Ясновидци (врачки) - 8 тема

  • 191 581
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте.Попаднах на следната ясновидка http://dalgoletie.com/.Писах й на имейла и най-любезно ми отговори че услугата й за ясновидство по скайп,имейл или телефон е 25лв,а ако отида лично в Кюстендил е 60лв.Разговрът по телефон или скайп протичал около половин до 1час.Отзиви? newsm78

# 691
  • Мнения: 1 338
cveteto_2009 този линк е за теб- гостуване на въпросната Евелина Лютова.

По-голям отзив от това, че е взела на една жена 1000лв. за чистене на магия, здраве му кажи.

http://www.vbox7.com/play:c479e150e7

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 60
Здравейте момичета, нова съм тук, и също съм от чакащите сбъдването на прогноза от Ани през май. Както видях едно мнение по-нагоре,не съм единствената. Мисля си, ако бях провела консултацията с нея през есента, дали пък нямаше и аз да съм една от чакащите за сбъдване срок през февруари-март newsm78  както доста момичета тук?!?! Иначе почти не се ориентира в моята карта, все оставаше изумена от това че отхвърлях предположенията й, ами ....не бяха верни. Общо взето диалог от типа "имаш ли брат?"- "нямам". "значи имаш сестра?"- нямам.  "хъмммм....ами...значи ...май си родена не в 1 часа,а в 1часа и 1 минута". Налучкване голямо, но както и да е. Та, не съм голям оптимист за прогнозата й, но.....ще видим . По-нататък може и още да споделя.
Успех, момичета!  Simple Smile

# 693
  • Мнения: 61
Аз се възползвах от възможноста за безплатен въпрос към Емилия.  И съм много доволна! 
По-доволна съм от нея, отколкото от Ники  Peace

# 694
  • Мнения: 80
Емилия обяснява много, докато Ники Узунов ти казва ясно и точно без да разтяга локуми. Чакам и Анелия да ми отговори и ще пиша дали отговора ще е същия като при тях двамата. Но до седмица ще получа email от нея.

# 695
  • Мнения: 61
Ами на мен отговорите на Ники не ми бяха съвсем ясни Mr. Green
Според мене е по-добре да има определени правила - отговаряш на един въпрос безплатно /примерно, може и да се пропусне тази опция/, от там нататък да знаеш че си на платена консултация и да знаеш с какво време разполагаш.
 

# 696
  • Мнения: 80
shani, аз винаги си плащам. Такива безплатни консултации, да те претупат само не ме кефи.

# 697
  • Мнения: 61
Проблема не е в плащането, а в това, че когато някой счита, че може би няма да му платиш - в някаква степен те претупва.
И накрая става така, че хем си претупан, хем си плащаш  Mr. Green Затова е добре правилата да са ясни от началото.

# 698
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен!

Аз също се допитах до Узунов....даде ми срок от 20 дни..тогава ще споделя повече...
Колкото до Анелия - моите срокове не са минали...но 50% от нещата които каза се случиха по обратен начин от казания от нея....така че отпадна от моята графа на "Познавачи"...

# 699
  • Мнения: 80
Моля те недей така, че вече и аз изпратих пари на Анелия, да не се цепя и аз от колектива

# 700
  • Мнения: 61
На мен ми се струва, че правите грешка относно Анелия и това доколко познава.
Ще разделя нейните услуги на два вида - хорарни въпроси /тези, които се задават през формата и когато питате конкретно само едно нещо, на което тя отговаря/ и астрологичните й услуги - т.е. когато ви разчита рожденния хороскоп.
Допускам, че част от момичетата, на които Ани НЕ е познала, са тези, на които им е правила хорар по въпроса.
А да ти тълкуват натала и да ти правят хорар по един въпрос са две различни неща.
Възможно е Ани да не е добра в хорарите. Аз също съм имала към нея един такъв въпрос, на който ми прави хорар - ами и при мен имаше разминавания.
По отношение на нещата, които видя в наталната ми карта - още има време да се случат.
Незнам дали успях да обясня добре. Аз разбирам донякъде от астрология и са ми ясни нещата, но за останалите незнам.

# 701
  • Мнения: 96
Да shani така е....различно е много...аз бях при нея лично...това как ме описа и някой ситуации в настоящето- просто беше невероятна....но за нещата които ми каза че ще случат, просто се разминаха....Но нека незабравяме че при всеки е различно...Има и много неща които не са се случила - очаквам ги август, септември....така че не ме разбирайте погрешно...Неискам да си налагам мнението, просто споделям при мен как е ...

# 702
  • Мнения: 80
shani, слънце аз нищо не разбрах от написаното и чакам да ми обясниш на л.с.

# 703
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз писах на Ани и тя ми каза че мога да й задам 1 безплатен въпрос,на който може да се отговори с да или не.Въпросът ми беше дали ще продължим да се срещаме с даден човек и тя каза че съжалява но не може да отговори а трябва да направи синастрия,хороскоп за да разгледа подробно отношенията.За тази услуга ми поиска 30лв.Засега ще се въздържа,защото нямам тази възможност  Blush

# 704
  • Мнения: 200
Когато с Ани сме говорили за проблемите ми и е правила прогнози как ще се развият нещата,ме е питала за дата,час и място на раждане-очевидно ,за да направи прогноза на базата на астрологията( не знам дали това технически е хорар или не) + паралелно гледа и на таро.Понякога отговаряше без да иска данни.
За жалост,при който и да е подход,сбъдваемостта се оказа поднулева.

Общи условия

Активация на акаунт