Да поздравим и подкрепим Касиопея

  • 4 707
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 559
Каси ,аз не мога да разбера,докога ще си сменя мнението тоя"маj"(путка),баси,ами добре де като ще се изнася да се изнесе един път завинаги и да се приключат нещата,какво е туй,днес идва...след няколко дни пак тръгва и така..и такааа....Незнам,според мен е трябвало отдавна да му клъцнеш крилцата и да мислиш само за теб и бебчо.Затвори най после тази книга и я хвърли на боклука.Сега започваш един нов живот,в които ти и сина ти ste най важни,място за "пyтьовци" няма.А и сам сигурно че след време,когато болката ти утихне,ще намериш един стабилен маj,стъпил здраво на земята..
Място за сълзи сега няма  Naughty.Доре главата Peace

# 61
  • Мнения: 2 863
Каси, радвам се, че вече си в къщи...Мъчно ми е, че не намери сили тоя човек да го махнеш от живота си... отрови ти времето като бременна, сега ще ти отрови и първите месеци с бебето и след години, когато се обърнеш назад няма да си спомняш какво е направил бебчо на даден ден, ще си спомняш "той" какво е казал или направил..... повярвай ми... с подобни неща помня 3, 4  година от живота на сина ми и това не минава.... наистина е време вече да му теглиш черата. Имаш всичката ни подкрепа, сигурна съм, че го знаеш... ако ползваш skype- пиши ми на лични да ти кажа под какво име да ме намериш, ще се радвам да си говоря с теб, а  и сигурно съм най-свободната майка във форума:)))

# 62
  • Мнения: 2 274
Каси, Честито Бебе!   bouquet
Да ти е живо и здраво и много радост да ти донесе!   bouquet    bouquet   bouquet

# 63
  • Мнения: X
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=18068
ето снимки, вече не съм анонимна ...  rotfImbo

# 64
  • Мнения: 235
Хей Каси, чудесен син имаш Simple Smile Не се ядосвай с донора. Знам че е по-лесно да се каже, отколкото да се изпита, но времето лекува. Годината ти започна чудесно, не позволявай недостойни хора да ти помрачат щастието. Сложи черта на миналото и мисли позитивно за теб и детето. Сега то има най-голяма нужда от теб. Хубава жена си и съм сигурна, че рано или късно ще срещнеш човек, който да обича и двама ви. Живота е такъв, какъвто си го направим. Гледай смело напред с усмивка и доброта в сърцето. А що се отнася до него...господ забавя, но не забравя.   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 559
Направо ми се насълзиха очите като гледах снимките.Много сте хубави,а Криси е толкова мъничък,толкова сладичък,пу,пу,пу,да ти е жив и здрав  bouquet

# 66
  • Мнения: 2 327
Каси, само спокойно, скоро си родила не трябва да се преуморяваш. Дай му адреса на тоя да ходим ние да го бием Simple Smile Като гледам мераклии има Simple Smile

# 67
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Честито прекрасно детенце мила! Да ти е живо и здрав, да папка, да не плаче и да не го мъчат коликите! И горе гравата, махни го тоя нещастник донора, него Господ го е наказал да не може да изпитва чувства!

# 68
  • Мнения: 312
имаш прекрасен син, каси! да ти е жив и здрав!   newsm51

а странното подобие на мъж да ходи да се гръмне!!!   #2gunfire

# 69
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, аз и тук да кажа - ама мноооог сте готини бре! Wink Бебе Крис страшен юнак-сладур! Laughing
Колкото до оня тиквеник - БНД - абе, я да викнем приятеля на Милк - #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ей, гадове гадни...ама то нещо май на всички БНД-та им е станало #Cussing out #Cussing out Горе главата, мила, ще го отсвириш и надживееш тоя кретен!
Прегръдки и целувки от мен и кака Лора  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 5 140
Каси страхотен е малкият ти мъж Криси, голямо сладурче, да ти е живо и здраво детенцето. Радвай му се, давай му всичката си любов, пък донора.....дано се осъзнае..., но може да е твърде късно. Дръж се мъжки и да не ти пука, като иска да се изнася- лафа нали го знаеш "На кой не му поняса, да се изнаса". Аз съм убедена, че сама ще се справиш много по добре, отколкото ако имаш вредители около себе си.

# 71
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пу-пу, много е хубав Кристиян, да ти е жив и здрав и винаги само да те радва! Гледай си детенцето, живей си живота и не позволявай този тиквеник да те тормози.Ако сега пак се подадеш, един ден ще страда и детенце!Бъди щастлива! Heart Eyes

# 72
  • Мнения: X
Благодаря Ви.

# 73
  • Мнения: 5 468
Каси, поздравявам те от сърце за сина ти! Да ти е жив и здрав, разгледах снимките и е много сладък. Добре, че взе решение да го родиш и да си го гледаш. Представи си, сега като го познаваш, да беше взела някакво друго решение?!?!
Интересно ми беше да видя и онзи субект, който те тормози постоянно Close. На нищо не прилича, идиот #Cussing out! А на теб на лицето ти пише, че си добродушна и той е намерил такава жена, за да прави, каквото си иска. Дано намериш сили да го разкараш и да не се тормозиш повече от присъствието му. Или пък златния вариант е, да идва да ти дава пари само и да се маха, щом толкова не го свърта на едно място. За какво ти е? Той няма да се промени никога... Такъв ще си остане.
Как се справяте с бебока сега? Помага ли ти някой от време на време? Послушен ли е? Плаче ли много или е от кротките? Ако имаш нужда от компания и помощ, пиши ми на ЛС и ще се отзова на драго сърце.

# 74
  • Мнения: 1 413
Каси, честитооо! Невероятно сладки сте с бебока!
И моят син е Кристиан! Да ти е жив и здрав и да расте силен и смел, като мама!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт