Колко време бебеправихте?

  • 46 043
  • 656
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 493
Ние бяхме говорили ама не бяхме решили кога.. по-скоро "по-нататъка".  Обаче в един момент реших - абе я да пробваме да видим к'во ще стане, а овулацията ми беше след 6-7 дена...  И то стана от раз. Незнам дали ме разбирате ма "решихме го на момента"...   Embarassed

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Стана веднага, при нас всичко беше планирано. И при първата ми бременност (за съжаление прекъсната) и при втората работим за бебче точно на овулацията и става. Но моят цикъл е страшно точен, лесно може да се сметне кога.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 569
При нас на 2-рия месец - двойна радост  Laughing

# 18
  • Мнения: 507
При нас 2 месеца

# 19
  • MUC
  • Мнения: 572
На 2. месец Laughing

# 20
  • Мнения: 185
И двата пъти заченах само при мисълта за бебе. Щом при първа мисъл забременявам, какво ли щеше да е ако бяхме решили да правим бебе, не знам  Wink

# 21
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Nelly
И двата пъти заченах само при мисълта за бебе. Щом при първа мисъл забременявам, какво ли щеше да е ако бяхме решили да правим бебе, не знам  Wink


иии бахти и мисленето!

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1 - вото на 2 месец!  Simple Smile
2 - рото от раз!  Sunglasses
Работете не бездействайте  Laughing  Laughing  Laughing

# 23
  • Мнения: 56
първото четири месеца ,а второто непредвидено. УСПЕХ Laughing

# 24
6tom spiah protivoza4ata4nite i sled 3meseca rezultata e na lice  loveuuu bremenna sam Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 25
  • София
  • Мнения: 3 674
Първото от раз, второто също от раз.

# 26
  • Мнения: 1 704
8 месеца  Confused  но след като не стана на втория месец се притесних и си втълпих, че нещо не е наред.. взех да смятам някви овулации, да правя едни планове и чудесии.. и тя стана една...  Rolling Eyes  работата стана през осмия - първия и единствен месец, в който ЗАБРАВИХ за бебеправенето и сметките по простата причина, че имах страшно много работа, бях ужасно натоварена и изнервена и просто нямах сили повече да се притеснявам И за това  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Erica
При нас- непланирано....и първото, и сега второто  Embarassed


И при нас така. Надявам се третото да успеем да планираме Laughing

# 28
  • Мнения: 242
И при нас стана непланирано.

# 29
  • Мнения: 2 232
Около половин година някъде.....

Общи условия

Активация на акаунт