Звездни компромати - тема 125

  • 45 321
  • 757
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 432
Тази Янита е пълно плашило. Не знам как се харесва. Видях я на живо и я съжалих.... Confused

# 406
# 407
  • Мнения: 6 301
Момичета, много искам да си купя от парфюма на Марчето  Mr. Green Шегичка  Wink Интересно ми е кой ще си го купи, или ще бъде подарък към новия и албум  Thinking Както и да е, снощи ми се струва, че беше в шоуто, за да си направи рекламка на парфюма и диска, нищо чудно да са си платили за целта.

# 408
# 409
# 410
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
докога тази певачка ще излиза да пее по потник? ooooh!

Баш Евгени

# 411
  • Мнения: 11
Тази Мария, вече съвсем стана пълна гротеска, този Гущеров я и охранил добре, по неговият вкус, така съвсем изглежда набита, ниска и с къси ръчици Sick. Този рижаво-кафяв цвят, какво всички чалгарски са го байцнали върху главите си, ужасен е....

# 412
# 413
  • Мнения: 11

Прекрасница, невероятно изглежда за годините си и не само. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 414
  • Мнения: 366
Иее, изненадах се като отворих снимките. Незнам защо очаквах да изглежда по друг начин.Чудесна е!

# 415
  • Мнения: 4 120
 Мария хем била затворена в черупката си, хем била любвеобвилна и не можела да е сама. И това с парфюма от първия хонорар си е историята на Десислава.
 А кой и поддържа фейсбук профила, щом не борави с компютри? А...и това определено не е нейният цвят.
 Ами...съжалявам за провала на брака и, може би не тя е била активната страна в това, дано е щастлива с новия си мъж.

# 416
  • София
  • Мнения: 23 098
Ето една малко  по-реалистична снимка  на Орнела Мути, без пластове грим, или фотошоп, или пластика... (не отричам, че изглежда повече от добре, просто я давам в малко по-различна светлина).  Peace

# 417
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Иее, изненадах се като отворих снимките. Незнам защо очаквах да изглежда по друг начин.Чудесна е!

Защото не си очаквала да е чак толкова опъната.  Laughing Но при Орнела, слава богу,  го няма това променяне на лицето и очите, което много често загрозява или направо съсипва звездите.

# 418
  • Мнения: 11 747
Орнела Мути ми евтинее с това платинено русо. Трябваше някакъв по- мек, по- интелигентен тон.

# 419
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Тук е със страхотна рокля /декември 2011 в Германия/:



А за почитателите й, да се готвят да я гледат в последния филм на Уди Алън:

Общи условия

Активация на акаунт