От Франция до България- превоз на покупките ни (12)

  • 42 001
  • 735
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 775
  Имам мейл от смарта, но не разбрах кога ще раздават?
Петък 17.02.2012 от 11:30ч до 16:30ч 
Събота 18.02.2012 от 10:00 до 14:00ч

# 571
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Още вчера всичките ми поръчки в СД са с променен статус ,но нямам никакъв емайл,кога ли ще изпратят?

# 572
  • София
  • Мнения: 1 209
Още вчера всичките ми поръчки в СД са с променен статус ,но нямам никакъв емайл,кога ли ще изпратят?

Получих мейл от СД с дължима сума и кг. Peace

# 573
  • Къде ли не
  • Мнения: 696
До сега търсих, но не открих къде беше схемата за пращане с бг пощи. Кога според вас ще ги пращат.

# 574
  • София
  • Мнения: 95
Петък 17.02.2012 от 11:30ч до 16:30ч  
Събота 18.02.2012 от 10:00 до 14:00ч
Вижда се, че СД и този път ще се преработят - все едно те имат да ни дават пари, а преди 2 седмици техен защитник във форума се възмущаваше, как клиентите им може да са толкова безочливи, да искат горките хора да работят 1 неделя в месеца Mr. Green

# 575
  • София
  • Мнения: 1 209
До сега търсих, но не открих къде беше схемата за пращане с бг пощи. Кога според вас ще ги пращат.

Изпращане с БП е възможно и с направено предварително плащане по банков път. Пакетите се изпращат един единствен път след всеки курс. Клиентите имат грубо 2 работни дни на разположение, за да платят по банков път.  Ето схемата, по която работим:

 
Получавате имейл за дължима сума в:           Ден за изпращане на пратките:
                понеделник                                             четвъртък
                   вторник                                                   петък
                     сряда                                                     събота
              четвъртък                                                  вторник
          петък, събота и неделя                                 сряда

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 19:27 от tedichka07

# 576
  • Мнения: 928
Още вчера всичките ми поръчки в СД са с променен статус ,но нямам никакъв емайл,кога ли ще изпратят?

И аз нямам, но не ми е нужен. Гледам си цената на доставка директно на сайта, а след това следя в Курсове кога пратките са предадени на Еконт.
Описвам как, ако някой случайно не го е открил:
История на поръчките -> На самата поръчка избираш 'Виж повече' -> Пакети към поръчка -> колона Доставка -> самата цифричка е линк към 'Виж Доставка'.
Отваря се страница с цената на доставката  Peace

Lila Pause, не мога да разбера какво ме грее, че поръчката ми ще дойде 1 ден по-рано, а за сметка на това ще изгърбят едни хора да работят в събота  Thinking

# 577
  • София
  • Мнения: 9 517
Влизам да направя реклама на СД - предишната ми пратка по пощата бяха объркали адресата - вместо име, презиме и фамилия, бяха адресирали колета до презимето ми и фамилията ми - аз съм Красимирова, бяха писали Красимира... едва си взех колета от пощата, добре че ми се случва за втори път, че личното ми име е странно. Писах им, за да не объркат и следващия път, те пък ми предложиха да ми доставят следващата поръчка безплатно и наистина сега в профила ми стои 0 лева, ами - доволна съм, ще ги ползвам пак, въпреки забавянето им в някои курсове  Peace

# 578
  • Мнения: 5 608
Аз съм възхитена от това,което написа едно момиче тук-че СД са й изплатили липсваща поръчка. Така се работи по европейски,браво!При равни други условия,бих подкрепила с удоволствие такива хора.  bouquet

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз съм възхитена от това,което написа едно момиче тук-че СД са й изплатили липсваща поръчка. Така се работи по европейски,браво!При равни други условия,бих подкрепила с удоволствие такива хора.  bouquet

Пратката е била доказано получена на френския адрес. Просто няма как да не я обезщетят със сумата, след като са я изгубили.  Peace

