Мъжът зодия Близнаци

  • 127 222
  • 763
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 320
Хехе ето ме и мен отново...за справка...отървах се.
От това чудо.... не зная има ли връзка с зодии асценденти планети и чудеса но определено забелязох някои неща от тук написаното от вас.Колкото повече им се трупат годинките толкова по НЕ биват !
Да избягам от мъж с зодия близнаци ми е доста сложно да си призная...всяко следващо и преди този запознаство е все с мъже от тази зодия.Но като този индивид друг такъв няма.Това е болна психика,комплекси ...които биват проектирани под формата на болнаво желание за подчинение и контрол върху нечий друг живот и мисъл.Как се оттървах ли...
Пренаситих се от грубиящината дебилщината малоумщината и дребната душа в този индивид.И най вече отворих очи.Не може мъж на тази възраст да разсъждава така,дори няма да коментирам това че завърза връзка с малолетна.Като пиша изпитвам отвръщение...и яд на мен че изгубих времето си и вложих емоции заслепена от нереален измислен но "съвършен" образ който беше изградил....
Благодаря на всички за подкрепата и мненията.
Признавам си че ми помогна да прогледна и правилно отношение което не бях полубавала близките месеци...или по скоро мислех че получавам но уви..та новия казус... сблъсък с друг близнак...на 30 коренно различен от този..само един въпрос .Кога близнаците те заливат с ласки,демострират близки отношения..дори ревнуват...но в следващият момент тотална пасивност...направо се чудиш този човек всъщност има ли интерес или няма...аз като типичен представител на водна зодия си насосвам 😄😃 че ако не изпитваш някакво влечение и интерес няма да демострираш близки отношения и ревност с даден човек особено пък на вън сред хора , ама нали съм "вода" ...така ги виждам аз нещата...Та при близнак как е.Да не забравя за кажа че е..близнак не говорещ изобщо за жени връзки, секс и прочие но пък си е 100процентов мъж хаха преди да ме питате дали не е гей не не е.Интересно човече...живее сам вглабен тотално в работата си..не се чувано и не е засичан с различни жени...(както уж е типично по близнашки) тих и търпелив но сам за себе си казва..."докато не ме взривят..тогава по добре да изчезват по навреме" та малко съм объркана ...до сегаа тези на които съм попадала са били крайно нагли инициативни самоуверени и ръсещи на поразия сладки приказки..точно както казвате за "да те впечатлят" този обаче мълчи......мнения???????
Целувки на всички и хубава вечер от мен. 🤗

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 23:27 от Бонбон911

# 406
  • Мнения: 2 064
Бонбон Grinning
Чета за първия и си викам "Абе този да не е 'моя' ?!" Joy 1:1 с това, което описваш - комплекси,самочувствие, пълен филм, измислен образ, демонстрира фалшив начин на живот и в момента продължава, чакайки да се заблуди следващата.
Продължавам да чета за втория и си викам "Лелеее, тоя е същия ама просто още не се е разкрив в пълния си потенциал." Joy
Бягай далече !
Аз също като теб с два близнака един след друг. Едвам се откъснах от тях (от единия все още се осмислям). Трети не мога да си причиня обаче!
Все пак успех! Hug

# 407
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Раче, раче...и аз използвам думата "насосвам" Laughing Познавам само такива Близнаци като новия ти - спокойни, без излишно плямпане за жени, секс, работливи и целенасочени в това, което правят. Все пак не забравяй, че в едно тяло живеят минимум 2ма. Това с коренно различното  поведение аз го наричам "Близнашки цикли". Май съм писала някъде назад. Може да продължат един ден, един месец, една година. Започват с голямо "уау" и завършват с "ъъъ". Или иначе казано готино начало, емоции и завършва с безразличие и пускане по течението. Това с избухването - не е притеснително, ако изначало е добър и неагресивен човек. Искал е просто да ти каже, че колкото и да е търпелив и толерантен - трупа, трупа и после избухва.

Относно циклите на зодията - имам един познат Близнак. Всеки път ми казва  колко му е готино да си общуваме, как добре си изкарваме и после изчезва. И ако не го потърся - не ми звъни. Като го потърся - все едно вчера сме се разделили, а може да е минала година. Ходи го разбери. Mr. Green

# 408
  • Мнения: 320
Бонбон Grinning
Чета за първия и си викам "Абе този да не е 'моя' ?!" Joy 1:1 с това, което описваш - комплекси,самочувствие, пълен филм, измислен образ, демонстрира фалшив начин на живот и в момента продължава, чакайки да се заблуди следващата.
Продължавам да чета за втория и си викам "Лелеее, тоя е същия ама просто още не се е разкрив в пълния си потенциал." Joy
Бягай далече !
Аз също като теб с два близнака един след друг. Едвам се откъснах от тях (от единия все още се осмислям). Трети не мога да си причиня обаче!
Все пак успех! Hug



