Готови ли си сте да ме подкрепите в името на Любовта?

  • 22 934
  • 486
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Хайде, стискам палци и днес!

# 436
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво, чудесна новина! Хайде, чакаме да се похвалиш, като обявят крайното класиране! Hug

# 437
  • Мнения: 0
Браво, чудесна новина! Хайде, чакаме да се похвалиш, като обявят крайното класиране! Hug

Благодаря ти chockolina за помоща. При следваща информация, ще напиша във форума задължително.

# 438
  • Мнения: 190
Стискам  палци   Hug Hug Hug Hug Hug

# 439
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Rublevka, вчера много се ядосах на развитието на събитията и не ми се пишеше.
 Дано приемат обясненията ти.
 Ти разпечатай тази тема,подвържи я и я подари на момичето ти за спомен!
 (Щях да ти предложа да ти я преведа,но чудесно е,че Юлия разбира български.) Heart Eyes

 Благодаря ти за подаръка към нас Hug
 
 

# 440
  • Мнения: 249

Готово дадох глас за вас, успех Simple Smile

П.П. Дамата ми напомня на някой много близък...


Благодаря Ви от сърце! Радвам се, че Ви харесва снимката и така я оценявате.
А до къде стигнахте с резултатите?

# 441
  • Мнения: 0

Готово дадох глас за вас, успех Simple Smile

П.П. Дамата ми напомня на някой много близък...


Благодаря Ви от сърце! Радвам се, че Ви харесва снимката и така я оценявате.
А до къде стигнахте с резултатите?

Чакаме ги много скоро. Официално не може да се гласува вече за нито една от снимките. Конкурсът е приключил. Отмениха нашето становище, че сме "Измамили с гласовете", но няма официално още кой печели. Ако е по номерът на гласовете, то ние печелим с 1620 гласа  и съобщят ли чрез писмо ще узнаете веднага. Благодаря Ви за супер подкрепата Ви.

# 442
  • Мнения: 0
Rublevka, вчера много се ядосах на развитието на събитията и не ми се пишеше.
 Дано приемат обясненията ти.
 Ти разпечатай тази тема,подвържи я и я подари на момичето ти за спомен!
 (Щях да ти предложа да ти я преведа,но чудесно е,че Юлия разбира български.) Heart Eyes

 Благодаря ти за подаръка към нас Hug
 
 

Мисля си, че и това ще стане Simple Smile Радвам се, че Ви е харесал подаръкът. За вас го измислих като благодарност на Всички които споделят нашият фото-миг и просто тези, които станаха съпричастни.

Супер сте.

# 443
  • София
  • Мнения: 2 623
Чудесна новина  Hug
Май се уплашиха от международен скандал  Mr. Green

# 444
  • Мнения: 0
Чудесна новина  Hug
Май се уплашиха от международен скандал  Mr. Green

Неизнам наистина дали сме направили фурор от България с нашият вот - щом са помислили за такова решение и после го отменят, но едно знам със сигурност, че Вашата подкрепа тук не се нуждае от никакво съмнение и затова исках да оборя заради Вас вашата поддръжка, вашият незаменим глас. Аз го ценя и уважавам и много се радвам, че толкова голям брой хора за толкова малко време решиха с желание да ни подкрепят. Тези аплодисменти са за Всички Вас приятели  Hug

# 445
# 446
# 447
  • Мнения: 0

Не изтече срокът, няма ги бутоните на нито една от фотографиите. Може би просто горният участник иска да каже - че е гласувал и сега добавя своят Вот или просто ни подкрепя с "+1" Simple Smile
за което също му благодаря.

# 448
  • София
  • Мнения: 2 623
Отговорила ми е главната редакторка на сайта - Олга Пасканная.
Поиска линк към темата ни, за да се увери, че наистина са гласували
реални хора, а не е бот.
Очакваме развръзката  Hug

# 449
  • Мнения: 685
И нека въпросната редакторка прочете, че освен тези в темата са гласували и още хора, на които сме споделили линка, нека не си мисли, че сме само тези тук Wink

Всеки от нас има поне няколко приятели, които са гласували за тези сладури и не са писали в темата, дайте им наградата, която заслужават! Освен, ако не Ви е фалшив конкурсът, г-жо Олга Пасканная.

Общи условия

Активация на акаунт