Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 103

  • 27 771
  • 725
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
Определено съдържанието от тел. беше обща тайна м/у Селим и Халил  , защото Селим преди да излезе погледна към Айлин . Искаше да се увери дали тя не е забелязала . Но явно въпросната информация и предизвикала по дълго обсъждане , тъй като Айлин попита Селим нещо от сорта , защо се е забавил .

# 136
  • Мнения: 0
Sette aşk dedikodusu



http://www.posta.com.tr/magazin/HaberDetay/Sette_ask_dedikodusu. … ?ArticleID=106424

Бидето само я преписват на екранните и партньори  ooooh!

# 137
  • Мнения: 0
BU “SON” SON OLMASIN!


http://www.gecce.com/yazi/bu-son-son-olmasin-183489.html

С тая ограничена публика ще им е трудно да правят изкуство  ooooh! Керем Чатай ще трябва да прави 5-6 реитингови бози за да може да си позволи да прави продукции конкурентни на световния пазар  Peace

# 138
  • Мнения: 0
Симпатично момиче , ама много вежди и много силикон в горната устна  Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 417
Aууууууу,веждите са ужас Sick

# 140
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Привет момичета  Hug
Тази актриса да не е турската Анджелина Джоли  Joy
А я ми припомнете кой беше Асъм че не мога да влкюча сега.
Според мен Халил знае всичко просто както беше написал някой по напред  в темата,катастрофата им е объркала плана, тя не е била предвидена.А едва ще се върне ако е било нещо маловажно а и както казахте Айлин го пита защо се забави явно е имало и разговор или уговорка.А дали детето може да е на Селим и е какво се занимава тази тайна организация.
Толкова въпроси а отговори Йооок

# 141
  • Мнения: 0
Здравейте дами, на един дъх изгледах епизодите от Езел, стигнах до финалната и честно казано не разбрах дали в крайна сметка Омер умря...И кой беше мъжът, който посрещна Джан във финалната сцена? Ще ви бъда благодарна ако поясните малко

# 142
  • Мнения: 417
stoqnova;)  ,финала всеки си го интерпретира кой както иска.За едни е Омер,за други Али,а можеби това изобщо не се е случвало...,както каза Рамиз Crazy
 

# 143
  • Мнения: 0
stoqnova;) това беше отворен финал . Като целия сериал ни оставят сами да стигнем до отговора за финала. Според това което сме гледали и как сме го интерпретирали . Би ли убил баща синът си ? Или пък отмъщението ли е по силно то любовта ?  Ако се върнеш на зад в темите може да прочетеш нашите разсъждения. Съответно за всеки финала е индивидуален  Peace

# 144
  • Мнения: 0
В интерес на истинта за 1 път попадам на толкова заплетен сюжет...Не остана никой, неопетнен и неотмъстен...Можеше малко по-добър финал да измислят,но уви! Разбирам, явно и аз ще трябва да импровизирам с отговора на въпроса си...  bouquet  bouquet

# 145
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Симпатично момиче , ама много вежди и много силикон в горната устна  Rolling Eyes



 Че какво й има на веждите?  newsm78 Супер естествена е така. Харесва ми. Не са оставени съвсем неоформени. Аз пък не харесвам жени с оскубани до тънка линия вежди и после нарисувани с молив.  Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 0
Късметче  Laughing , не до нула номер да ги скубе , но малко по фини да бяха

# 147
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 На нея й отиват и така, според мен Simple Smile Въпрос на вкус.  Peace Сега да не си помислите всички, че ходя с три пръста вежди  Joy Joy Joy.

# 148
  • Мнения: 0
Привет момичета  Hug
А я ми припомнете кой беше Асъм че не мога да влкюча сега.
 

Пипи, Асъм е бащата на Селен, човекът, когото Джевдет посети като колекционер, и който говори с Али през 95-та
Сега да не си помислите всички, че ходя с три пръста вежди  Joy Joy Joy.
Joy Joy Joy.

# 149

Общи условия

Активация на акаунт