И Априлската дружина първи късметчета вече има!

  • 37 056
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 32
А какво ви е мнението за козметиката Johnsons Baby?

# 721
  • Мнения: 8 242
А какво ви е мнението за козметиката Johnsons Baby?
След 3тата година я ползвай Simple Smile За малки бебета не бих.. Нито Нивея..
Аз също се замислям за Веледа.. ще помисля още малко Simple Smile .. също ще я поръчам от вън.
С баткото ползвах Мустела ..

# 722
  • Мнения: 70
А какво ви е мнението за козметиката Johnsons Baby?

Аз я ползвах като бяхме на около годинка, повече от 6 мес. и нямахме проблем, но от приятелки съм чувала, че доста бебета правят алергии от нея...

# 723
  • Мнения: 0
А какво ви е мнението за козметиката Johnsons Baby?

Аз съм пробвала шампоана и моята коса става ужасно твърда от него, а уж е за бебета. Олиото за тяло става долу-горе, даже аз си мажа корема с такова. Но не мисля, че е много бебешка, май е пълна с химии, по-скоро за по-големи деца може да се използват някои продукти.
А сега се сетих някой използвал ли е това, където го рекламираха до скоро Ойлатум???

# 724
  • Мнения: 71
Аз ще си ползвам както предния път преварения студенопресован зехтин и крем бочко за подсичане - никакви повече химикали.
Момичета, 49та страница сме вече - имаме ли си заглавие за следващата?

# 725
  • Мнения: 8 242
Аз ще си ползвам както предния път преварения студенопресован зехтин и крем бочко за подсичане - никакви повече химикали.
Момичета, 49та страница сме вече - имаме ли си заглавие за следващата?
ммм като гледам можем да използваме от анкетата, заглавието с 2ро място от гласовете
Зимата скова земята, Априлска мама пролетта  си чака!
Актуално си е още  Rolling Eyes

Зехтин не ползвах, защото ми ставаше гадно от миризмата  Sick  Следбременски хормони  ooooh!
Като почнах да го дишам вече пък стана лято, жега.. дребния поотрасна.. та... се разминахме .. А си бях преварила се  Blush

# 726
  • Мнения: 147
Добро утро:)Аз да ви кажа моята мама не ми остави избор с козметиката,малко съм й ядосана,купила ми някаква серия на Джонсън за бебчета и серия на някаква марка нечувана досега за мен-каза Авенсис или  нещо от сорта,да не се е объркала с Авен?!Нищо,че аз проучвам от 2рия ми месец на бременността отзивите за марките....Дано пък като са купени от Англия качеството им да е на ниво...поне ми е взела Судокрем(мислех че го няма тук,а се оказа,че го има даже в Джъмбо).Ще видим,накрая ако се наложи ще си взема аз трета серия (примерно на А-дерма като за начало).

# 727
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Благодаря на г-ца Димитрова и jani4eto_87 за полезната информация относно Sebamed  Hug Накарахте ме сериозно да се замисля  Thinking Май ще е по-добре да се доверя на Weleda, така като гледам. И май наистина ще е по-добре да се поръчва от чужбина, за да сме сигурни в качеството  Wink
Г-ца Димитрова, предполагам, че ти си доволна от качеството на продуктите от този сайт, щом си поръчваш от там редовно? Кои продукти за бебо смяташ да ползваш?
Андромеда, да, към сайта нямам забележки-винаги гледам срока на годност-никога не съм получавала нещо, изтичащо след месец-два или вече изтекло.

Общо взето козметиката си я купувам от там(с малки изключения). Дори сега, с новата поръчка която ще пускам за бебето ще си сложа и за себе си пак, че ми привършват моите мазила.
И парфюми съм поръчвала, и козметични комплекти от там ... Simple Smile

А относно Sebamed-сега разбирам,че се води нисък/среден клас козметика. Тази, която съм ползвала с първото си дете не ни е създавала проблеми, но моята козметичка е много недоволна от кремчето им за подсичане, което е с цинк ...На мен не ми се е налагало да го ползвам.

А от Веледа съм много доволна от измиващия душ-гел за бебета(макар че доста късно започнах да го ползваме) и крема им за студено време, който е със високо съдържание на липиди.
Момчил е с много чувствителна кожа към студа и зимно време бузките и ръчичките му винаги са червени, с това кремче решаваме проблема

Аз понеже имам много особен тип кожа, есенно-зимните месеци се сдобивам с лишеи и екземи,които сърбят и не могат да установят,кое ги предизвиква -след многократни прегледи и следене на храни, климатични условия, ползвана козметика, измиващи средства и т.н. но последното нещо,което дерматолог ми препоръча е крем на Sebamed за супер суха кожа с 5% урея.

Това нещо струва 30лв -купих го и на първото намазване тичах към банята да се мия със студена вода ..
Да не говорим,че същия крем в сайта  през ноември струваше 12евро ...

И последно -това,което мисля да купя за бебето е душ-гел за къпане/шампоан, крем за деликатните зони -т.е. дупе и около него и лосион или овлажняващ крем-зависи как точно са го формулирали производителите ...

Категорична съм олио или всякакъв вид масла няма да ползвам ...

И последно и наистина свършвам -момичета, защо се засягате,че някой конкретно не ви е отговорил на питане, или поздравил , или благодарил ...или нещо подобно...ами толкова много народ сме тук...случва се ....

Аз дори някои страници ги прелиствам като чета през 4-5 реда, особено когато си пишете в кои болници мислите да раждате, ходите на Отворени врати или си уговаряте срещи ...говоря за София и другите градове ,т.е. нещо което не ме касае мен -за Варна ...
И не виждам нищо лошо да си споделиш мнението , пък който сметне за добре,че му е полезно да си го ползва, не може на всеки пост да се изписват десетки редове с имена и благодарности..


Хайде лек ден ...и по -ведро Grinning

# 728
  • Мнения: 63
Добро и слънчево утро от Варнааа. Има ли някоя мама, която ще ходи на Деня на отворените врати в Окръжна болница - Варна, този месец?

# 729
  • София
  • Мнения: 14
Момичета  добро утро от мен..като чух прогнозата за времето и ми стана едно хубаво...цели 6 градуса:)))ще има разходка днес Wink
Относно козметиката-аз още не съм решила, много се чудя и си меня мнението всеки ден.

# 730
  • Мнения: 0
Ааа, неее, след снощната прогноза на Емо, че "пролетта е неизбежна", аз не съм "за" това зимно заглавие Sick:
Зимата скова земята, Априлска мама пролетта  си чака!

Хайде нещо тип Пролет иде вече, чакаме априлското човече, Пролет наближава и априлчето нетърпеливо шава, Баба Марта идва вече да ориса със здраве априлското човече...

За сърденето - бременски хормони, ама е излишно според мен и не знам защо мамите се натоварват с такива негативни емоции, вместо да махнат с ръка и да се усмихнат, сега е най-важно да сме спокойни и щастливи.

Аз ще взема на Авен измиващ гел (ползва се за косичка и тяло), хидратиращо мляко с "ефект пудра" (немазно, суперабсорбиращо, вече е ползвано върху мен Whistling) и крем при смяна на пелени. Такъв крем ще взема и Суду, да видим кой от двата ще е по за нас Wink На Авен има и някакъв крем за падането на коричките от главичката, ама това ми се струва прекалено...Не ми се иска да мацам детето с 45 неща още от първия му ден Naughty Така че повече козметика - след раждането, при нужда!

На нас ни остана да ни додйде леглото + матрак, чакам една доставка дрешки от Джордж утре, трябва да си взема и термометъра за ухо, помпата за кърма + торбички за съхранение, спирт за пъпчето и нещата за мен за болницата (сутиени, чехли, нощници и халат), вдругиден си взимаме количката и одеалце порт-бебе за изписването и сме готови с всичко! bowuu Ей, дойде си smile3531
Е, разбира се следва пране и чистене...Да видим кога ще викам фирмата да изпере мокета и да измие прозорците newsm78

# 731
  • Мнения: 16
Добро утро вече официално от вкъщи. Какво хубаво време е навън. Аз ще ходя малко да поплувам на басейн- говорих с доки каза че няма проблеми, стига басейна да не е някой мръсен и неподдържан. Вече купих абслолютно всичко за мен и бебка без количката, всичко друго по списък е налице, със сигурност ще има многооо излишни неща, но пък като за първо дете ми е позволено. Нали първото се гледало на принципа проба-грешка.  Mr. Green Аз се спрях на козметиката на Хип като за начало, пък то бебето само ще си покаже дали му харесва. Хайде лек ден за сега от мен   bouquet

# 732
  • Мнения: 46
Samm много хубави заглавия Peace на мен най ми допадна Баба Марта идва вече да ориса със здраве априлското човече

# 733
  • Мнения: 71
geryito, ще ти дам пример как се поддържат басейните - на спартак го изпразват басейна веднъж годишно(август месец) през останалото време химикали разграждат мърсотията. Ти се знаеш разбира се, просто да го имаш вредвид. Иначе знам, че при високите температури на минералните басейни нямало гъби и прочие, пък незная колко е вярно.

# 734
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен Simple Smile
Какво хубаво слънчице грее отвън,така ми се иска да отида на разходка,но ще поизчакам да вляза в деветия месец и ще почна да поизлизам  261uu
Още не смея много,много да шетам,че сега пък и тежи повече.
Другата седмица влизам в осмия месец,много ми е страшен този осми месец,дано ми е най-лекия и безпроблемен до сега Praynig. Всичко ще е наред,ще стискаме кълки.
Вече почти съм готова с покупките,чакам си легълцето с гардеробчето около 15 март,живи и здрави тогава мисля да почна да пера и гладя дрешките. wash hang 1ironing
Относно козметиката,аз също не съм взела още,мислех си за Бюбхен,какво ще кажете? Thinking
И не на последно място да ви се похваля колко много сме пораснали-2140гр  newsm44 на мама голямото момче,успях да му видя за малко личицето най-накрая-еми много ми е красив сина newsm03 пу пу
Прекрасен ден ви желая мили мои  love001

Общи условия

Активация на акаунт