Новите ви книги - 10 тема

  • 57 250
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 0
Подарък за 8-ми март си направих на 9-ти . Heart Eyes

Хенри Милър " Тропика на Рака "

и

Чехов "Избрани разкази"
Може ли да споделиш на кое издателство е втората книга?

# 242
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

И трилогията

# 243
# 244
  • Мнения: 33
 книгата, която прочетох наскоро се казва ''Дамско щастие'', интересна и вълнуваща история за това кък с търпение една млада дама успява и в живота, и в любовта, но сега ме вълнува друга книга, която ми се иска да добавя в колекция нови книги, казва се ''Любов'' на Елиф Шафак, последно разбрах, че на 8 март явно по случай женския празник са я подарявали из София, знаете ли на кои места това се е случвало и дали случайно още някъде я подаряват?  Simple Smile

# 245
  • Мнения: 45
Lady-Ann, за съжаление са я подарявали само за женския празник. На една приятелка са й подарили в района на Натфиз. От нея знам за Елиф Шафак. Още не съм чела нищо нейно, но определено ме заинтригува, порових се в нета и намерих доста любопитно инфо за нея и книгата й. Другото име на книгата било Четиридесетте правила на любовта... Писана е 15 години, което ме впечатли и най-много ми хареса факта, че книгата обединява мистиката на Изтока и динамиката на Запада... Мисля да си я взема в най-скоро време.

# 246
  • Видин
  • Мнения: 4 921
, , ,

# 247
  • Мнения: 45

The Мацки и аз я имам, почнах я, но нещо ми вървеше бавно и ми се видя малко повърхностна... Спрях я ... Може би съм била в такъв период...

# 248
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз съм чела "Медиа сапиенс" на Минаев, и двете части, харесаха ми и реших да взема и другите му книги  Grinning Каквото - такова. Може и да не ми харесат, ще видим  Grinning
Сега мъча "Чужденецът" на Албер Камю и честно казано по-шантава книга скоро не бях чела  Crazy

# 249
  • Мнения: 45
Аз съм чела "Медиа сапиенс" на Минаев, и двете части, харесаха ми и реших да взема и другите му книги  Grinning Каквото - такова. Може и да не ми харесат, ще видим  Grinning
Сега мъча "Чужденецът" на Албер Камю и честно казано по-шантава книга скоро не бях чела  Crazy


Като прочетеш "The Мацки", сподели впечатление, барем да намеря мотивация да я довърша Wink А на Духless отдавна съм й хвърлила око, но все забравям да си я купя или се появява някои друга книга, която ме грабва и така... Ще се радвам да споделиш и за нея като я прочетеш Simple Smile Хубав ден!

# 250
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз съм чела Духless - инетерсен стил има Минаев, малко прекалява с опитите да шокира според мен. Книгата е динамична и дава реален поглед върху живота на конкретна прослойка в съвременна Русия, но честно казано втора негова книга едва ли ще прочета.  Laughing

# 251
  • Мнения: 33
Lady-Ann, за съжаление са я подарявали само за женския празник. На една приятелка са й подарили в района на Натфиз. От нея знам за Елиф Шафак. Още не съм чела нищо нейно, но определено ме заинтригува, порових се в нета и намерих доста любопитно инфо за нея и книгата й. Другото име на книгата било Четиридесетте правила на любовта... Писана е 15 години, което ме впечатли и най-много ми хареса факта, че книгата обединява мистиката на Изтока и динамиката на Запада... Мисля да си я взема в най-скоро време.

е нищо поне знам, че книгата на Шафак е на нашия книжен пазар, ще си я взема в най-скоро време.

# 252
  • Мнения: 45
Lady-Ann, за съжаление са я подарявали само за женския празник. На една приятелка са й подарили в района на Натфиз. От нея знам за Елиф Шафак. Още не съм чела нищо нейно, но определено ме заинтригува, порових се в нета и намерих доста любопитно инфо за нея и книгата й. Другото име на книгата било Четиридесетте правила на любовта... Писана е 15 години, което ме впечатли и най-много ми хареса факта, че книгата обединява мистиката на Изтока и динамиката на Запада... Мисля да си я взема в най-скоро време.

е нищо поне знам, че книгата на Шафак е на нашия книжен пазар, ще си я взема в най-скоро време.

lady-Ann, ето какво още намерих за "Любов" или както е оригиналното заглавие "40-те правила за любовта" и за авторката http://www.pozitivnoto.info/2011/03/40-pravila-na-liubovta-elif-shafak.html
http://www.ted.com/talks/lang/bg/elif_shafak_the_politics_of_fiction.html

# 253
  • Мнения: 45
Аз съм чела Духless - инетерсен стил има Минаев, малко прекалява с опитите да шокира според мен. Книгата е динамична и дава реален поглед върху живота на конкретна прослойка в съвременна Русия, но честно казано втора негова книга едва ли ще прочета.  Laughing

Лу, благодаря за мнението. То се припокрива с мнението ми за "The Мацки", без дори да съм я прочела докрай

# 254
  • Мнения: 4 569
В люлинския Хит има магазин Денси. За електроуреди е, но правят разпродажба на книги - от 15-17 лв на 5 лв. Днес си взех



На предишното ми ходене до там си  взех

   

Първата е психологическа по-скоро, втората - кримка. Харесаха ми и двете.

Общи условия

Активация на акаунт