Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 12-та част

  • 22 177
  • 679
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 115
Doni M, много ти благодаря, че сподели схемичката. Аз засега взимам аспирина сутрин, че така започнах, а и мъжа ми ми слага клексана вечер, сама няма да се справя. А снощи толкова кръв ми изтече от мястото, където сложихме инжекцията, ужас...цялата ми нощница беше на кървави петна.
Кои знае покрай серклажа още колко медикаменти ще ми предпишат Sad

Относно серклажа, можете ли да ми кажете какви изследвания трябва да се направят и колко време преди интервенцията, голям страх ме гони. Страхувам се и от факта, че няма да ми слагат пълна упойка, мисля че ще го правят с епидурална, а нали при взимане на анти-коагуланти не е препоръчително?!

Аз си чакам резултатите от имунологичните и генитичните изследвания, засега имам информация че Д-димера е завишен, но пък намерих инфо в нета, че това е нормално при бременни. Thinking

# 676
  • Мнения: 1 798
Ели, пак ти казвам, серклажа не пречи на раждането-маха се,лекарят ти трябва да  ти е обяснил.

krtous, преди серклажа  трябва да са ти пуснали изследвания за инфекции,урина и МБ.След това пак така- на  определен интервал,определен от лекаря ти пускаш гореизброените. Ако се  появи нещо се лекува своевременно, няма да се шашкаш.

# 677
  • Мнения: 261
МИНИ-СТРАХ МЕ Е ОТ СВАПЯНЕТО

# 678
  • Мнения: 1 798
Ели, тука има  куп момичета,чиито серклажи са свалени  без упойки, казват,че  не боли.Това е ако си нормално раждаща.При секцио ти слагат упойката и няма да разбереш и кога се е махнал. Спокойно Hug.

# 679
  • Мнения: 261
това исках да чуя, БЛАГОДАРЯ!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт