Монодиета -част 4

  • 20 029
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 50
Чикаго това ще е последното което ще напиша и спирам защото мисля че ще изляза далеч от добрия тон. Да кажеш, че Пълните /а не дебели/ жени са по добри /а не че това е начин да прикрият комплекси/ така по бих го приела и може би не бих обърнала и внимание. Но да пишеш че това е единствения им начин да имат връзки. Прочети си поста, осъзнай как си се изразила и се постави на мястото на хора като мен, които са на 2х54,6 кг.
Не можеш да поставяш хората под общ знаменател.
Наистина спирам по тази тема поради две причини:
* Била съм пълна и все още съм, била съм и слаба и никога хората около мен или който и да е не е споменавал, че съм се озлобила или не може да се говори с мен.
* Няма да допусна, някой който не познавам и за когото не ми трепва да ми развали настроението, а камо ли да ме откаже от това което искам

Момичета  Hug Hug Hug Hug от мен.

# 721
# 722
  • Мнения: 266
Ехоооо, за малко да ви оставя и изписвате 2 стр.  Shocked 
Момичета , май сте гладни и изостряте тона   Simple Smile недейте така - хубава ни е темичката ,да
си гладуваме заедно  Hug

# 723
  • Мнения: 309
О, темата изобщо няма нужда да се обясняваме кой какво е имал предвид!
Кой разбрал, разбрал!
Аз разбрал, че скоро трябва нова тема! Или не трябва, след 50 стр-, тук ли се продължава? Или в нова?

И още нещо се сетих!
Вие забелязахте ли от коя храна сваляте най-много?
Диди, кажи като беше на овесените ядки, смяташ ли че сваляше добре от тях?

# 724
  • Мнения: 2
Калинчи, аз за себе си разбрах, че ако ям на често по малко, свалям по-бързо, отколкото ако гладувам. И това е защото след един гладен ден на другия ден съм освирепяла и не мога да се контролирам. Сега не ям хляб, сладко, газирано и ще видим на другото теглене дали ще има ефект.  newsm17

# 725
  • Мнения: 309
Този емотикон, последния, изразява чувствата ми към кантара! Joy Joy Joy
А за себе си разбрах, че гладуването си дава резултат.
Аз това с често и по малко не го умея.
Затова се идъня покрай тъпия МЦ.
Ама други не ги чух така да се изложиха покрай него.
Аз вече половин тема ви обяснявам за МЦ, чак противна си станах.
Но и аз най-тържествено обещавам, че ми е последното дънене, че си дойде топлото време.
А аз си искам хубавите стари дрешки да си облека!

# 726
  • Мнения: 2
Калинчи, никога не съм умеела на често по малко. Но от скоро пробвах и просто не освирепявам от глад. А за МЦ-то и моето ядене, мога книга да напиша. Ставам неконтролеруема  smile3511 smile3512

# 727
  • Мнения: 1 163
Калинчи аз обикновено се дъня със сладкото. Обаче направих един шоколадов ден и ми стана така лошо от сладкото, че чак до днеска го избягвах и на МЦ неможах да хапна нещо ми беше противно. Днеска пак съм шоко ден та барем ми се отврати шокото за още един месец. И аз немога на малко по често. Предпочитам да не ям

# 728
  • Мнения: 2
Чикаго, я да те питам. Как приготвяш фазана. Мъжа ми донесе сега една токачка, то е долу- горе същото нали. Този дето му я дал му казал, че може да има съчми. Ама да го варя ли или става направо във гювеча  newsm12 newsm12 newsm12

# 729
  • Мнения: 2
Какво става сега, ще се почва ли нова тема????????????? Всички днес са сърдити smile3512 smile3512 smile3512 Усмихнете сееееее, ако не ви се усмихва пиите вино, тогава и да не ви се смее то ви кара да се усмихвате newsm47 newsm47 newsm47

# 730
  • Мнения: 50
Няма кво само да питаш Кет направо правете нова тема и това е
На мен работа ми се отвори та затова не пиша
иначе днес мръвка и салата та чак не ми се и яде вече
това ще ми е за целия ден
утре съм на кисело мляко - повтарям ден 1
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

айде Кет заемай се с новата темичка

# 731
  • Мнения: 266
Чикаго, я да те питам. Как приготвяш фазана.

 Joy Joy Joy аз пък готвя яребица, май тихомълком сме се наговорили   Grinning

# 732
  • Мнения: 61
На мен също утре може да ми донесат фазан или пъдпъдък.

Кетуна, заека по принцип знам, че трябва да се маринова, но пернатите не е нужно, поне според мен. Дават ми ги чисти, не съм ги чистила, но внимавай за сачмата.
Аз ги варя в тенджера под налягане за 1 час, става като мозък, дели се от кокалите. Поне знаете, че няма хормони и изкуствени неща. Дано ви хареса, около мен само аз ги ям, никой друг. Но за мен не е лошо месо, даже напротив. То на президента на Америка все пъдпъдъци му правят и плаща солено за тях Simple Smile Аз в 17ч. изядох картофите и няма да ям повече предполагам. Утре ще я видим на какво ще съм.
Преправям само да допълня, аз го варя с моркови, лук, чушки, черен пипер, така става по-вкусен, после ако е за моно не ги ям зеленчуците.

# 733
  • Мнения: 2
Чикаго, мерси  newsm51

# 734
  • Мнения: 1 163
Прави ли някой новата тема или аз да се заема утре????

Общи условия

Активация на акаунт