Супата

  • 1 422
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
От няколко дни я давам към 19ч.След това към 21 АМ.Значи идва за вечеря май Simple Smile

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
При нас супата е 230гр Grinning, те и другите са по толкова Grinning,лелята с черпака не е скръндзлива.
По темата, ми тая супа никъде не ми се вмества за сега, малкия си цока АМ вечер, пък на обед не иска и супа и основно

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Аз от скоро давам супичката на обяд преди основното. Ама давам половината супичка плюс цялото основно.
На обяд и на вечеря - задължително! bowuu

Готвена, иначе от кухнята май се дава на обяд.

Каква е разликата, че е от кухнята newsm78 Нали и тя е готвена?!

# 18
В началото давах по няколко лъжички супа. Сега вече си изяжда цялата супа, ама той й е фен   Laughing и я давам накрая, че ако почна с нея, няма да стигнем до основното ядене
Аз от скоро давам супичката на обяд преди основното. Ама давам половината супичка плюс цялото основно.
На обяд и на вечеря - задължително! bowuu

Готвена, иначе от кухнята май се дава на обяд.

Каква е разликата, че е от кухнята newsm78 Нали и тя е готвена?!
Разликата е, че от кухнята е по-малко, като количество и няма да стигне и за обяд, и за вечеря

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Е, добре де, но Донибони например казва, че тяхната супа е над 200 г...

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Е, добре де, но Донибони например казва, че тяхната супа е над 200 г...


Даа,наща лелка сипва колкото загребе с черпака,а то е повече от 200гр. Laughing, особенно пък ако отидеш малко по късно когато повечето майки вече са взели храната тогава пък сипва и двойно за да не изхвърлят Peace

# 21
При нас супата от детската кухня е 150гр., това за моя син е само за обяд. Когато аз готвя супата, давам му и на вечеря още 250гр.
Зависи от възраста на детето, все пак, когато беше по-малък му оставаше от супата на обяд, но не и толкова, че да стигне и за вечеря, още повече, че предпочитам да вечеря мляко, но Rolling Eyes не винаги става Wink

# 22
  • където има любов
  • Мнения: 307
Супата давам преди основното,но само няколко лъжички,другото хвърлям,като попорастне смятам да я давам вечер,но засега е на обед!

Общи условия

Активация на акаунт