Февруарче духа две свещички, тук празнуват вече всички (41)

  • 22 791
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
Аник, браво на теб!  bouquet
Камбанчо, добавих ви. Другият месец ще ми дадеш данни към втория рожден ден. Peace

# 16
  • Мнения: 76
Коте   bouquet
Ние сме през март,но естествено че ще дам отчет

# 17
  • Мнения: 3
Да кажа - сложихме Синфлорикса и ни остава още един прием след два месеца!
Като гледам какви килограми имат децата ви  , ние най-накрая миналия месец достигнахме 10 кг. 
Честит Рожден Ден на Преско! Да расте здраво , усмихнато и палаво дете.   bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Запис   bouquet  bouquet  bouquet 

# 19
# 20
  • Плевен
  • Мнения: 50
Запис и от мен...
Термин - 25.04.2012 г., но най-вероятно секциото ще бъде на 18.04.2012...

# 21
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 Flowers Bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 6
Коте Браво, страхотна си!  Hug  bouquet

Аз съм с термин 10 август за сега Simple SmileЗащото нямам из4ислен от ехограф, но +- няколко дни не е проблем:)
Слънчоглед наистина пише във фейса ама не вярвам да се обиди, знае ли 4овек.

Сега бях при ли4ния за направление за май4ино здравеопазване и си загубих 2 4аса. Поне го взех, 4е на 24 съм при гинеколога, а понеделник ще е още по зле при ли4ня. Пуснах си отпуска утре и ще ходим да си купувам панталон и ве4е нямам търпение, много оби4ам да си купувам разни неща  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 172
 wavey ехоооУ, и аз съм тука, вися на балконЯ, че мнго сдух в душата ми ooooh!

Коте

# 24
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Запис  Peace

Аник, бравоооо!   bouquet  Ти може би си споменавала, но аз не си спомням, по какво е магистратурата?

Мен пък ме скъсаха, ама не ми беше снегът виновен Mr. Green Embarassed Нищо, видях, че не е толкова страшно и следващия път вече трябва да успея. Тъпото е само, че сега трябва да чакам две седмици, за да се явя пак, ама нищо...

Камбанчо, наистина голям мъж е Дани! Hug Изи на домашния кантар е между 10.5 и 11 кг (а яде това дете, не се шегува  newsm78 ), а на ръст е 86-87 см Embarassed Heart Eyes Следващата седмица сме на консултация, да видим какви мерки ще заковем за втория рожден ден Wink А за архива: мерките на 1 год. бяха 9 кг и 77 см.

Може ли в списъка да промените flowerofdreams на elfie?  Hug Отдавна смених ник-а, ама чак сега забелязвам, че на първа страничка още фигурира старият...

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 16:17 от elfie

# 25
  • София
  • Мнения: 55
Коте, мерси за темичката!  Hug bouquet

За архива Андреа на 1 г. беше 10,800 кг. и 77 см., бях го писала, но не са ни добавили тогава, другия месец ще докладвам какво е положението сега Simple Smile

Аник, честито!  bouquet

Камбанчо, голям мъж си отглеждаш , да ти е жив и здрав! Heart Eyes

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 246
още една змия излиза изпод камъкааааа  Crazy

Първо да честитя рождения ден на Преслав на mii и да му пожелая безгрижно детство и много усмивки !!!

Честито и на Роси - лека бременност желая !  Heart Eyes Сега ще съм пУд напрежение кога моя мъж ще реши,че е време за 2-ро ... Mr. Green хахаха

Аник, честито за дипломната ! Възхищавам се на завършилите,защото аз като видна студентка имам чувството,че никога няма да завърша... Tired И най-лошото е,че обвинявам единствено себе си!  Close

Рали, вълнувам се и за теб - дано си дочакаш датата и всичко е наред !  Praynig

Да споделя,че съм в усилено търсене на работа и падам какви обяви и зисквания има - 500 лв и висше образование накуп е доста често срещано.  Sick

Иначе ние най-после купихме инхалатор,защото малкия боледува често и бързо се влошава.Давам и витамини вече - АДЛикуид (малей 35 лв  #Crazy ) и дано има ефект ! Thinking 

Свекърите само напират да гледат Андрей,а той (както и аз ) като чуе за тях или ги види и бяга в другата стая и не иска да ходи с тях. Не знам защо така,нашите ги приема и с желание ходи,а тях не иска. Все пак да отбележа,че съм го давала,познава ги,малък е и не съм му говорила лошо ... Whistling

Ето и днес го искат ,а на мен сърцето ми се свива,не искааам !!!

Също за протокола вече е с 16 зъба,оставам последните кътници да избият.Те кога трябва да излязат,след 2.5 г. май беше ?  Thinking

Последно за общия рожден ден да споделя ,че ми харесва идеята и дори съм навита на самия му р.д. 26.02 да е датата,но още малко време ми трябва да видим как ще сме с разходите. А и лошото е ,че преди да се види бройката на децата,не може да се каже колко пари ще излезе за всеки...


# 28
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Чела съм, че до към две годинки и половина избиват последните кътници, но си спомням, че на племенничката на мъжа ми последното кътниче изби малко преди да стане на 3  newsm78 Изабел на годинка и половина беше с 16 зъба и оттогава нищо. Confused Понякога казва, че я боли в устичката, напъхва си пръстите дълбоко в устата и ги дъвче много яростно, но доколкото ми позволява да я огледам, още няма помен от нови зъби...

# 29
  • Мнения: 1 067
Коте  Hug супер си !
Пеперудке я да кажеш от де го взимаш този АДЛикуид за 35 лв.  newsm78 ,аз го плащам 42 лв.  Crossing Arms .
Аник браво на теб  Hug
Елфи и моя Явор е 11 кг.  Mr. Green ,само дето е около 90 см. Капитан Солета ако ме разбираш  hahaha
Теди какво те тормози душко?  Hug
Танче какво стана при мамолога ?
Мии ЧРД на Преско,да ти е много здрав и много да те слушка !!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт