Детски торти - мнения и съвети, 2

  • 230 935
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Днес пробвах кроасанче с масло от тях. Не ги видях в титулната страница:
Салон - къща за сладки и тесто.
Звънче, ако можеш ги добави.
А някой опитвал ли ги е?

Много са им красиви шоколадовите торти.

# 31
  • София
  • Мнения: 23 098
Днес пробвах кроасанче с масло от тях. Не ги видях в титулната страница:
Салон - къща за сладки и тесто.
А някой опитвал ли ги е?

Чери, не съм опитвала нищо от тях, но след като разгледах обстойно сайта, бих опитала всичко!  Peace

# 32
  • Мнения: 1 122
wafi просто нямам думи за тортата, която са ви дали. Дълбоко се съмнявам, че тази на първата снимка е правена от тях, след като се вижда какво могат на вашата.  ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 14 724
Да се запиша и аз, че предстоят рождените дни и на двамата и проучвам пазара. Обаче, малкия се е заинатил, че не иска торта, защото госпожата казала, че са вредни и иска кексчета. Само в Папая открих засега. Къде сте мяркали мъфини другаде?

# 34
  • софия
  • Мнения: 118
 Peace papaya sa super

# 35
  • Мнения: 15 379
Искам да ви кажа, че по отношение на тестото са наистина страхотни, имам предвид т.нар. Салон за сладки и тесто. Купих кифличка от козуначено тесто за дребното - божествена Heart Eyes. С ленено семе я бяха посипали.
Дано се включи някой, който е пробвал тортите им.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 277
Да се запиша и аз, че предстоят рождените дни и на двамата и проучвам пазара. Обаче, малкия се е заинатил, че не иска торта, защото госпожата казала, че са вредни и иска кексчета. Само в Папая открих засега. Къде сте мяркали мъфини другаде?

В Бейби Флай гледах,че правят торта и кексчета покрай нея, може да ги питаш за само кексчета, много красиви изглеждат.

# 37
  • Мнения: 2 805
Zvanche  за темата   bouquet

# 38
  • Мнения: 79
Наближава и нашия рожден ден ! Ще ви чета ,че още не съм решила от къде да купувам торта  newsm78!?!Мами от Пловдив, вие от къде купувате тортите  newsm78?

# 39
  • Мнения: 1 988
Кексчета правят и в 100 грама сладки (много са красиви, но на мен никак не ми харесахана вкус), видях също и в сладкарница в Чочко. Освен това скоро гледах по телевизията специализирана сладкарница или работилница само за къп кейкс, но не откривам в Глугъ. Ако искаш първо го заведи някъде да опита, за да няма разочаровани после. Все пак в 100 грама сладки са най красиви.

# 40
  • София
  • Мнения: 14 724
Мерси, ще обикаляме да тестваме Laughing

# 41
  • Мнения: 92
Да се запиша и аз, че предстоят рождените дни и на двамата и проучвам пазара. Обаче, малкия се е заинатил, че не иска торта, защото госпожата казала, че са вредни и иска кексчета. Само в Папая открих засега. Къде сте мяркали мъфини другаде?

http://www.take-a-cake.eu/ - ето виж тези.Страхотни са!Имат невероятен вкус. newsm10

# 42
  • Мнения: 13
Много хубава и полезна тема! Браво! На нас ни предстои първи РД и цял ден ровя сайтове с торти. Някой има ли мнение за торти Skyline? Харесах една в каталога им, но на вкус как ли са? Пък и изцепки като с тортата на Papaya-виждаш едно, пък ти дават съвсем друго, не ми се ще да ни развалят празника.

# 43
  • Мнения: 151
Много хубава и полезна тема! Браво! На нас ни предстои първи РД и цял ден ровя сайтове с торти. Някой има ли мнение за торти Skyline? Харесах една в каталога им, но на вкус как ли са? Пък и изцепки като с тортата на Papaya-виждаш едно, пък ти дават съвсем друго, не ми се ще да ни развалят празника.

 Поръчвах за именния ден на детето от Скайлайн. Точно като на снимката беше тортата - добре изработена - хареса ми много. Пълнежа беше бисквитена торта. Поръчай все пак да я пробваш или отиди на място в сладкарницата.

# 44
  • Мнения: 13
Благодаря ти Jenn, така и ще направя. Разглеждах и тези Торти Чочко, много красиви има в каталога им. Ама дали са вкусни? Някой има ли мнение за тях? Аз много не съм по тортите, някак си ги ям насила и то само по повод, та за това не съм много наясно  Rolling Eyes Тези фондани и разни там глазури въобще не ми харесват на вкус, но пък са красиви на вид.

Общи условия

Активация на акаунт