От Франция до България- превоз на покупките ни (12)

  • 41 996
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 759
Голямо злорадство голямо нещо.Само всички оплюващи Франсето,да знаете,че ама никак не сте застраховани със СД от проблеми и се надявам да не ви се случват,но е адски тъпо държанието ви.В момента е на култ едва ли не хваленето на СД,дано монетата не се обръща,Преди пазарувах само със СД, аз имах много проблеми с тях за това се прехвърлих към Франсето,но когато имаше преди няколко месеца проблеми с тях, нито веднъж не злорадствах.Що за хора сте  ooooh!.

# 676
  • Мнения: 317
Франсето пак с нов адрес  Joy
Бъркаш.  Naughty Не Франсето, а партньорите му са с нов адрес:

Във връзка с промяна на адреса на склада на нашите партньори във Франция, Ви предоставяме новия им адрес.„
е да де, Даниела така ще каже... hahaha то може вече да й стана неудобно- всеки месец- нов адрес  Laughing Не че ме вълнува (пазарувам само със Смарта  Peace)
Няма какво да казва Даниела - не виждаш ли, че получателят е един и същ? Явно се е наложило да търсят по-голямо помещение хората. Какво толкова?
Получател? Аз не пазарувам с тях за да го знам=нов или е стар ли е. Предубедена съм към тях и това е  Peace

# 677
  • Мнения: 620
Стига вече сме се дъвчили, ами кажете СД кога ще имат следващ курс, че вече...Е, това не им разбирам- като имат най- много работа, вместо да правят курс не всяка седмица, ами през 3 дни, да си събират пратките и обработката им да става по-бавно тука. Хайде ако някой е подочул нещо, да пише.

# 678
  • Сандански
  • Мнения: 162
Голямо злорадство голямо нещо.Само всички оплюващи Франсето,да знаете,че ама никак не сте застраховани със СД от проблеми и се надявам да не ви се случват,но е адски тъпо държанието ви.В момента е на култ едва ли не хваленето на СД,дано монетата не се обръща,Преди пазарувах само със СД, аз имах много проблеми с тях за това се прехвърлих към Франсето,но когато имаше преди няколко месеца проблеми с тях, нито веднъж не злорадствах.Що за хора сте  ooooh!.

 smile3501 smile3501 smile3501

Подкрепям те напълно....То няма граници злобата....божееееее newsm78

# 679
  • Мнения: 324
fire lady, остани си предубедена. Но с търсене на проблем при тях, май убеждаваш себе си, че изборът ти е правилен, т.е. имаш нужда от още убеждаване Wink
Да посочвам ли хронология на проблемите при едните и при другите? Как проблемите се повтарят? Дори и отварянето на пакетите се е случило и при Смарта. Просто там неприятното идва с леко закъснение поради спецификата на работата им (по-редките курсове).

# 680
  • Мнения: 774
fire lady, остани си предубедена. Но с търсене на проблем при тях, май убеждаваш себе си, че изборът ти е правилен, т.е. имаш нужда от още убеждаване Wink
Да посочвам ли хронология на проблемите при едните и при другите? Как проблемите се повтарят? Дори и отварянето на пакетите се е случило и при Смарта. Просто там неприятното идва с леко закъснение поради спецификата на работата им (по-редките курсове).
Кога и при кой се е случвало отваряне на пакет при Смарта? Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 620
Момичета, нищо срещу ФТБ, но заради тогава, преди Нова година, също съм предубедена. Не заради друго- излязоха си от ситуацията, а заради поведението и отношението на Даниела. Май е обида това, не знам как да го нарека по друг начин. Та затова, иначе кому е нужно злорадство, всички сме в кюпа, както се казва, независимо дали при едните или при другите. Та за курс на СД питах, няма ли някой "по-гъст", който да е подразбрал нещо, макар и под сурдинка?

# 682
  • Мнения: 324
fire lady, остани си предубедена. Но с търсене на проблем при тях, май убеждаваш себе си, че изборът ти е правилен, т.е. имаш нужда от още убеждаване Wink
Да посочвам ли хронология на проблемите при едните и при другите? Как проблемите се повтарят? Дори и отварянето на пакетите се е случило и при Смарта. Просто там неприятното идва с леко закъснение поради спецификата на работата им (по-редките курсове).
Кога и при кой се е случвало отваряне на пакет при Смарта? Rolling Eyes
Вече втори път ми се случва пратката да е отваряна.Шишетата Авент ,бяха с разпокъсана кутия  #2gunfireПреди пък маратонките от поръчка ,бяха мерени.Кой отваря и рови из нещата ни и защо Whistling

# 683
  • Мнения: 774
fire lady, остани си предубедена. Но с търсене на проблем при тях, май убеждаваш себе си, че изборът ти е правилен, т.е. имаш нужда от още убеждаване Wink
Да посочвам ли хронология на проблемите при едните и при другите? Как проблемите се повтарят? Дори и отварянето на пакетите се е случило и при Смарта. Просто там неприятното идва с леко закъснение поради спецификата на работата им (по-редките курсове).
Кога и при кой се е случвало отваряне на пакет при Смарта? Rolling Eyes
Вече втори път ми се случва пратката да е отваряна.Шишетата Авент ,бяха с разпокъсана кутия  #2gunfireПреди пък маратонките от поръчка ,бяха мерени.Кой отваря и рови из нещата ни и защо Whistling
А кой ти каза, че въпросната дама ползва Смарт Деливъри и къде го е написала! Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 317
Голямо злорадство голямо нещо.Само всички оплюващи Франсето,да знаете,че ама никак не сте застраховани със СД от проблеми и се надявам да не ви се случват,но е адски тъпо държанието ви.В момента е на култ едва ли не хваленето на СД,дано монетата не се обръща,Преди пазарувах само със СД, аз имах много проблеми с тях за това се прехвърлих към Франсето,но когато имаше преди няколко месеца проблеми с тях, нито веднъж не злорадствах.Що за хора сте  ooooh!.
Те сами си го извоюваха. Контактите ми с тях не бяха никак малко и затова мога да го кажа.  Stop
Много лесно всички забравихте как пишехте пост след пост как никога повече нямало да пазарувате от франсето...бла бла и тогава беше ясно, че това са празни приказки, но не и за мен. Само моля да не се започва с поредния спор- кой превозвач, бил "по" и т.н.

