Театри, постановки, мюзикъли...

  • 85 325
  • 398
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 12 374
Mrs_Faith, чак сега прочетох въпроса ти, дано не ти отговарям твърде късно  Peace

Не е в театър София, а ето тук:

Aдреса на който ще се проведе спектакъла e: София, 1233, Бул. "Княгиня Мария Луиза" N-106 Дом на културата на транспортните работници (бившето кино "Освобождение") - до Централна гара от 11 часа.
Освен на място покани за спектакъла може да закупите и от #АнтоанетаГергинова , Anna Mancheva , Denitsa Georgieva или online на адрес:
https://www.socialplus.bg/donation/49/Палечка_за_Ивалена
Огромни благодарности на всички съпричастни и отзовали се , както и на тези разпространили призива и поканили приятелите си на събитието!!!

Момичета, нека помогнем на това детенце, тя заслужава по-добър живот   bouquet

# 286
  • Мнения: 86
Водих детенцето ми в Софийска опера на Козелът Сърдитко-мюзикъл.Еми страхотно се оказа!

# 287
  • Мнения: 2 156
Гледахме Ян Бибиян - страхотен спектакъл !
Имаше деца от 3 до.....80 години,всички се забавляваха.Декорът беше интересен,
бънджи, летящо пиле,дяволи и прекрасен ЯН !

# 288
  • София
  • Мнения: 5 203
Ние бяхме на балетния спектакъл "Палечка" . Играе се на различни сцени.
Препоръчвам спектакъла като обогатяващ, носещ удоволствие, завладяващ, шарен, весел, подходящ за всякакви възрасти деца и възрастни.
Участниците не са професионалисти, имат си други професии. Може би затова играят напълно всеотдайно!
В допълнение и това, че играят напълно благотворително...
Предположихме, че в това се крие тайната им Simple Smile

А мъничкото момиченце в ролята на Палечка е толкова сладко, съвършено! Когато майка й я открива в цветето, когато я изважда и започва да й се радва - това изтанцувано и изиграно с разтърсващо майчино любовно чувство.
Ако някой ме пита - кой спектакъл би избрала , ако имаш право само на един?
Аз се отказвам от всичките си постове досега с положителни отзиви и всичко планувано занапред. Искам само Палечка Simple Smile

Исках да напиша и още откровения, но ще стане много дълго, трих, писах... Целта ми е да ги гледат повече хора, да заобикват това изкуство и да помагат в техните каузи)

# 289
  • София
  • Мнения: 1 324
На "Глупаци" се смя много моята девойка. Аз бях с току-що изваден мъдрец, та не ми беше много смешно.

# 290
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
В неделя сме на :
http://www.operasofia.bg/component/k2/item/44
Ще споделя  Laughing

# 291
  • София
  • Мнения: 1 340
Взех билети за Аладин, дано Поли Генова да участва, а също
и за Ян Бибиян - театър София,голяма реклама му направиха в сутрешния блок по Нова ТВ.
Това ,което видях от постановката ми хареса.Билетите за всички са по 5 лв.,което е
театрален жест към родителите и децата.

Аз гледах представлението и с другия екип, в който Денко Проданов (май беше) е Аладин и мисля, че те са по-добрите. Нищо против Поли Генова, много си я харесвам, но другата мацка е много по - ....нежна и някакси повече ми пасна в ролята на принцесата, а Денко е супер харизматичен.  Peace

Аз пък когато бях миналата година, Поли се беше разболяла. И комбинацията между Ненчо и девойката в ролята на принцесата беше супер Simple Smile

За по-мънички дечица препоръчвам детските постановки в събота и неделя в театър Възраждане.

А иначе с нетърпение чакаме Вълшебната флейта и Мечо Пух в операта

# 292
  • София
  • Мнения: 15 255
Днес трима четвъртокласника и техните майки се забавляваха с "Криворазбраната цивилизация" в театър "Възраждане".
Имаше още четвъртокласници от съседната паралелка. И още други деца. Simple Smile

# 293
  • Мнения: 2 156
Гледахме "Аладин" - хореография, декори, - всичко на ниво.Дони много
ми хареса, а  Поли обра овациите на публиката.Препоръчвам !
Спектакъла е продължителен и не е подходящ за малки деца - имаше
деца около 3 годишни, изнервиха се, а и по - големи, които доста шумяха.
В децата от ранна възраст трябва да се изгражда отношение към сценичното изкуство,
а и нужното поведение.Тук е ролята на родителите, които също трябва да правят
разлика между кино и театър, защото ако  хрупането на пуканки на кино може, то това
в театъра е недопустимо,т.е.- култура на поведение.  

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 170
Тази седмица отидох да гледам "Веселата вдовица" в бургаската опера. Прекрасна оперета! Много ми хареса. Simple Smile Heart Eyes
http://linasfavoritestuff.blogspot.com/2014/04/blog-post.html

# 295
  • Мнения: 4 936
моят син се влюби в оперетата: След Царицата на чардаша и веселата вдовица му хареса... сега дебна за "българи от старо време"

# 296
  • София
  • Мнения: 15 255
Не е нито театър, нито постановка, нито мюзикъл, но ще го спомена. Simple Smile Не пропускаме представленията на Цирк "Балкански". Сегашното е много добро. Хареса ни - на децата (10г.) и на възрастните.

# 297
  • Мнения: 2 156
"Българи от старо време" се хареса на синът ми,
но лошото е, че се играе един път месечно и за
билети до последно не се знаеше, защото постановката
била резервирана /20 март/ за някакво у-ще.Е, след няколко
ходения взех билети, у-щето се беше отказало, а трудно се
съчетават ангажиментите на артистите и ансамбъл "Ф.Кутев" така,
че не пропускайте възможност , ако успеете с билетите.

# 298
  • Мнения: 86
Гледах за Цирк Балкански,че сега е в зона б-5,а дали имате инфо кога ще идва в Младост и къде ще е,че досегашното място е разкопано за метрото.

# 299
  • София
  • Мнения: 15 255
Тук има телефон за информация - http://www.circus-balkanski.com/contact .

Общи условия

Активация на акаунт