Изложба на торти по Великден

  • 45 301
  • 981
  •   1
Отговори
# 975
  • София
  • Мнения: 2 116
Хей, нямаше ме от четвъртък насам, изписали сте тонове!
Прекрасно беше събитието, постижението и нещо такова би ме мотивирало да участвам отново!

Бети, благодаря за рецептата - приятелките много харесаха морковените Simple Smile

Игличе, Татит, Пухче   bouquet Hug

# 976
  • Мнения: 264
Това е информацията която ще разпратя официално, като взема снимките от професионалния фотограф, пускам я да си проверите имената и да ме подсетите ако някой или нещо съм пропуснала, или ако нещо просто искате да допълните.


Приключи първата по рода си в България изложба на торти и захарни фигури с благотворителен базар състояла се на 17 ти и 18 ти април в Руският културно информационен център  София. Смятам че тя премина изключително успешно, за четирите часа базар бяха събрани 3243 лв в полза на на децата от ДМСГД "Света Параскева".

 Каузата, за която работихме  е проект на Движението на българските майки, който се осъществява в Дом за медико социални грижи „Света Параскева” в гр.София, за наемане на висококвалифициран персонал за децата с увреждания. http://fdbm.org/site2/content/view/587/2/lang,bg  Към момента този проект е действащ  и резултатите от работата на специалистите с децата  е много добра.
Всеки желаещ да подкрепи проекта може да го направи и на следната банкова сметка:

Първа инвестиционна банка
BIC  FINVBGSF
IBAN  BG15FINV91501200148846
"Движение на българските майки" за ДМСГД „Св.Параскева”
В изложбата като автори ( и дарители защото дариха безвъзмездно труда си и продуктите с които са работили) участваха момичетата от тортената тема на форума Бг мама. На живо с торти, сладки, кексчета и захарни фигури участваха  20 тина автора.
Силвия Николова
Станислва Иванова
 Ваклина Алексиева
Ани Савенко
V cakes
Иглика Янкулова
Румяна Ангелова
Марина Дановска
Мария Попова
Силвия Христова
Таня Николова
Леля Ог – Нина
Ети Мицова
Полина Иванова
Мери Шик
Бети Йовчева
Димитрина Станкова
Димитрина Георгиева
Буба Миланова
Теодора Михова
Галя Фотева
Христина Аврамова
Таня Цветкова
Румяна Заралиева


Участваха и автори със снимки на техните торти под формата на плакати.
Изложбата беше силно медийно отразена – три телевизионни репортажа, един радио репортаж, много статии в онлайн издрания и фоторепортажи в блогове. Благодарим на всички съдействали ни при организацията за това че заедно създадохме такова красиво и значимо събитие от което има и реална полза за каузата която подкрепихме. Ние лично определяме събитието като успешно и обещаваме че ще го повторим.

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 17:52 от иглика333

# 977
  • Мнения: 102
Ух , мене що мА пропущти  Cry  Христина Аврамова

# 978
  • София
  • Мнения: 2 116
Може ли да променим "Димитрина Тошекова Джалева" на просто Димитрина Георгиева. Тошекова-Джалева ми е фамилното име и не го ползвам много, освен в документи:)

# 979
  • Мнения: 264
Имаше нужда да го пусна голяма съм шматка - добавям Хриси и Галя че и нея съм я опущила и Дими поправям те.

# 980
  • София
  • Мнения: 2 671
Е, и аз участвах, ама карай  Wink

# 981
  • Мнения: 264
Веднага те добавям  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт