В. Л. от Фейсбук и неговите "секси бойчета"

  • 6 506
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Работи охрана и живее с родителите си.

Охрана? Този?!?!  #Crazy

# 76
  • Мнения: 21 469

Да, а на мен любопитството ми е към т. нар. "толерантни". Как тълкуват тези явления, култът към момченцата и момиченцата, чичо да "покровителства" едно невръстно тяло, за да "укрепне" то, като му бръкне в гащите "доброволно", батко да си колекционира снимчици на хърбави "секси" момченца.
  Та къде е границата, се чудя  newsm78




     Границата я е сложил закона. Никакви бойлавъри или други подобни идиоти не могат да очакват толерантност за нещо, което закона е забранил. Нищо няма за тълкуване.
   
   

# 77
  • Мнения: 637
За мен тоя е поредният, на който животът му е попфолк и фотография за фейсбук Sick
Просто е гнусен и нелицеприятен педеруга, единствено това е разликата с много други hahaha

# 78
  • Мнения: 2 237
Интересно по какви критерии се отстраняват снимките с оплаквания. Две от тези, които докладвах, все още са в албума. Едната снимка е на момчета на около девет-десет години, другата е на младо момче с бебенце.

Хубаво е съмнителните лица- особено, когато публикуват чужди снимки на деца, да могат да бъдат докладвани и другаде, но къде.

# 79
  • Мнения: 1 216
И аз докладвах и снимките си стоят, а и начина, по който е оформено - да помоля собственика да изтрие снимките, или да се блокираме взаимно не ми се струва да върши работа. Един вид - оправяйте се сами.
Коя е българската институция, която може да се уведоми?
Редактирам - сега намерих този сайт, който към МВР и ГДБОП, където може да  се подават сигнали за компютърни злоупотреби, включително и това, което ни вълнува в момента - експлоатация на деца.
http://www.cybercrime.bg/bg

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 14:55 от Г-жа Броненосец

# 80
  • Мнения: 1 666
И аз докладвах и снимките си стоят, а и начина, по който е оформено - да помоля собственика да изтрие снимките, или да се блокираме взаимно не ми се струва да върши работа. Един вид - оправяйте се сами.
Коя е българската институция, която може да се уведоми?
Редактирам - сега намерих този сайт, който към МВР и ГДБОП, където може да  се подават сигнали за компютърни злоупотреби, включително и това, което ни вълнува в момента - експлоатация на деца.
http://www.cybercrime.bg/bg

Много хубав сайт, дано и хората, които стоят зад него да работят наистина! Вече докладвах профила на "бойчето"!

Общи условия

Активация на акаунт