Хахахахах ами той тоя е такъв "оборот" че нищо чудно... направо за него почти май нищо няма да ме изуми...там схемата е ясна... живеем като бохеми искаме семейство свястна жена,абее направо перфектния мъж внимания приказки чак започваш да се чудиш че е нереален как така живота не те е срещнал до сега с него и накрая УАУ...... 😂😂😂😂 не зная къде по точно си загубих ума...но май допускам че просто имах нужда от връзка а и трябва да призная че Балшой театър пасти да яде пред цялата одисея... иначе номер 2 всъщност не е номер 2 той е първият но заради голямата му пасивност го бях оставила да си пасува защото така или.иначе нищо не се развиваше и по наглия индивид преобърна ситуацията....иначее бяга ми се с двеста не ами с триста...е какво що да правя..."здрасти приятно ми е....дрън дрън.....коя зодия си...-близнаци" 😂 и припадам буквално... 😂

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 00:10 от Бонбон911

# 409
  • Мнения: 320
Раче, раче...и аз използвам думата "насосвам" Laughing Познавам само такива Близнаци като новия ти - спокойни, без излишно плямпане за жени, секс, работливи и целенасочени в това, което правят. Все пак не забравяй, че в едно тяло живеят минимум 2ма. Това с коренно различното  поведение аз го наричам "Близнашки цикли". Май съм писала някъде назад. Може да продължат един ден, един месец, една година. Започват с голямо "уау" и завършват с "ъъъ". Или иначе казано готино начало, емоции и завършва с безразличие и пускане по течението. Това с избухването - не е притеснително, ако изначало е добър и неагресивен човек. Искал е просто да ти каже, че колкото и да е търпелив и толерантен - трупа, трупа и после избухва.

Относно циклите на зодията - имам един познат Близнак. Всеки път ми казва  колко му е готино да си общуваме, как добре си изкарваме и после изчезва. И ако не го потърся - не ми звъни. Като го потърся - все едно вчера сме се разделили, а може да е минала година. Ходи го разбери. Mr. Green

Ами то там е работата че няма и начало на уау...🤔...инцидентна среща по приятелски изведнъж изригна в това...което описах.. (имайки от моя страна изначални леки симпатии) но това вече се случва за втори път... т.е беше поизчезнал  3 4 месеца...и изведнъж се появи.. но този път с по объркващо за мен поведение...🤔малко объркващо като ситуация....😅 близнашка му работа..

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 00:04 от Бонбон911

# 410
  • Мнения: 2 064
Скрит текст:
Бонбон Grinning
Чета за първия и си викам "Абе този да не е 'моя' ?!" Joy 1:1 с това, което описваш - комплекси,самочувствие, пълен филм, измислен образ, демонстрира фалшив начин на живот и в момента продължава, чакайки да се заблуди следващата.
Продължавам да чета за втория и си викам "Лелеее, тоя е същия ама просто още не се е разкрив в пълния си потенциал." Joy
Бягай далече !
Аз също като теб с два близнака един след друг. Едвам се откъснах от тях (от единия все още се осмислям). Трети не мога да си причиня обаче!
Все пак успех! Hug



Хахахахах ами той тоя е такъв "оборот" че нищо чудно... направо за него почти май нищо няма да ме изуми...там схемата е ясна... живеем като бохеми искаме семейство свястна жена,абее направо перфектния мъж внимания приказки чак започваш да се чудиш че е нереален как така живота не те е срещнал до сега с него и накрая УАУ...... 😂😂😂😂 не зная къде по точно си загубих ума...но май допускам че просто имах нужда от връзка а и трябва да призная че Балшой театър пасти да яде пред цялата одисея... иначе номер 2 всъщност не е номер 2 той е първият но заради голямата му пасивност го бях оставила да си пасува и по наглия индивид преобърна ситуацията....иначее бяга ми се с двеста не ами с триста...е какво що да правя..."здрасти приятно ми е....дрън дрън.....коя зодия си...-близнаци" 😂 и припадам буквално... 😂
JoyJoyJoy
Ох, чета и ми е супер смешно, ама като се сетя, че накрая положението става плачевно..
П.с. не е същия, 'моя' е на 26. Няма оправия. Grin

# 411
  • Мнения: 320
И на мен... поплакваме покрай тях но.....в един момент адекватността ни си идва на място и започва да става смешно... 😅 жалко е само за пропиляното време....
П.п не се притеснявай в такъв случай 😂 впредвид това че май като им се трупат годините стават все по зле към деградация.. (на някои близнаци) твоят сега щом е на 26 така ...до 40-50 😬😬 напреднала фаза на шизофрения не му мърда..🙈 ....хахах всичк е в кръга на майтапа разбира се не искам да засегна никого...и да яко хейтвам но в никакъв случай всички близнаци...а само т.нар бивш "мои" бизнак...виждам и познавам много други които нямат нищо общо с описаният от мен индивид..Дори и този новопоявилия се-нищо общо....сега по спешнос търся сборник с инструкции за мълчаливи търпеливи внимателни близнаци,че хич не ми се получава да го разгадая ..🤔🤔🤔 кога подяволите ревнуват и се държат така сякаш сте двойка а всъщност не сте 🤤 ....а после пък пасивност...мълчаливост...чуууууууудо 🤔 кубчето на рубик 🤓😂

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 00:43 от Бонбон911

# 412
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
търся сборник с инструкции за мълчаливи търпеливи внимателни близнаци
Не можеш да разгадаеш това, което само не може да се разгадае. Същата работа като при Раците Laughing

# 413
  • Мнения: 320
търся сборник с инструкции за мълчаливи търпеливи внимателни близнаци
Не можеш да разгадаеш това, което само не може да се разгадае. Същата работа като при Раците Laughing

Хаха 😂😂😂 права си...но поне да се ориентирам в подобно поведение...🤓 от вече ваш опит наблюдения и т.н...мислех си директо да говоря...амаа предвид близнашкото като нищо да ме резне...и след прилично количество месеци отново да ми изскочи...та се отказах..от директния разговор иии реших да поразпитам тук.. 🤗

# 414
  • Мнения: 403
И на мен... поплакваме покрай тях но.....в един момент адекватността ни си идва на място и започва да става смешно... 😅 жалко е само за пропиляното време....
П.п не се притеснявай в такъв случай 😂 впредвид това че май като им се трупат годините стават все по зле към деградация.. (на някои близнаци) твоят сега щом е на 26 така ...до 40-50 😬😬 напреднала фаза на шизофрения не му мърда..🙈 ....хахах всичк е в кръга на майтапа разбира се не искам да засегна никого...и да яко хейтвам но в никакъв случай всички близнаци...а само т.нар бивш "мои" бизнак...виждам и познавам много други които нямат нищо общо с описаният от мен индивид..Дори и този новопоявилия се-нищо общо....сега по спешнос търся сборник с инструкции за мълчаливи търпеливи внимателни близнаци,че хич не ми се получава да го разгадая ..🤔🤔🤔 кога подяволите ревнуват и се държат така сякаш сте двойка а всъщност не сте 🤤 ....а после пък пасивност...мълчаливост...чуууууууудо 🤔 кубчето на рубик 🤓😂

Виж къде му е луната. Аз съм близнаци с асцендент риби и с някой хора не ми се говори, поставям бариери.

# 415
  • Мнения: 320
И на мен... поплакваме покрай тях но.....в един момент адекватността ни си идва на място и започва да става смешно... 😅 жалко е само за пропиляното време....
П.п не се притеснявай в такъв случай 😂 впредвид това че май като им се трупат годините стават все по зле към деградация.. (на някои близнаци) твоят сега щом е на 26 така ...до 40-50 😬😬 напреднала фаза на шизофрения не му мърда..🙈 ....хахах всичк е в кръга на майтапа разбира се не искам да засегна никого...и да яко хейтвам но в никакъв случай всички близнаци...а само т.нар бивш "мои" бизнак...виждам и познавам много други които нямат нищо общо с описаният от мен индивид..Дори и този новопоявилия се-нищо общо....сега по спешнос търся сборник с инструкции за мълчаливи търпеливи внимателни близнаци,че хич не ми се получава да го разгадая ..🤔🤔🤔 кога подяволите ревнуват и се държат така сякаш сте двойка а всъщност не сте 🤤 ....а после пък пасивност...мълчаливост...чуууууууудо 🤔 кубчето на рубик 🤓😂

Виж къде му е луната. Аз съм близнаци с асцендент риби и с някой хора не ми се говори, поставям бариери.

Не му знам часа на раждане.
Той говори...но просто трябва аз да съм инициатора...а иначе не говори за нищо свързано с жени и любов дори пред приятелите си. 😬😩

# 416
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Той говори...но просто трябва аз да съм инициатора.
Свиквай. Такива са. Вечно имат нужда от побутване и външна инициативност. Освен, ако някъде по картата няма добро стечение на планети и знаци, които дa им дават малко повече увереност и power.

В живота ми, до сега, съм срещала 3ма мъже без шофьорска книжка и с тотално нежелание да карат автомобил. Единият е Рак, другите двама са Близнаци Laughing

# 417
  • Мнения: 2 064
Аз снощи размислявах над нещо Grin
Възможно ли е подобен индивид на последните обсъждани да съжалява, за постъпки, за отношение, за думи.. ?
Изобщо може ли един близнак да признае пред себе си и дори пред други хора, че е сбъркал ?
Аз такова чудо до сега не съм виждала Grinning
Така че ми е интересно какво мислите Вие? Hug

# 418
  • Мнения: 320
Той говори...но просто трябва аз да съм инициатора.
Свиквай. Такива са. Вечно имат нужда от побутване и външна инициативност. Освен, ако някъде по картата няма добро стечение на планети и знаци, които дa им дават малко повече увереност и power.

В живота ми, до сега, съм срещала 3ма мъже без шофьорска книжка и с тотално нежелание да карат автомобил. Единият е Рак, другите двама са Близнаци Laughing

Това си е живата истина и аз познавам двама мъже Близнаци без шофьорски книжки и без никакво желание да шофират... 😃😃😃

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 12:40 от Бонбон911

# 419
  • Мнения: 1
Моята история с близнак Simple Smile
Да започна с фактите- Аз съм  на 40г с две деца, не съм разведена, но брака ми е само споразумение, телец Simple Smile
Той на 32г. без деца, без брак.
Познаваме се от две години, изпълняваха техническа поръчка във фирмата в която работя.
Докато имахме интензивен контакт, той показваше внимание, не флиртуваше. Приключиха и на всички беше ясно, че ме харесва, освен на мен Simple Smile Но след време, винаги когато минаваше се спираше да си говорим, задържаше, но винаги много деликатно, на бързо...
Но видимо стана и за мен, че ме харесва...., но някак не беше моя тип и не му обръщах внимание. Интереса му ме ласкаееше и някак в времето започнах да го очаквам Simple Smile Макар че, винаги минаваше само за няколко минути, очите му говореха Simple Smile
Но ме преместиха в друг обект и не се бяхме виждали месец- два.
И когато ме върнаха, при първата ни среща, той буквално се затича към мен, притеснен, къде съм изчезнала Simple Smile)) Поиска ми телефона и аз му го дадох. Започна комуникация, но спорадична..., не го вземах на сериозно, макар че все по- често мислех за него.
НЕ знаеше дори името ми...Намерих го ФБ, за да види, възрастта ми(аз много младея) , децата ми... След като прие поканата ми, писахме веднъж и замря... Реших, че фактите са го притеснили и приех съвсем нормално отдръпването.
Но след седмица- две, се "срещнахме" и в тиндър. И беше комично...Тогава му казах, че го харесвам, но е в графа неподходящи Simple Smile А той си призна, че винаги ме е харесвал, но тайно Simple Smile
Започна интензивен чат, предложения, които аз отказвах. Веднъж отново се засякохме на работното ми място и аз задържах ръката му....погледа му блесна Simple Smile
Последва среща, втора, трета, чат...той беше романтичен, идеен....мил, внимателен...
Стреснах се. Типично по телешки исках да стресна и него....не спирах да говоря, че с мен е трудно, че за да се получи, той трябва да се бори много.
При една от срещите ни, звънна жена с която е имал връзка преди много време, но каза, че все още не я забравил. Той и затвори, но видимо се развълнува...Аз го помолих да и звънне, че не бива да изпуска шанса си...
Не говорехме повече за това. След няколко дни се оказа, че са се видели, просто така...Усещах, че се вълнува и вътрешно полудях. Говорех му, че трябва да е сам, че не бива да започва отношения, ако в сърцето си не е приключил. Той все повтаряше, че с мен му е много хубаво...
Но аз не млъквах....и в един момент той каза- Край, не искам да те виждам повече и аз онемях... Очите му бяха тъжни, но беше решителен...
Оставих го да тръгне. Вечерта му написах, че в деня в който съм помислила, че искам да е част от живота ми, той си е тръгнал...не отговори.
След няколко дни му звъннах, защото ми беше много тъпо. Видяхме се, говорихме...Тогава той каза- нещо все едно ме срита в сърцето....вече не е същото. Много те харесвам и желая, но не е на сто процента...
Не знаех какво да кажа..., аз никога не се примирявам с малко, винаги искам всичко или нищо...
Но той е толкова цветен, жив, забавен, не исках да го губя...
Казах му, че искам да продължим, без да е сложно...., той се съгласи...
Виждаме се, по няколко пъти в седмицата, правим забавни неща, секс...понякога е романтичен...., но някак....някак не е мой...Винаги се съгласява, усещам, че ме очаква, но инциативата винаги е моя. Той пише за да каже здрасти, за да ми сподели нещо...но никога не предлага да се видим. Но когато аз попитам, винаги е съгласен...
Но не го усещам....или знам ли, след това което ми каза, аз не го усещам вече...
Как да разбера, дали си заслужава да продължим?!
Знам че, ако го притисна пак с въпроси, ще го загубя тотално...., а ако не знам, ще загубя спокойствието си...

Общи условия

Активация на акаунт