ЕЗЕЛ - мъжът,който ще отнеме съня ви - по Нова тв

  • 48 335
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Тази реплика  " Елел - мъжът,който ще отнеме съня ви " е от някоя пострадала съфорумка  Mr. Green

Понеже не можаха да го направят нашите като хората  ooooh! Нещата трябваше да започнат така

Ezel 1.Bölüm 1.Tanıtım Fragmanı  Езел първи епизод , първи  фрагман

# 31
# 32
  • Мнения: 12 719
Запис и от мене невроятен сериал гледала съм го и пак ще го гледам  Hug Hug Hug

# 33
  • Разград
  • Мнения: 8 243





# 34
  • Мнения: 9
Добро утро и запис в темата.
Страхотен,уникален..единствен!Езел  Heart Eyes

Хубав ден и до довечера  Wink

# 35
  • Мнения: 276
Привет фенове на Езел. И аз съм го гледала, още когато момичетата превеждаха турските серии, но с удоволствие ще го гледам отново. Дано обаче НОВА да са намерили добри гласове за озвучаването, защото филма и музиката му са мн силни. Ако например на вуйчото изкарат някакъв момчешки глас...направо ще развалят филма. Но, търпение , ще видим.

# 36
  • Мнения: 27
Добро утро!
Благодаря за хубавата тема на Късметче newsm51! Не съм гледала Езел, но съм чела и чувала само прекрасни отзиви, а сега като видях, че ще го дават от тази вечер по Нова, с удоволствие ще го гледам. Най-вече заради Кенан, един страхотен мъж с уникално излъчване.
Радвам се, че виждам тук Диди и Али. Пожелаваме си приятно прекарване в темата, със сигурност ще има какво да споделяме. А относно безсънните нощи... Кенан ще ще погрижи.

# 37
  • Мнения: 276
Върнах се да чета в предните страници и виждам , че не само за се притеснявам за дублажа...Остава само да се надяваме до 20.00 часа. А пък и ако наистина го накъсват...ей тия от НОВА вече се забравят.

# 38
  • Мнения: 459
Върнах се да чета в предните страници и виждам , че не само за се притеснявам за дублажа...Остава само да се надяваме до 20.00 часа. А пък и ако наистина го накъсват...ей тия от НОВА вече се забравят.

Те не само от Нова се забравят, и Бтв-то са така: рязане на серии, кофти дублаж...Ще видим довечера. Много се радвам, че ще дават "Езел", страхотен и нестандартен сериал, невероятна музика....но, сбъднаха се най-големите ми страхове - по БТВ ще започне скоро друг мой любим сериал и направо не знам, искам и двата да ги следим в къщи! Crossing Arms ooooh! Аз съм ги гледала, но искам да ги споделя със семейството си, да си ги обсъждаме в къщи и да разбере  мъжо защо аджеба толкова време прекарвам пред компютъра... Grinning

# 39
  • Мнения: 2
Страшно се зарадвах и аз, че най-накрая пускат Езел. Но като гледах фрагмана тази сутрин забелязах нещо. Май са направили малък гаф. Вижте и вие, това не е ли колието от един друг филм - Любов и Наказание? Може и аз да съм в грешка.

# 40
  • Мнения: 8 438
Добро утро. Hug Hug Hug

Запис и от мене невроятен сериал гледала съм го и пак ще го гледам  Hug Hug Hug
Охо, Дидиbouquet

# 41
  • Мнения: 9
Мен дублажът не ме притеснява толкова,както и да звучи ще го гледам.И малко по-малко ще свикна.Жалко наистина за сериите,много от магията ще се загуби с накъсването,но....и с това ще се свикне  hahaha

Ейшан-едни ще я обичат,други ще я мразят.Аз признавам съм от първите  Peace

# 42
  • Мнения: 276
И аз съм за Ейшан!

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 11:44 от MamaJo

# 43
  • Мнения: 276
 но искам да ги споделя със семейството си, да си ги обсъждаме в къщи и да разбере  мъжо защо аджеба толкова време прекарвам пред компютъра... Grinning

Абсолютно вярно, аз вчера като казах на мъжа ми, че ще почва супер филм, той само ми се усмихна и ми каза-аз съм дежурен и без това, няма да го гледам. Напрамо ми попари надеждите, но ще го зарибя с филма.

# 44
  • Мнения: 0
Леллееееееееееее, направо нямам думи!!!!!! Това е сериала, който наистина ще ви отнеме съня, а пък за КЕНАН.....................просто нямам думи за сравнение. Този мъж спира дъха ми!!!! Невероятен!!!!
Единствен!!! THE BEST!!!!!! txtloves txtlovesТрябва да го гледате!!!Непременно!!!
Поздравления за НОВА ТВ за сериала!!! Улучили са десятката с него!!!

Общи условия

Активация на акаунт