Познавате ли "известни" престъпници?

  • 4 162
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Важно е не толкова кого познаваш, а дали ще иска да ти свърши черната работа, ако се наложи.

# 46
  • Мнения: 4 785
Да му циркулира името в медийното пространство...най-малкото. Предполагам само. Иначе си има определени среди - там кръгът на "известните" е значително по-широк.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
на мен темата ми заприлича на пореднатаа от цикъла "да си покажем...(мъжа, децата, хола, вилата, тоалетната, маникюра...). Само това нямахме - "да си покаажем познанствата с известни престъпници".  Joy

# 48
  • Мнения: 3 827
тук не е за теб , Андариел , не се отклонявй от всекидневното циклене по едни и същи теми ...

# 49
  • Мнения: 10
Ами който има - да показва, който няма - да ръси тъпи коментари. #Crazy

# 50
  • Мнения: 17 546
Не е хубаво да "вдигаме костите" на покойниците...

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
тук не е за теб , Андариел , не се отклонявй от всекидневното циклене по едни и същи теми ...

Ти нещо много лично го прие? Хайде, изброяваай кого познаваш, че да се поФалиш!

Аааа, сетих се, бе! Това е нов клуб, от висока класа - на тези, които познават известни престъпници! Сори, отивам си, аз съм обикновен човек с малката правда.   tiptoe

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 14:18 от Andariel

# 52
  • Мнения: 230
Какво значи престъпник????.....Мен в България това ми е много завоалирано понятие newsm78

# 53
  • Мнения: 1 310
Много се увличате в спама - пишете, колкото да се намирате на работа. Който няма какво да сподели по темата моля да не я засира. Благодаря!


Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?

# 54
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Да част от нашите депутати   и доста други от правителството. Joy Joy JoyСкрити,лимон-ки им казват hahaha hahaha
Аз ги познавам ,ама те мене не.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 14:46 от Syn

# 55
  • Мнения: 1 908

Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?
Пропусна Олд Файърхенд и Инчу Чуна - или тях не ги знаеш  Naughty

# 56
  • Мнения: 4 785
Айде, наредиха се завистничките дето ни познават такива хора, ни спят с тях.... Crossing Arms Да не им обръщаме внимание и да продължим с отчета  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 230
Следейки логиката на горните въжделения,стигам до извода,че и Аз-съм....следователно съм такава....Ми познавам и те са много

# 58
  • Мнения: 4 916
Важно е не толкова кого познаваш, а дали ще иска да ти свърши черната работа, ако се наложи.

Така е. Понеже "аз го познавам, ама той не иска да свърши работата" не върши работа. Такива, с които съфорумката Х се е разминала на вратата на асансьора, не важат.




Някой призна ли си вече, че е известен престъпник?

# 59
  • Мнения: 11
Ал Капоне, бяхме дружки в затвора, тия http://bikinizine.blogspot.com/2009/03/12.html всичките са ми близки познати.
Каква тема... Tired newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт