Звездни компромати - тема 125

  • 45 291
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 222
Децата може и да са си екстра, защото от рано ще получат житейски уроци, които на другите хора отнемат десетилетия  Peace Ако за тях се грижат с любов - а обикновено е така, защото доста ги гледат бабите, а майките също са в добро настроение, когато са около тях - няма причина да страдат особено.

Но точно на Мария изпълненията показват пълна липса на такт и чувствителност, пълно незачитане на чувствата на другите хора, за мен това и най-великата любов на света не може да го оправдае (хеле пък нейната с Хриси)

# 736
  • Мнения: 1 066
Изклчвайки надписа на гърба й, и песента, Мария ми харесва ужасно много в този клип.

# 737
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не е ли време за нова тема?
Gia, къде си?

# 738
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не знам... ако гледах  моята майка, гола по разни клипове, бих се чувствала ужасно зле

# 739
  • Мнения: 540
сега разбирам защо Марчето е фенка на Николета  hahaha ам'чИ те са еднакво прости  Whistling

# 740
  • Мнения: 2 280
А кой е Хриси? Малко съм поизостанала с клюките напоследък Simple Smile


Андреа - нещо не ми харесва с тази визия.

Много ми харесва цвета на косата й. Някой да се сеща за подобен цвят боя? Номер, марка?

# 741
  • Мнения: 1 692
Не е ли време за нова тема?
Gia, къде си?
Хаха, аз ще си замълча.  Joy

-True Blue-, това е новата любов на Марчето - Християн Гущеров.

_Dana_, съгласна съм с теорията ти за детето на Мария, че като порасне и тн, и тн. Само, че имам една забележка - едва ли като види някой клип(конкретно тоя) ще тръгне да смята дали е бил по време на развода или не, пък и тогава и клипа и конкретно тази 123 тема на компроматите ще са забравени вече.

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 18:50 от medissa123

# 742
  • Мнения: 1 813
Джия явно е няма, защо Медиса не направи тема?

# 743
  • Мнения: 2 280
Не е ли време за нова тема?
Gia, къде си?
Хаха, аз ще си замълча.  Joy

-True Blue-, това е новата любов на Марчето - Християн Гущеров.

О, Боже!  Shocked Speechless!!

# 744
  • Мнения: 2 883
Тя Марчето и на Митко казваше, че ще е завинаги негова, ама... съдба, какво да правиш  Outta Joint

# 745
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Добре де, който и да е-да пусне тема...

# 746
  • Мнения: 1 076
сега разбирам защо Марчето е фенка на Николета  hahaha ам'чИ те са еднакво прости  Whistling


 Laughing Laughing Laughing Laughing хахахаа това ми хареса! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 747
  • Мнения: 1 076
Не е ли време за нова тема?
Gia, къде си?
Хаха, аз ще си замълча.  Joy

-True Blue-, това е новата любов на Марчето - Християн Гущеров.

О, Боже!  Shocked Speechless!!


 Shocked Shocked Shocked ох ослепителни са!Марчето-която с нейните устни като на жаба,и излъчващият магнетичен сексапил Християн Гущеров!Толкова  ми е гнусен този(не че няма и по гнусни ама..) Какво ли не правят парите ейййй!Тц Тц Тц

# 748
  • Мнения: 2 172
Мария ми е ужасяващо противна  ooooh! .Това джудже/сега да не се обиди някой  Mr. Green / е изключително жабешко,вулгарно и просто  Sick Пълна липса на такт и интелигентност.Постъпките й са типични за тийн особи  ooooh! А се вееше по предавания и се правеше на много класова  Whistling

# 749
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не е ли време за нова тема?
Gia, къде си?
Хаха, аз ще си замълча.  Joy

-True Blue-, това е новата любов на Марчето - Християн Гущеров.

О, Боже!  Shocked Speechless!!


 Shocked Shocked Shocked ох ослепителни са!Марчето-която с нейните устни като на жаба,и излъчващият магнетичен сексапил Християн Гущеров!Толкова  ми е гнусен този(не че няма и по гнусни ама..) Какво ли не правят парите ейййй!Тц Тц Тц
МИ на мен пък този мъж ми е симпатичен...сигурно и аз спадам в графата на к*вите?

Общи условия

Активация на акаунт