# 580
  • Мнения: 1
Още вчера всичките ми поръчки в СД са с променен статус ,но нямам никакъв емайл,кога ли ще изпратят?

И аз нямам, но не ми е нужен. Гледам си цената на доставка директно на сайта, а след това следя в Курсове кога пратките са предадени на Еконт.
Описвам как, ако някой случайно не го е открил:
История на поръчките -> На самата поръчка избираш 'Виж повече' -> Пакети към поръчка -> колона Доставка -> самата цифричка е линк към 'Виж Доставка'.
Отваря се страница с цената на доставката  Peace

Lila Pause, не мога да разбера какво ме грее, че поръчката ми ще дойде 1 ден по-рано, а за сметка на това ще изгърбят едни хора да работят в събота  Thinking
Хора в българия работят само в дни на престигване на курса, а в останалото время клатят си кръка, така че, няма страшно да поработят една събота. Wink

И аз ти поясня какво ми грее, ако пуснат моят колет утре, това значи, че в събота той трябва да е при Еконт в моят град и мъж ми с кола отиде и го вземе, а ако го пуснат в понеделник - престигне вторник, и аз имам избор, или чака "в кой от тези дни мъж ми върнет се по-рано от работа да го вземе" или сама ще го влача (ама никак не ми кефи влача 10 кг гарабитната пратка) Peace

# 581
  • София
  • Мнения: 35 324
Да не говорим за часовете за взимане Naughty
Хайде, аз съм безхаберница, утре ще се разходя....
Но, дамите, които работят в петък и събота? Поръчките им тук, пък евентуално след седмица ще ги вземат от Младост 3 ooooh!

# 582
  • Мнения: 2 149
Вижте сега, когато има обявено работно време то е съобразено не само с клиента, ами и с търговеца. Какво сега, да работят от 18.00 до 21.00 вечерта ли? Тогава ще има хора, които ще кажат, че си къпят и приспиват децата.
Когато ми е трудно да отида някъде и да си взема пратка, давам лична карта, обаждам се, пращам друг от мое име, комбинираме се с приятелки. Плащам си на куриер ако и друг не може вместо мен...изобщо трябва да сме по-толерантни. Peace

Между другото имам мейл от СД, за една мнооооого дълго чакана поръчка по вина на франсетата/направих я на 01.12, за Коледа  Mr. Green/, та вчера подскочих от приятна изненада. Сега ще чакаме да видим дали ще е ок самата пратка, че на ларедутци вече не вярвам. И като съм получила мейла вчера, вероятно е обработена точно 20.40 вечерта, което си е работно време, но не с клиенти. Клатят си краката, докато аз гледам телевизия. Sunglasses Предполагам, че днес може и да пуснат по Еконт нещата? newsm78

# 583
  • София
  • Мнения: 5 762
Дали не познах като казах,че ще има и часове на взимане Whistling ?
Интересно решение да организирам цялата рода и приятели,за да си получа пратката,щото иначе може да притесня този,на които му се плаща?! Ще взема да го обмисля детайлно. Когато си плащам имам изисквания и не мога да прекланям глава и да мисля за проблема на другия,както никой не мисли какви проблеми имам, когато ми даде на мен поръчка и аз се боря да спазя всичко по нея. Ако не се плащаше щях да съм толерантна,но при условие ,че си плащам,имам изисквания.
По-евтино ми излиза да го поискам до близък офис на Еконт,отколкото да се разкарвам с колата до Младост.И понеже ще е Еконт, по-добре Франсето,идва ми стоката по-бързо.Вече 3 поръчки изтърваха СД.
Това,че платили на някой пратка,защото му объркали името- евтин PR,защото съм убедена ,че е имало спад в поръчките към тях,както и че, четат темата и коментарите .

# 584
  • София
  • Мнения: 5 193
Пратки Еконт - изпратени*
       *Днес бяха предадени на Еконт всички пратки. КУРИЕРСКИТЕ са обработени с приоритет и те ще бъдат утре при получателите си. Пощенските ще бъдат обработени и изпратени утре, петък 17.02.2012г.


Така, че днес ще изпратят останалите пратки по Еконт и утре ще са при нас.  Party

Работеха в събота, нали?  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт