НЕСПОКОЙНО БЕБЕ :((((((((((((((

  • 1 712
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
...............Ако приспиш бебето на гърдата и след това го преместиш то само е леко заспало, може да почувства, че не си до него и затова да се събужда. Просто си иска мама.
   

Точно това си помислих и аз. Въпреки че не кърмя много отдавна дори не мога да си помисля да върша домакинска работа, да ходя да се къпя и т.н., когато малката не спи. Тя просто си иска мама или тати. Не се приспиваме - когато й се спи го прави, а когато не желае не виждам смисъл да я карам насила и да се изнервяме взаимно защо не иска да заспи, точно когато аз съм решила, че трябва. Същото е и с храната. Иначе добре дошла в света на родителството - малките имат друго виждане относно твоите планове за домакинстване или естествени нужди.                                                                                                                                                 

# 16
  • София
  • Мнения: 2 481
При моето бебе действа безотказно т.н. бял шум за който четох във форума..напиши в you tube-white noise hair dryer...шума на сешоара го успокоява и не след дълго заспива  Peace  чак и на мен ми се приспива ..хипнотизиращо е  Crazy

Това помогна и при нас. Нямам гръб за кенгуру или слинг...Пусках и грозен метъл, много се радваше и заспиваше.

# 17
  • Мнения: 1 262
При моето бебе действа безотказно т.н. бял шум за който четох във форума..напиши в you tube-white noise hair dryer...шума на сешоара го успокоява и не след дълго заспива  Peace  чак и на мен ми се приспива ..хипнотизиращо е  Crazy

Това помогна и при нас. Нямам гръб за кенгуру или слинг...Пусках и грозен метъл, много се радваше и заспиваше.
Хаххаа, моя е същия. От съвсем малък го приспивам само с метъл и силни думканици.  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 697
Да опиша нашия случай, мнения и съвети приемам всякакви, защото вече ми идва да се гръмна.От 3 дена беба е ужасна.Не спи, или ако спи е за 10, 15 минути, все мрънка или ако не я люшкам или не е на ръце може да се заласне от рев.Кърмим се по час и половина, дохранвам вече, че не знам, имам чувството, че не й стига кърмата, преспиваме се по 1 час, рекорда днес чукна час и половина преспиване, спане малко, като се пробужда и мрънка и пак стане време за ядене.А аз нито мога да отида да се изпикая, нито да се изкъпя така от нея, да не говорим за домакинската работа и готвенето:((((((((((((((((((((( Всичко й е както трябва, няма колики, давам й гранулки за коликите, в стаята е 21-24 градуса, облечена нормално, гушкам, приказвам й, но трудно заспива.Приспивала съм и на гърда и пак след минутки се събужда, пак люшкам, шъшкам и ред други.КЪДЕ БЪРКАМ, ДЕТЕТО МИ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕСПОКОЙНО.Има един чай на ХИП лека нощ, но е за 2 месеца+, а ние сме на месец и 1 седмица.Да почна ли да й го давам, че не издържам и аз и тя се тормози.А и така кърмата ми май намаля Sad((((((((((((((((((((((((((((((((

От къде знаеш, че няма колики. Ние сме на 10 дни и голямо реване, дране направо, но мисля са колики защото присвива краченца, пък и какво друго... не искам да мисля, че е друго. Правя всичко, което с ати казали, + капки, не знам дали помагат изобщо. Иначе, сменяме позиции абе... като цяло като се изтощи спира.

Сега ще прочета статията по-горе. Но е голяма мъка с тоя рев, като започне и си мисля, аз ли не съм била спокойна, уж спокойна бременност имах, въпреки че до последно ходех на работа ис бях спокойна, а такав рев.... направо не знам.

# 19
  • Мнения: 2 562
Чая няма да помогне.Давала съм и Дормикинд и пак без ефект.Когато пролази се поуспокои малко,след като проходи мога да кажа че е доста по-спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт