Нека вън студa владее, моето сърце със тестче положително се грее - тема 90

  • 34 375
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Северозапада
  • Мнения: 5 487
Дони, не знам дали сте тръгнали, но в София в момента вали сняг. Големите булеварди са горе-долу чисти, малките улички - не особено. За магистралата нямам инфо  Peace

# 721
  • Мнения: 1 591
Добро утро и лека нощ, сладурки  Mr. Green
Петра чудна закуска  Hug
Дони стискам палци всичко по пътя да е наред, само спокойно и бавничко  Praynig Hug
Айде до след после   grinning012    sleepuu

# 722
  • София
  • Мнения: 225
Добро утро момичета,
благодаря, че ми стискахте палчета, но аз вече отпадам от надпреварата за този месец.... сутринта тази гад ме чакаше на вратата Sad Ще си потъгувам малко и като си замине започваме нови борби..

# 723
  • София
  • Мнения: 5 761
В София е ад,масово не е чистено и ако прогнозите за по-голям студ се сбъднат,ще е една голяма пързалка.

Чакам да се появи днешния отчетник,че сякаш аз ще правя тест,умирам от нетърпение Mr. Green .

Лелките дето идват неканени да им е за последно  newsm66,повече да не се вястват в близките месеци, че  box .

# 724
  • Мнения: 6 395
Добриии утрооооо девойки  Flutter Flutter

Аз тест днес -правих, така както се зарекох, но беше отрицателен, така че чакам леля и влизам в графата със спад във втората фаза, който не е имплантационен.

Сервирам ви закуска, да не кажете че ви сервирам лоши новини  Hug  

# 725
  • София
  • Мнения: 5 761
pufpafka - докато няма леля,надежда има  Hug .

# 726
  • София
  • Мнения: 9 135
Пуфе, Яни, съжалявам за новините  Hug.
Аз днес едва се добрах до работа. Тръгнахме с кола. Във всяка уличка по няколко окопани коли. Направихме един кръг и се върнахме пред блока. И от там пеша. Оставих малкия в градината и махах крачоли до работа. Тя ми е на около половин час, но в това време голям зор.
Днес ми е часът за гинеколог, но се чудя дали да не го отменя  newsm78. Не знам в тая обстановка как ще се добера до там и после обратно до работа. Една колежка ми предложи да си отида и после направо към в къщи. Но часът е в 12.30- наникъде.

# 727
  • в пералнята
  • Мнения: 1 038
Добро утро, мили момичета.
Зазу, и аз съм като теб с гинеколога, обаче в 14.30, затова направо си взех половин ден отпуска.

# 728
  • Мнения: 1 490
Добро утро и от мен, pufpafka много хубава  закуска Simple Smile
 Вчера нямах интернет цял ден и бързам да се оплача.Решихме с милото да идем на гинеколог и .... трихомони.... Не стига това ами цял месец без секс  Confused изписа лекарства за мен и за него и каза докато не се отървем от гадините да не си помисляме за бебе  Cry . Не се отчайвах много викам си колко му е за един месец ще им строша кокалите ама не .... чета по форумите има хора с години се борят ..... направо не знам къде се намирам  smile3511 smile3511 smile3511

# 729
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
petrra мерси за закуската Simple Smile
Doni M успех на док.  Praynig Hug
pufpafka дано следващия път да е "плюс"  Praynig Hug
Късмет на всички чакащи  Praynig Hug
Аз утре съм на ЖК, стиснете моля едни палчета, че да видим какво правим с ускорения пулс  Rolling Eyes
Лек ден Simple Smile

 

# 730
  • Мнения: 27 524
Е, Пуфанке, жалко, така се надявах  Hug

Петре, тогава ти нямаш право на лелки, все някоя трябва да се отчете пък  Heart Eyes

Яни, и твойта гадина да не се вясва от другия месец повече  Hug

# 731
  • София
  • Мнения: 225
Да Петра... ти си ни надеждата този месец... все някой трябва да вдигне настроението, че ще се разплача най накрая Sad

# 732
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутруууу
yanitsa86 Hug Hug Hug
pufpafka аз спад не виждам .... Crossing Arms та както казах вчера имай си едно на ум ако питаш мен повтори теста след два дни Peace аз до тогава няма да пускам палците Praynig Praynig Praynig
zazu1 ако имаш възможност какво по - хубаво от половин ден почивка Peace успех на прегледа днес Praynig Peace Hug
arhinora стискам палци за хубави новини Peace
stelico мисли позитивно Praynig и ние борихме трихомони и успяхме с един курс лекарства! така че нищо не се знае Peace а за секса нас ни бяха казали да сексим като ''гарджета'' с презерватив Peace не е най - приятно но определено не е без хич .... ох като заговорих за секс и презервативи ..... Rolling Eyes
benitabeni силно стиснати палци - с най - голям кеф си те дебна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
желая ви усмихнат, успешен и позитиве ден  bouquet Hug Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 1 490
Благодаря atadar за подкрепата Simple Smile дано да мине бързо Praynig
на всички не чакащи стискам много палчета  fingerscrossed

# 734
  • Мнения: 26
Здравейте мили чакащи, настоящи и бъдещи мами! Мисля, че и аз вече се присъединявам с положителното тестче. Тази сутрин си го направих и ООООО ЧУДО!!!  EFP Hug Тестът беше престо и има още един вътре. Мисля другия да го направя утре сутрин. А сега накъде? Препоръчайте ми гинеколог/жка, от които имате добри впечатления. Миналият месец ми се наложи да направя пълни изследвания и посетих МВР Болница, но няма да ви говоря що за отношение беше. Понеше се съмнявах още тогава , че може да има нещо ме прегледаха, но бяха едни ти ми натискания по корема и тем подобни....Сега не знам накъде!!! Извинявам се за дългия пост, но търся съвет!

Общи условия

Активация на акаунт