Театри, постановки, мюзикъли...

  • 85 297
  • 398
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 824
Мерси за отзивите Simple Smile
Иначе и аз съм гледала "Царицата на чардаша" преди години, но след последните мюзикъли, които гледахме там, си я предстявах изпълнена едва ли не на плейбек Simple Smile  Затова питам някой скоро гледал ли я е. Иначе, предполагам че не се е променила от едно време, все пак жанра е различен - оперета, а не рок опера или мюзикъл.

# 136
  • Мнения: 1 007
Мерси за отзивите Simple Smile
Иначе и аз съм гледала "Царицата на чардаша" преди години, но след последните мюзикъли, които гледахме там, си я предстявах изпълнена едва ли не на плейбек Simple Smile  Затова питам някой скоро гледал ли я е. Иначе, предполагам че не се е променила от едно време, все пак жанра е различен - оперета, а не рок опера или мюзикъл.

В момента е малко осъвременена.

# 137
  • София
  • Мнения: 5 203
За кинопанорамата:
тук не му е мясотто да пишем за кино, но когато става въпрос за европейско и друго извън дисни, с чиста съвест ще споделя:

"Синият тигър" - Чехия - прекрасен, гледахме го и двамата родители с децата.  Истински игрален филм, с преминаване в леки анимации само във въображението на главната героиня.

"Повелителката на слонове" - НЕ Е ИГРАЛЕН! Не че е лош, напротив, много е хубав, напълно ме потопи в живота в Индия и слоновете и света на 16-годишното момиче, но... е един обикновен документално- научнопопулярен, някакъв такъв Simple Smile филм

Места има в изобилие!
За съжаление , дори и символичната цена не е в състояние да изтръгне МОЛ-ския зрител от медитативното хрупане на пуканки и адския интензитет на звука.


# 138
  • Мнения: 2 156
ЗаСлон,благодаря за споделеното и мисля,че няма
нужда от отделна тема "за кино".
+ шумът,хрупането на пуканки и непрекъснатото ядене - много дразнещ момент.

# 139
  • Мнения: 688
+ шумът,хрупането на пуканки и непрекъснатото ядене - много дразнещ момент.
и всмукването през сламка на останки от кола по дъното на чашата

# 140
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Здравейте, страхотна тема Peace от известно време Ви "следя" с удоволствие и  за да не е само запис вчера успях да купя билети за "Хъшове" в Народния театър Peace Четох добри отзиви за представлението.

# 141
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 943
jakinik, моля те да споделиш отзиви, защото чувам много противоречиви мнения напоследък, а и май доайените Христо Мутафчиев, Чочо Попйорданов не играят вече  Thinking

# 142
  • Мнения: 363
ние също сме на "Хъшове" на 29.11. Ще споделя впечатления  Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 ное 2012, 13:51 от petiasd

# 143
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
jakinik, моля те да споделиш отзиви, защото чувам много противоречиви мнения напоследък, а и май доайените Христо Мутафчиев, Чочо Попйорданов не играят вече  Thinking
ще споделя обезателно, ние сме на 29.11  Peace

# 144
  • Мнения: 126
ембрион и ЗаСлон, благодаря за споделената информация !
И аз харесах от брошурата този, както и "Клечко попада в приключение" - харесвам скандинавски детски филми, надявам се и този да е хубав.
Bakerita, също много благодаря за информацията. Благодарение на нея днес се задействах и вече сме с билети на Фортисима Фемили, разбира се за 12:30 - другите са свършили. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 28
Гледахме "Хъшове" скоро с моя седмокласник. На него и на мен много ни хареса. Желанието му беше голямо да гледа тази постановка, радвам се че му беше интересно.
Препоръчвам ви го!    bouquet

# 146
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте! Бал в Савой в Музикалния театър-дали е подходящо за 12 г,искам да заведа дъщеря си?

# 147
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравейте! Бал в Савой в Музикалния театър-дали е подходящо за 12 г,искам да заведа дъщеря си?

Ох, колко хубаво - за дъщеря, която обича музика и прекрасни изпълнения, да. Гледала съм го отдавна, ама още ми е пред очите красотата. http://www.vbox7.com/play:c8bde3918b

# 148
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря за клипчето,ще взема билети.

# 149
  • Мнения: 126
Днес бях със сина ми и негова приятелка  - 9 годишни на "Зоро" в Музакалния.
Страшно им хареса.
На мен също ми хареса, имам някои забележки, но като цяло е хубав спектакъл.
Така че още един глас за "Зоро" и от мен.
(Мисля обаче, че 5-годишния ми син нямаше да го "издържи" целия, въпреки че в салона имаше и деца на тази възраст, доколкото мога да преценя.)
В афиша на театъра ми направиха впечатление 2 постановки, които си мисля, че биха били подходящи за 9 годишни - "Българи от старо време" и премиерната за сезона"Аладин".
Някакви отзиви за някоя от тях ?


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт