Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 32

  • 26 695
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 780
Свърши с една много красива сцена.....Така хубаво останаха вперили поглед един в друг Букет и Орхан  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Букет отива на операция може би. Какви карти донесе Джезми и ги даде на лелята и тя тайно ги сложи в чантата на Букет с една бележка от баща й....Може би за да си плати операцията Букет  Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Не би приела помощ от баща си, но след операцията предполагам, че ще се промени.....

# 691
  • Мнения: 36 780
Кралице, много ти се усложнява задачата, но трябва да ни разкажеш накратко и Сезоните. Много ми харесва филмчето - и тук има драма, но е различно, има и чисто човешки отношения между героите....
Направих няколко сравнения с двата филма...Ами тук в Сезоните нещата са по-земни, по-истински....

# 692
  • Мнения: 36 780





Кралице, какво иска да каже Колджак с това...

Arkadaşlar çalışma eklerken tek tek eklemeyelim LÜTFEN!!! uyarı almayalım eklediklerimize dikkat edelim...

# 693
  • Мнения: 4 381
На екшъна прекъсна....Май няма да видим края на епизода..... Thinking

Бурак направо е зависим от майка си....Аслъ хубаво изхвърли хапчетата му, да вземе да изпрати някъде и майка му - за по-дълго време.....
Какви любезности си размениха вместо закуската.....
Тя вечерта направо се преструваше. Дано Бурак да се усети, че така ще му мине живота - в подчинение на волята на ревнивата му майка.....
Свърши с една много красива сцена.....Така хубаво останаха вперили поглед един в друг Букет и Орхан  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Букет отива на операция може би. Какви карти донесе Джезми и ги даде на лелята и тя тайно ги сложи в чантата на Букет с една бележка от баща й....Може би за да си плати операцията Букет  Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Не би приела помощ от баща си, но след операцията предполагам, че ще се промени.....
Дъртата ...отново, питаше..дали е станала, вече...работата, демек..не е нейна работа, ама явно й е важно да...разбере, тази подробност...
Аслъ, разбира се....хубаво и отговори...че, къде ти...докато тя не разбере, колко им пречи...всичко, беше добре...отпусна се, беше друг...навън, познай обаче...какво се случи, демек..докато се прибрахме....
Така ли?....мен, ли обвиняваш, за онова което...не се получава, при вас....може би от това, колко си...жена, не мислиш ли....аз, навремето и мъртвец, щях да събудя....
Ти, каква..майка си, такава....досадна и обременена, й крещеше Аслъ, разгадах те..вече, ясна си ми....
Та, ти откъде ще знаеш , що е то...майка, полагали ли са за теб, през...живота ти..такива грижи, въобще.....не й, остана длъжна, съкровището...
Джезми, дойде рано сутринта..не искаше, да ги буди...всичките...обади се и помоли сестра си да слезе, до входа на къщата....
Подаде й, карти...банкови, всичко..което съм спечелил, досега...в живота си..како, тук са в тези...сметки, направи ..нужното, идете заедно и се погрижи...за нея, без значение...колко ще струва, няма да ги вземе...ако, аз лично и ги...предложа!
...това, сложи в чантата й..лелята, като разбра..че няма да ходи с нея, че няма да е и сама..обаче, погрижи се по-добре за сина ми...лельо, благодаря ти за разбирането...ще тръгвам, вече...и така, това..беше!
Иначе, погледите на финала...Орхан, имаше едно желание, каза й го...."Докато, излезеш оттук....веднага, после искам..да се запозная със семейството ти....!"....й, каза...на нея, много и хареса...разбира се, той не случайно...е избрал, този момент...да й го каже....

# 694
# 695
  • Мнения: 4 381



Кралице, какво иска да каже Колджак с това...

Arkadaşlar çalışma eklerken tek tek eklemeyelim LÜTFEN!!! uyarı almayalım eklediklerimize dikkat edelim...


Моли да не постваме, работите си...поотделно, има предвид..че са от една и съща сцена и епизод..може би? после при копирането, отново...не иска да ги разделяме, тези колажи....долу-горе е това..молбата й!
Права е, все пак ..има право, вероятно ги вижда....и не е доволна, че такова е отношението към....труда й!? ..навярно е това.... newsm78 newsm78 newsm78

# 696
  • Мнения: 36 780
Оле, вещицата и мъртвец щяла да събуди  bash Аслъ да й изважда червения картон  smile3513 и вещицата да миряса....Те двамата без нейното постоянно присъствие са щастливи....Много са ревниви мъжките майки....и затова трябва да стоят по-далеч от младите.....Аз как съм си добре . на 400 км разстояние - какво правят - не ме интересува, само да са здрави....., а другото юргана оправя работата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 4 381
Прекрасни колажи на нашата приятелка....браво! Thinking Thinking Thinking
Музата й....не й изневерява, никога.... bowuu

# 698
  • Мнения: 36 780
Прекрасни колажи на нашата приятелка....браво! Thinking Thinking Thinking
Музата й....не й изневерява, никога.... bowuu

Да много хубави работи прави  Peace Аз без да искам спазих изискването.....

# 699
  • Мнения: 4 381
Кралице, много ти се усложнява задачата, но трябва да ни разкажеш накратко и Сезоните. Много ми харесва филмчето - и тук има драма, но е различно, има и чисто човешки отношения между героите....
Направих няколко сравнения с двата филма...Ами тук в Сезоните нещата са по-земни, по-истински....
Горката аз, как ще...успея, незнам.....разногледа да кажа, че ставам...вече, няма да е ..точното определение! hahaha hahaha hahaha
...и новата тема, ме чака....няма да се спи, тази нощ...навярно, поне това е ..сигурното! newsm78 newsm78 newsm78

# 700
  • Мнения: 36 780
Кралице, сподели сега - хареса ли ти епизода на Сезоните. На мен много. Има няколко много вълнуващи сцени....Тези с Орхан е Букет - са едно на ръка....Но и Джезми много хубаво играе....С тези светли очи....много топлина има в погледа му....А пък Алп колко много обича дядо си  Hug Hug Hug Hug Hug
Но детето не разбира....може би не знае защо баща му вече не живее с тях....Много мила беше сцената, когато Алп сутринта преди да отиде Букет в болницата се събуди и как милваше майка си  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 701
# 702
# 703
  • Мнения: 4 381
Ajda Pekkan

"Sensiz Yıllarda"



..тази песен е от "Ойлето" - 1 сезон...

# 704
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт