Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 28

  • 49 100
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Но друго ми прави впечатление че тези неща се одобряват да не кажа че им се възхищават когато ги прави Хюррем, а в същото време когато ги правят Ибрахим ,Махи или Валиде по тях се сипе огън. Ами нали всеки се бори за нещо, а те там всички се борят за власт и за вниманието на Сюлейман.Значи това което прави Хюррем  е хубаво но кагото го направят другите на нея те са лоши.Това е двоен стандарт
Но я да обърнем нещата- кой има двоен стандарт? "Това което правят Махидевран и Велиде е хубаво, а когато го направи Хюррем...." Нали започнаха първи те  да я нападат. Те не я искаха и ако се беше оставила, щяха да я унищожат. Или да си сложи въжето, както предложи някой в предишната тема? Защо  да си го слага? Каквото повикало, това се обадило. Кой е с по-голяма власт в двореца? Ясно е, нека не задавам риторични въпроси. Едната страна има власт, покровителство, потекло, другата има само своята дързост.  Е, нека да я смелим, че да е тихо.

# 31
  • Мнения: 265
Я да се запиша аз в темата ... по-късно ще коментирам филма!  bowuu

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 6 477
Мерси за новата тема!  Hug Болните да оздравяват бързо...че да не им пратим Нигяр калфа и вълшебна вода  Wink Wink Wink (по желание може и някой от арните левенти + вълшебна вода) Hug Hug Hug

Само да кажа, че днес не празнуват бабите, които имат внуци.
Празнуват жените, които бабуват, т.е. помагат да се роди бебето. С две думи - АГ докторите и акушерките! Wink Wink Wink

# 34
  • IT
  • Мнения: 3 704
viku6 верно си е Simple Smile красавец е  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1
Това май е фрагмана за новия епизод.


# 36
  • Мнения: 13 526

hiacint, благодаря ти!  Hug
Това наистина е новият трейлър. Peace

# 37
  • Мнения: 1 296
Хатидже пак е тъжна.
Това девойче радост не видя откакто се ожени Simple Smile
Благодаря за новата тема и нека ни е уютно и интересно в нея Hug Hug

# 38
  • Мнения: 0
Това май е фрагмана за новия епизод.




Мамо?

Ибрахим?

Мамо?

Тео,сине?

Ибрахим?

Умря ли?

Умря.

Носят трупа му.


Поздрави,

# 39
  • Мнения: 1
Ани, благодарности за новата тема.
И за снимките, и за видеото със семейство Ергенч. Където и да си, не спираш да мислиш за темата. Гечмиш олсун, както казват комшиите. Стискам ти палци. И  много Hug Hug


Добре дошли на новите съфорумки.   welcome   Сигурна съм, че ще им хареса тук, защото е хубаво, когато има с кой да споделиш впечатленията от интересния сериал.

Пенда   202uu  newsm10 newsm51

Marsia, nikita1,   newsm10 но понякога си мисля, че  ignore2 на определени постове е най-подходящата реакция. Иначе преливаме от пусто в празно и си разваляме удоволствието от това, което гледаме. Харесвам Хюррем, харесвам СС, Нигяр, Сюмбюл, Гюл, а за Бали бей, ах, Бали бей, сладур, от където и да го погледнеш. С две думи - харесвам всички, защото играят великолепно. И положителните, и отрицателните герои ми харесват, защото са подбрани изключително добре и си пресъздават образите толкова убедително, че някои от нас забравят, че това е само сериал, направен за да доставя удоволствие на всички, които го гледат.

# 40
  • Мнения: 1
Н.И., кога успя, бе момиче. Благодаря, много благодаря.  newsm10 newsm51 smile3501  love001

Дали наистина умира Ибрахим? Или това е поредния трик за заблуда, а после в епизода ще видим, нещо съвсем различно.  newsm78

# 41
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
hiacint, ще гледам да го спазя, много си права, няма смисъл да преливаме от пусто в празно. Другите да си оправят историята. Това е филм, всеки има право да интерпретира фактите както си иска. Някоя от нас в първите теми беше казала, че имала познат румънец, който категорично отрекъл да са били в ОИ.
А какво ли биха отговорили македонците? В тяхната история сигурно пише обратното- че те са владели  цялата империя, а султанът се е казвал СюлеймаК... #Crazy

# 42
  • Мнения: 3 485


Добре дошли на новите съфорумки.   welcome   

Marsia, nikita1,   newsm10 но понякога си мисля, че  ignore2 на определени постове е най-подходящата реакция. Иначе преливаме от пусто в празно и си разваляме удоволствието от това, което гледаме. Харесвам Хюррем, харесвам СС, Нигяр, Сюмбюл, Гюл, а за Бали бей, ах, Бали бей, сладур, от където и да го погледнеш. С две думи - харесвам всички, защото играят великолепно. И положителните, и отрицателните герои ми харесват, защото са подбрани изключително добре и си пресъздават образите толкова убедително, че някои от нас забравят, че това е само сериал, направен за да доставя удоволствие на всички, които го гледат.
[/quote]-Подкрепям!
Ани,Хиацинт   bouquet  bouquet  bouquetН.И.-благодаря за превода  bouquet  bouquet  bouquet
Ани да се оправя ,че иначе ще изпратим Бали бей с чартърен полет Wink

# 43
  • Мнения: 19
Marsia, nikita1,   newsm10 но понякога си мисля, че  ignore2 на определени постове е най-подходящата реакция. Иначе преливаме от пусто в празно и си разваляме удоволствието от това, което гледаме. Харесвам Хюррем, харесвам СС, Нигяр, Сюмбюл, Гюл, а за Бали бей, ах, Бали бей, сладур, от където и да го погледнеш. С две думи - харесвам всички, защото играят великолепно. И положителните, и отрицателните герои ми харесват, защото са подбрани изключително добре и си пресъздават образите толкова убедително, че някои от нас забравят, че това е само сериал, направен за да доставя удоволствие на всички, които го гледат.
Чудесно казано!  Peace Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 32
Здравейте, поздравления за новата тема! И аз мисля, както е писано някаде по-горе, че интригите са нормални за кралските дворове, все пак залогът е голям - печелиш ли, печелиш власт, губиш ли, губиш живота си. Странно, гледайки филма Роксолана по някакъв начин ми напомня за жената на император Август Октавиан - Ливия Августа. Ливия си служи си свободно и компетентно с отрови , бавно, но сигурно отстранява семейството на императора, за да даде път на собствения си син Тиберий. Безкрайно интелигентна, вземаща участие в политиката чрез съпруга си. По време и на Август и на Сюлейман империите са в разцвет. Е, Ливия е една стъпка напред, има подозрения, че убива собствения си син и самия император. Роксолана това не го прави (няма да й го приписваме, обещавам!).

Общи условия

Активация на акаунт