снимаш филми - месеци наред с 12часов работен ден (все пак е главна героиня, а не статиска), да правиш всяка седмица фотосесии, интервюта,да демонстрираш  благотворителност, да ходиш на светски събития- разни награди и промоции на филми и в същото време да отглеждаш 6 деца  #Crazy.
 За разлика от децата на  Бекъмови, сем. Круз, Лопез и т.н не съм видяла снимка на децата на Анджелина на люлки, плаж или спортна площадка, все неща които обичат децата.

http://i12.tinypic.com/4zlgci1.jpg
http://ml.berkeleyblogs.com/archives/angelinajoliechildrencentralpark1.jpg
http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/MR_17237PCN_AngelinaPark03.jpg
http://image.take40.com/300x400/angelina_jolie_in_park_with_kids_300x400.jpg
http://static.entertainmentwise.com/gallery/brangelian_album1.jpg

Ето някои снимки...в крайна сметка предполагам, че имат и помощници за децата, които ги извеждат понякога. Малката Харпър надали се вълнува още от дрехи и обувки, пък пазарува с мама...

Никол Кидмън в зелено- стара снимка

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 12:49 от Little Evil

# 55
  • Мнения: 1 167
Малко снимки на един страхотен актьор. Те първа ще става мега звезда. Гледах го в Джейн Еър и ...съм влюбена в него  Crazy


Mайкъл Фасбендър
пак пак

1

2

Тук не прилича на себе си

3

разкошен мъж  smile3544

4

5

6

С цигара в ръка

тази снимка ме разсмя Laughing

7

8

# 56
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212

Сега прочетох в дир.бг, че черната Златка била "затрупана" от професионални ангажименти. Някой да има идея с какво се занимава тя  newsm78

Ами освен, че е фотомодел на Vincit на Весела Тотева, не знам с какво друго. Simple Smile
Да добавим,че и фирмата й фалира, така че сега още по-недоумявам какви ги върши.

Не е ли русата Златка модел на Весела? newsm78

# 57
  • Мнения: 9 652

Сега прочетох в дир.бг, че черната Златка била "затрупана" от професионални ангажименти. Някой да има идея с какво се занимава тя  newsm78

Ами освен, че е фотомодел на Vincit на Весела Тотева, не знам с какво друго. Simple Smile
Да добавим,че и фирмата й фалира, така че сега още по-недоумявам какви ги върши.

Не е ли русата Златка модел на Весела? newsm78


В фейсбук профила на Винчит има снимки само на Весела и една фотосесия с Емилия.

# 58
  • Мнения: 17
като нещо не ви е интересно - прескачайте!


 Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 23 093
Селена и Джъстин пазаруват: 1  2  3  4  5

Холи Бери с дъщеричката си в Дисни  1  2  и Оливие Мартинез

Миранда  Кер
Джон Траволта и Кели Престън  и пак  тя е към 50-годишна, изглежда страхотно!
Кейт  Уинслет
Марая  Кери  с мъжа си

Не ме впечатлява Анджелина изобщо.
Според мен тази жена вече лежи на стари лаври.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт