Какво повече няма да купя - тема 2

  • 84 817
  • 751
  •   1
Отговори
# 570
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Да добавя - кисело мляко Поли - мирише на олио и няма никакво мляко вътре, само глупости. Дано въведат по-скоро това изискване за предприятията да произвеждат истински или имитиращи продукти и на имитиращите да пише с големи букви, че са точно такива. Аз не купувам такова, но свекървата ми беше пратила едно към обяда и понеже много ми се пиеше, надигнах кофичката преди да прочета. Остатъкът замина в кофата, а на нея намекнах, че предпочитам друга марка мляко.

# 571
  • Мнения: 17 987
Да добавя - кисело мляко Поли... Аз не купувам такова, но свекървата ми беше пратила едно към обяда...

За млякото -ОК, няма да го купя, но искам свекърва ти  Mr. Green

# 572
  • Мнения: 2 250
Е как така купувате нещо без ясен произход?Производител ?

За мен някак си е по-добре домашно без ясен произход ,отколкото нещо от производител с неясен състав  Peace
Но разбира се всеки сам си решава  Wink

# 573
  • Мнения: 116
Много пъти ми се е искало да си купя домашно мляко,но точно ме е спирало,че не знам откъде са събирали бутилките.

# 574
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Да добавя - кисело мляко Поли... Аз не купувам такова, но свекървата ми беше пратила едно към обяда...

За млякото -ОК, няма да го купя, но искам свекърва ти  Mr. Green
Да ти я пратя, ако искаш. Joy

# 575
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Е как така купувате нещо без ясен произход?Производител ?

За мен някак си е по-добре домашно без ясен произход ,отколкото нещо от производител с неясен състав  Peace
Но разбира се всеки сам си решава  Wink
Няма ли някъде около вас ферми, в които гледат животни? Аз работя в такава и продаваме на дребно на местното население, аз също си взимам, когато мога. Несравнимо е, наистина. Само за сравнение - една голяма и известна фирма  изкупува от нас - прясното им мляко няма нищо общо с това, което е директно от фермата. Който се интересува, мога да споделя на лични.

# 576
  • Мнения: 116
Ивка,случайно да си от Пловдив (търся начин да се абонирам за истинско прясно мляко Grinning )? Праемам и идеи,някой ако има наблюдение на коя фирма е по-добро.

# 577
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Ивка,случайно да си от Пловдив (търся начин да се абонирам за истинско прясно мляко Grinning )? Праемам и идеи,някой ако има наблюдение на коя фирма е по-добро.
Ще ти пиша на лични.

# 578
  • Мнения: 17 987
Кажете ми моля ви, тези млека на една  и съща фирма ли са?

http://images.google.com/imgres?q=%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB … :429,r:1,s:0,i:66

http://images.google.com/imgres?q=%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB … p;tx=76&ty=50

Първото е отврат, второто го обожавам, аз ли нещо не разбирам  newsm78

# 579
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Рая, провери фирмата производител. На "истинската" (ако мога така да я нарека) Пършевица производител е Зоров 97 ООД.

Ето сайта

http://parshevica.tonypetroff.com/home.html

Като цъкнеш на "каталог" излизат всички техни продукти.
Доколкото аз видях двете млека, които ти си показала не са на един и същ производител.

# 580
  • Мнения: 2 170
Ивка,случайно да си от Пловдив (търся начин да се абонирам за истинско прясно мляко Grinning )? Праемам и идеи,някой ако има наблюдение на коя фирма е по-добро.
Ще ти пиша на лични.


И на мен, и на мен  Simple Smile

# 581
  • Мнения: 17 987
Точно на Зоров ми харесва, второто.
Чудно ми е как е възможно да се продават 2 различни продукта, на различни производители с едно и също име newsm78

Сигурно нямаше да забележа, ако мъжа ми не беше купил от първото- ами никога не бих повторила, явно е умишлено това с името?

# 582
  • софия
  • Мнения: 25 478
Точно на Зоров ми харесва, второто.
Чудно ми е как е възможно да се продават 2 различни продукта, на различни производители с едно и също име newsm78

Сигурно нямаше да забележа, ако мъжа ми не беше купил от първото- ами никога не бих повторила, явно е умишлено това с името?
В Бг всичко може. Нали и Боженци е така.
Тук трябва не с 4, а поне с 24 очи да гледаме и четем Shocked

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Ивка,случайно да си от Пловдив (търся начин да се абонирам за истинско прясно мляко Grinning )? Праемам и идеи,някой ако има наблюдение на коя фирма е по-добро.
Ще ти пиша на лични.


И на мен, и на мен  Simple Smile
Да се наредя на опашката... Hug

# 584
  • Мнения: 2 774
Да добавя - кисело мляко Поли - мирише на олио и няма никакво мляко вътре, само глупости.
Не знам дали става дума за същото мялко, за което аз мисля, не намирам снимка негова, при нас се продава в Пени маркет, та на него си пише само Поли, не е споменато дори, че е млечен продукт  Laughing. Вярно е, че е в кофичка от кисело мялко, прилича на такова- но не е  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт