Тест за ниво на тревожност на деца на възраст от 1 до 5години.

  • 9 544
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 562
Няма да е лошо да се разкове темата, защото срокът за теста е изтекъл и майките (както и аз) се подвеждат.
Очевидно всеки, попълнил след крайната дата поставена от авторката не бива да очаква отговор.
Аз пък никъде не видях крайна дата за теста.Поне в първия пост нямаше,а не съм и предполагала че трябва да чета 5 страници за да разбера че теста е приключил Crossing Arms Попълних го,а сега разбирам че отговор няма да има Confused

# 76
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Няма да е лошо да се разкове темата, защото срокът за теста е изтекъл и майките (както и аз) се подвеждат.
Очевидно всеки, попълнил след крайната дата поставена от авторката не бива да очаква отговор.
Аз пък никъде не видях крайна дата за теста.Поне в първия пост нямаше,а не съм и предполагала че трябва да чета 5 страници за да разбера че теста е приключил Crossing Arms Попълних го,а сега разбирам че отговор няма да има Confused
и аз също като Бубка Crossing Arms Tired

# 77
  • София
  • Мнения: 7 673
Писах, но пак да кажа. Отговорите, които пускат, не са нищо повече от шаблони, общи приказки. Нищо не сте изпуснали. Не съжалявайте.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 455
 Ще помоля някой модератор да внесе яснота по тази тема. Може би да я разковат или заключат  newsm78
Аз също прочетох първия пост,попълних теста и тогава се върнах да чета.

Общи условия

Активация на акаунт