# 685
  • Мнения: 324
fire lady, остани си предубедена. Но с търсене на проблем при тях, май убеждаваш себе си, че изборът ти е правилен, т.е. имаш нужда от още убеждаване Wink
Да посочвам ли хронология на проблемите при едните и при другите? Как проблемите се повтарят? Дори и отварянето на пакетите се е случило и при Смарта. Просто там неприятното идва с леко закъснение поради спецификата на работата им (по-редките курсове).
Кога и при кой се е случвало отваряне на пакет при Смарта? Rolling Eyes
Вече втори път ми се случва пратката да е отваряна.Шишетата Авент ,бяха с разпокъсана кутия  #2gunfireПреди пък маратонките от поръчка ,бяха мерени.Кой отваря и рови из нещата ни и защо Whistling
А кой ти каза, че въпросната дама ползва Смарт Деливъри и къде го е написала! Rolling Eyes
Чета темата тук, Хриси. Намери и ти постовете й и ще видиш - Смарт-а ползва.
Споровете са безсмислени, подкрепям Айви, права е  Peace

# 686
  • София
  • Мнения: 5 759
Голямо злорадство голямо нещо.Само всички оплюващи Франсето,да знаете,че ама никак не сте застраховани със СД от проблеми и се надявам да не ви се случват,но е адски тъпо държанието ви.В момента е на култ едва ли не хваленето на СД,дано монетата не се обръща,Преди пазарувах само със СД, аз имах много проблеми с тях за това се прехвърлих към Франсето,но когато имаше преди няколко месеца проблеми с тях, нито веднъж не злорадствах.Що за хора сте  ooooh!.
Те сами си го извоюваха. Контактите ми с тях не бяха никак малко и затова мога да го кажа.  Stop
Много лесно всички забравихте как пишехте пост след пост как никога повече нямало да пазарувате от франсето...бла бла и тогава беше ясно, че това са празни приказки, но не и за мен. Само моля да не се започва с поредния спор- кой превозвач, бил "по" и т.н.

Аз лично никога не съм писала, как никога няма да пазарувам с Франсето.Пак ще кажа,аз съм доста потърпевша от СД,почти нямам поръчка без някакъв проблем и да не трябва да им звъня, и да се разправям с тях. Ще ги използвам пак само в краен случай, защото ми писна от тях. Стискам палци да не се дънят,но ако това стане,какво спирате да пазарувате от Ларедут,щото Даниела незнам си какво,"Минчо" или както му е името на мъжа от СД, не ви е говорил достатъчно мило и т.н???

# 687
  • Мнения: 317
Момичета, нищо срещу ФТБ, но заради тогава, преди Нова година, също съм предубедена. Не заради друго- излязоха си от ситуацията, а заради поведението и отношението на Даниела. Май е обида това, не знам как да го нарека по друг начин. Та затова, иначе кому е нужно злорадство, всички сме в кюпа, както се казва, независимо дали при едните или при другите. Та за курс на СД питах, няма ли някой "по-гъст", който да е подразбрал нещо, макар и под сурдинка?
Ако имаш впредвид за новия курс на смарта след 9.02, мисля, че тези дни направо ще обявят, че е пристигнал  Laughing (истината е, че съм много нетърпелива този път) Миналия път обявиха,че има тръглал курс след 4дни... може да се надяваме  Flutter

# 688
  • София
  • Мнения: 2 296
Голямо злорадство голямо нещо.Само всички оплюващи Франсето,да знаете,че ама никак не сте застраховани със СД от проблеми и се надявам да не ви се случват,но е адски тъпо държанието ви.В момента е на култ едва ли не хваленето на СД,дано монетата не се обръща,Преди пазарувах само със СД, аз имах много проблеми с тях за това се прехвърлих към Франсето,но когато имаше преди няколко месеца проблеми с тях, нито веднъж не злорадствах.Що за хора сте  ooooh!.
то и аз вече не смея да пиша в темата... че току виж пак разбуня духовете... ooooh!
Но пък виждам, че не само на мен направи впечатление, че и при СД  е имало отваряни пакети.
Обаче това се подмина тихомълком...
Ако обаче поредния отворен пакет беше на клиент на ФТБ, щяхме вече да сме в нова тема...

И друго, нали всички недоволстват, че цените на френските превозвачи били високи.
Наскоро загледах темата за английските превозвачи... Ами, само 2-3 са с цена на кг около лира, останалите гонят, че и надминават 3 лв./кг.  Rolling Eyes

# 689
  • Мнения: 774
Напротив, Еве, не е тихомълком и за това моля sisipisito да каже с кой превозвач е имала отворен пакет, защото смятам, че е важно да се знае!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт