Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 30

  • 29 700
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Привет Мамче,
аз прегледах това онова за десетина минути.
Много искам Кралева като се върне да каже за какво си говореха Кенан и Али когато бяха при кораба. Друго освен това и един красив Али не ми хвана окото  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 36 750
Рени  Hug страхотно кафе  Peace благодаря ти  Hug
Предполагам, че Еркан си има здравословни проблеми, но дано да са само от умора. Като гледах епизода - те май повече снимат по тъмно. А пък тази година те имат проблем със снега. Лесно се настива, но след това трудно се възстановява човек.
За фена или ффенката от дизито - за Колджак става въпрос - тя според мен прави колажи на Бели макове и Сон бахар, защото не й се нрави много ролята на капитан Али. И аз виждам, че всеки ден прави колажи - може би по този начин "протестира" против всичките заигравки на Гошкун с образа на капитан Али.....
Преди време един от модераторите беше помолил Кралицата да не слага колажи на Галип...не било редно имало нов филм....Но едва ли този модератор ще напише подобно послание до Колджак.....
Всички нормални фенове на Еркан  не приемат начина по който  Гошкун се гаври с образа, който той пресъздава в Ойлето.... на капитан Али.....Търпението им се изчерпа. Колджак е доказателство за това.

# 17
  • Мнения: 36 750
Привет Сани  Hug
Кралева днес или утре ще се завърне. Не зная кое по-напред ще гледа и какво ще ни разкаже.
Капитан Али беше супер, а семейство Петеккайа на снимката в предишната тема е чудесно. Този път и аз харесах Дидем  Peace
Не искам да прехвърлям снимката от другата тема, защото антивирусната ми програма блокира "Троянски кон"...страхувам се да не ми затрие информацията в служебния компютър....

# 18
# 19
  • Мнения: 36 750
Erkan Petekkaya hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı
Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinden ayrılmasının arkasında ne var?




Geçtiğimiz günlerde dizinin Ali Kaptan?ı Erkan Petekkaya?nın dizi ekibinden ayrılacağı açıklanmıştı. Erkan Petekkaya?nın diziden ayrılma sebebi olarak ise dizi çekimlerinin yoğun olmasından dolayı Petekkaya?nın sağlığının bozulduğu yazılmıştı ancakolayın iç yüzü öyle değil. İddiaya göre önümüzdeki sezon 20 yıl ileriye geçiş yapacak olan dizinde tüm oyuncular gibi Ali Kaptan da 20 yıl yaşlanacak.

Bunu öğrenen dizinin Ali Kaptan?ı Erkan Petekkaya yaşlı bir adamı oynamak istemediğini dile getirdi ve önümüzdeki sezon Öyle Bir Geçer Zaman Ki ekibinde yer almayacağını açıkladı. O nedenle Ali kaptan ya uzun yol kaptanlığına geri dönüp dizide boy göstermeyecek ya da senaryo gereği öldürülerek diziden çıkartılacak.
 
19 Ocak 2012 Perşembe 13:46:29

# 20
  • Мнения: 36 750
Ünlü dizide Emir Berke Zincidi'nin rolü bitiyor
Öyle Bir Geçer Zaman ki, 20 yıl ileriye gidiyor.




Erkan Petekkaya'dan sonra dizide bir ayrılık da küçük Osman?ı canlandıran ve milyonların beğenisini kazanan Emir Berke Zincidi olacak. Dizi önümüzdeki sezon 20 yıl ileriye gidecek ve şimdinin minik Osman?ı önümüzdeki sezon Avukat Osman olacak. Okuyup avukat olan Osman?ı kimin canlandıracağı henüz bilinmezken Emir Berke Zincidi diziden zorunlu olarak ayrılmak zorunda kalacak.
 
19 Ocak 2012 Perşembe 13:49:02

# 21
  • Мнения: 4 381
 
ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'DE NELER YAŞANDI?
Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yeni bölümü dün gecce yayınlandı...
18 Ocak 2012 04:10




Müfettişlerin incelemesi bitmiş, usulsüzlüklerle ilgi holding suçlu bulunmuş ve yüklü miktarda ceza kesilmiştir. Bu durum uzun zamandır bu günü bekleyen Kenan’ı harekete geçirir. Cezanın ödenmesi ile ilgili Cemile’yi zor durumda bırakacak bir seçenek sunar...

 
 

Erkan Petekkaya’nın aile saadeti!..



Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Ali kaptanı oyuncu Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde eşi Didem Hanım ve oğlu Cano ile Kanyon’da objektiflerimize takılan tanıdık isimler arasındaydı
Akşam saatlerinde eşi ve çocuğunu alıp Kanyon’a yemeğe gelen ünlü oyuncu önce sinema bileti aldı ve daha sonra ailesi ile akşam yemeği yedi.


...Привет, ето ме  newsm78 newsm78 newsm78......завърнах се....откъде да я подхванем...се чудим!
Прекрасни..семейство Петекайа, купили билети за кино, после...вечеряли, браво на нашето момче....добре се грижи за семейството си! Изглеждат......превъзходно, Капитанчето..въобще е супер, не виждам...и следа от умора...друга ще да е причината....но аз ..дълбоко вярвам в почтеността на Еркан, той едва ли ще направи....това което пишат, не виждам и никъде...личното му изявление, ще бъде отново....раздухана история, поне на това ми...прилича..засега!
Горното е след излъчения епизод...пишат, че Кенан е изкарал Джемиле длъжница....дали ще остане начело и ще си запази акциите, се питат.....за да си понесе цената на този си неуспех, дали ще направи...това, Джемиле....пише, горе!
Не съм гледала още...епизода....по-късно може да доизясня..подробностите!
До после........ Thinking Thinking Thinking

# 22
  • Мнения: 36 750
Ох.....Добре си се завърнала Кралице  Hug Hug Hug Hug HugСтана един месец - голяма отпуска изкара....Залавяй се за работа....Има много да ни разказваш за капитан Али и за Букет.....

# 23
  • Мнения: 4 381
Kalbim 4 Mevsim 3.Bölüm Fragmanı



Бащата, говори..дъщеря му не знаела какво е семейство, никога не е виждала...такова, демек....тяхното не е било, такова иска да каже.....После, дават че говори на мъжа й...на Букет! Поетите пътища, някогашните ...връщат, нещата...от миналото!
После е Букет....с онзи, новият......който й говори, че винаги е хубаво да я гледа....толкова е красива....а, тя ...му говори, пита го....ти, вие..кой ....сте? newsm78 Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 14:59 от KraLeva66

# 24
  • Мнения: 36 750
Имам предложение. Да се захванеш първо с новият филм на Айча. Там ни е тъмна индия....От тук от там подразбрахме за какво става въпрос, нооооо нали знаеш - трябва да хванеме началото - кой какъв е и за какво се бори. Изпуснала си само 2 епизода. Трябва да наваксаш бързо.....
Джемилето я остави.....да се оправя с Кенан....Те акцийте от където дошли там и ще отидат.....Дойдоха от нищото, както казваше Сани дори не й се наложи да вдига фустата...Сега да се оправя....Не мога да се тревожа за нейните акции....

# 25
  • Мнения: 4 381
Ох.....Добре си се завърнала Кралице  Hug Hug Hug Hug HugСтана един месец - голяма отпуска изкара....Залавяй се за работа....Има много да ни разказваш за капитан Али и за Букет.....
Здравей, скъпа   bouquet.....не беше съвсем, което...намекваш....ама, нейсе...така да бъде! hahaha hahaha hahaha hahaha
Започнах....поне, така предполагам...... newsm78

# 26
  • Мнения: 4 381
Имам предложение. Да се захванеш първо с новият филм на Айча. Там ни е тъмна индия....От тук от там подразбрахме за какво става въпрос, нооооо нали знаеш - трябва да хванеме началото - кой какъв е и за какво се бори. Изпуснала си само 2 епизода. Трябва да наваксаш бързо.....
Джемилето я остави.....да се оправя с Кенан....Те акцийте от където дошли там и ще отидат.....Дойдоха от нищото, както казваше Сани дори не й се наложи да вдига фустата...Сега да се оправя....Не мога да се тревожа за нейните акции....
Много, благодаря.....тъкмо се чудех кое по-напред..да подхванем!
Но, скъпа едва ли ще.....успея да изгледам двата й епизода....до довечера, когато е третият....следващите дни ще бъде това.....но, довечера ще гледаме...заедно, това поне е сигурно....в час или не.....ще превеждам, каквото казват актьорите, мене ми е интересно да видя....нашата мома....в действие, така ми е домъчняло и за нейната игра....и така, мисля пък..аз! newsm78

# 27
  • Мнения: 36 750
Ох.....Добре си се завърнала Кралице  Hug Hug Hug Hug HugСтана един месец - голяма отпуска изкара....Залавяй се за работа....Има много да ни разказваш за капитан Али и за Букет.....
Здравей, скъпа   bouquet.....не беше съвсем, което...намекваш....ама, нейсе...така да бъде! hahaha hahaha hahaha hahaha
Започнах....поне, така предполагам...... newsm78

Имах предвид отпуска от темата...А иначе предполагам колко си си починала...хич  Thinking Сега ще си почиваш с нас и капитан Али и Букет......

# 28
  • Мнения: 4 381
Привет Мамче,
аз прегледах това онова за десетина минути.
Много искам Кралева като се върне да каже за какво си говореха Кенан и Али когато бяха при кораба. Друго освен това и един красив Али не ми хвана окото  Rolling Eyes
Сложете ми частта...с този разговор...и ще видим, да ви кажем..за какво си говорят....още не успявам да се ориентирам...кое не съм, кое съм..гледала..последно! hahaha Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 4 381
Ох.....Добре си се завърнала Кралице  Hug Hug Hug Hug HugСтана един месец - голяма отпуска изкара....Залавяй се за работа....Има много да ни разказваш за капитан Али и за Букет.....
Здравей, скъпа   bouquet.....не беше съвсем, което...намекваш....ама, нейсе...така да бъде! hahaha hahaha hahaha hahaha
Започнах....поне, така предполагам...... newsm78

Имах предвид отпуска от темата...А иначе предполагам колко си си починала...хич  Thinking Сега ще си почиваш с нас и капитан Али и Букет......
Да, така ще направя....с най-голямо удоволствие...като, никога..досега! Naughty Благодаря... Hug

Общи условия

Активация на акаунт