От Франция до България- превоз на покупките ни (12)

  • 41 993
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 687
Не ми приема пощенския код на ФТБ, друг с такъв проблем?

# 691
  • Мнения: 317
Момичета, нищо срещу ФТБ, но заради тогава, преди Нова година, също съм предубедена. Не заради друго- излязоха си от ситуацията, а заради поведението и отношението на Даниела. Май е обида това, не знам как да го нарека по друг начин. Та затова, иначе кому е нужно злорадство, всички сме в кюпа, както се казва, независимо дали при едните или при другите. Та за курс на СД питах, няма ли някой "по-гъст", който да е подразбрал нещо, макар и под сурдинка?
Ако имаш впредвид за новия курс на смарта след 9.02, мисля, че тези дни направо ще обявят, че е пристигнал  Laughing (истината е, че съм много нетърпелива този път) Миналият път обявиха,че има тръглал курс след 4дни... може да се надяваме  Flutter
От СД-----> Очакваме следващ курс тази седмица (20-26.02.2012)

# 692
  • Варна
  • Мнения: 17 997
Не ми приема пощенския код на ФТБ, друг с такъв проблем?

Не, току-що пуснах поръчка на новия адрес, с това :
Débardeur enfant garçon
KIHAWO
10 ans - 138 cm
Ref:4932307
   1,86 €
1    Panty Push Up taille haute mic...
LYTESS
S/M
Ref:8400547
   13,12 €

 Grinning

# 693
  • София
  • Мнения: 35 209
Още вчера всичките ми поръчки в СД са с променен статус ,но нямам никакъв емайл,кога ли ще изпратят?

Вече втори път ми се случва пратката да е отваряна.Шишетата Авент ,бяха с разпокъсана кутия  #2gunfireПреди пък маратонките от поръчка ,бяха мерени.Кой отваря и рови из нещата ни и защо Whistling

Напротив, Еве, не е тихомълком и за това моля sisipisito да каже с кой превозвач е имала отворен пакет, защото смятам, че е важно да се знае!

Аз отговорих за маратонките, че и на мен ми се е случвало да получа пробван чифт Peace
За второто кофти ooooh!
Аз от СД съм получавала абсурден плик, но цял Peace

# 694
  • София
  • Мнения: 2 296
Не ми приема пощенския код на ФТБ, друг с такъв проблем?
И аз никакъв проблем, даже в сайт като blancheporte.fr, който все не харесва  пощенските кодове... го прие от раз новия!  Peace

# 695
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Напротив, Еве, не е тихомълком и за това моля sisipisito да каже с кой превозвач е имала отворен пакет, защото смятам, че е важно да се знае!
Сд ползвах ,нищо не липсва но е факт че е отварян,сигурно са искали да разгледат шишетата какво представляват.Споделям,защото втори път по тези намаления ,ми се случва .
Аз пак тях ще си ползвам,защото спрямо мен винаги са били коректни.

# 696
  • Мнения: 1 483
Видяхте ли това съобщение от ФР:

Във  връзка с промяна на адреса на склада на нашите партньори във Франция, Ви предоставяме новия им адрес, на който вече можете да адресирате поръчките си. Всички поръчки, направени до момента на стария адрес на партньорите ни, ще продължат да се получават там и да се доставят до България със съответните курсове.
 
ZAE MTLS

8 RUE ROBERT MOINON

95190 GOUSSAINVILLE

FRANCE

A L intencion de

Kremena Jivkova/ Francetobg

В сайтовете, където няма възможност за посочване A L intencion de ( на вниманието на...), посочете
 
Nom: Имената на получателя на поръчката в България,независимо на чие име е акаунта

Prenom: Kremena Jivkova

telephone  fixe: 0130189211
 
telephone mobile: 0643839130

# 697
  • Мнения: 774
Аз пък да се похваля, че току що получих мейли, че две от поръчките ми, направени на 15.02. са тръгнали с ДЧЛ към мен! Laughing Няма такъв кеф Party

# 698
  • София
  • Мнения: 5 750
И аз получих е-майл за DHL за поръчка от 15.02? Какво им е станало на тия французи,да няма бъг в системата? Всичко ми е адресирано до Франсето.

# 699
  • Къде ли не
  • Мнения: 692
И на мен ми се е случвало,поръчка адресирана до СД, да ми я донесат на вратата  с ДЧЛ. Честито на печелившите!  Joy

# 700
  • Русе
  • Мнения: 626
предполагам и поръчките от 16.2. ще изпращат с DHL до Бг  Wink
имам поръчки от 14 и 16.2. - за първата имам тракинг номер за проследяване в DHL, за втората очаквам понеже надписа и при двете е един и същ:
Colis nº 2012хххххххххх en cours de traitement le 14/02/2012 Livraison prévue à votre Domicile à partir du 22/02/2012
Colis nº 2012хххххххххх en cours de traitement le 16/02/2012 Livraison prévue à votre Domicile à partir du 24/02/2012

# 701
  • Мнения: 774
предполагам и поръчките от 16.2. ще изпращат с DHL до Бг  Wink
имам поръчки от 14 и 16.2. - за първата имам тракинг номер за проследяване в DHL, за втората очаквам понеже надписа и при двете е един и същ:
Colis nº 2012хххххххххх en cours de traitement le 14/02/2012 Livraison prévue à votre Domicile à partir du 22/02/2012
Colis nº 2012хххххххххх en cours de traitement le 16/02/2012 Livraison prévue à votre Domicile à partir du 24/02/2012
То май този е надписа и когато е към френски адрес, но и аз на това се надявам, тъй като днес са си дръпнали парите за 2-те поръчки от 15-ти, но са си дръпнали и за тази от 16-ти, за която още не съм получила мейл че е изпратена Peace

# 702
  • Русе
  • Мнения: 626
Хриси, не е този  Peace ето това изписват при поръчка, за която съм ползвала код с подарък:
Colis nº 2012хххххххххх remis en expédition le 03/02/2012 Livraison prévue à l'adresse de livraison choisie à partir du 04/02/2012
На 14. и 16.2. са ми с подарък - съответно с купичките и активната гимнастика.
Тези без подарък са ми доставени вече и имат колисимо номер и линк за проследяване на поръчката.

# 703
  • Мнения: 774
Хриси, не е този  Peace ето това изписват при поръчка, за която съм ползвала код с подарък:
Colis nє 2012хххххххххх remis en expйdition le 03/02/2012 Livraison prйvue а l'adresse de livraison choisie а partir du 04/02/2012
На 14. и 16.2. са ми с подарък - съответно с купичките и активната гимнастика.
Тези без подарък са ми доставени вече и имат колисимо номер и линк за проследяване на поръчката.


Да, така ти излиза, защото поръчката вече е изпратена Expediee, но и за тези които са към френски адрес и са на 4-та стъпка си е абсолютно същия надпис /преди да минат към 5-та стъпка/ Peace

# 704
  • Мнения: 2 231
и аз в кюпа с поръчка от 15.02 и мейл за проследяване с ДЧЛ. Обаче тежи само 0.59кг  Shocked
Имам 2 бебешки гащеризончета+2 тениски + активната гимнастика
За мен е нереално малко това 0.59 кг, и си мисля, че гимнастика няма да видя  Cry
На Вашите какви грамажи пише.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт