90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 172

  • 33 887
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 572
Сусамов тахан влиза ли в някой от дните?
Голямо мислене падна - хем е от семена, но пък е мазно... Като че ли най ми пасва за въглехидратен ден, какво ще кажете? За мен е важно, защото съм вегетарианка и от него си набавям калций, а и др.полезни неща.

# 646
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен момичета Simple Smile
нана честит рожден ден на баща ти. да бъде виж и здрав, да му се радвате много години още и да ви слуша Laughing   bouquet
И аз си взимам от тортата Rolling Eyes Heart Eyes
Иначе днес бях на режимни белтъци за обяд- шопска салата и тиквички с кашкавал, но от размятането на брат му хапнах 2 хапки хляб Rolling Eyes Нищо нали съм в почивка Simple Smile Междудругото се похвалвам с -800  Mr. Green Време беше, че най- накрая минуси имах само на плодов и воден Whistling Чакам е голяяямо нетърпение да се стопли и да ходя на бягам, че време не ми остава освен сутрин за гимнастика, а нямам и такова за ходене на фитнес или друго ooooh!
Клюкарката добре дошла и хич да не ти пука за годините - аз като писах тук за първи път бях на 18 май, тъй че момичетата пак ме приеха и сега се разбираме чудно, нали дами hahaha Hug Hug Hug
Савина съжалявам те знам какво е да те будят, но ми стана забавно като си представя какво е Simple Smile
Дейзи браво на теб, чудесно си. Револте честито дипломиране, празнувай с мярка и утре ще плодуваш Laughing
Сусамовия тахан като халва ли е? newsm78 100% е във въглехидратен според неб newsm7н. но доколкото помня Нана е казвала, че е много калоричен и трябва да хапнеш точно колкото да не е без хич и да го опиташ. Аз също обичам халва примерно, но ям 2-3 пъти в годината. Добра и аз съм вегетарианка  Peace Hug Ама ти да не си веган? Thinking

# 647
  • София
  • Мнения: 12 555
Баба пак е мобилнааааа  newsm44 Взе си метлата от ремонт.

Днес въглехидратен обяд. Вечерята не я знам каква ще е.

# 648
  • София
  • Мнения: 2 734
Днес- белтъчен- китайско, пилешко с гъби и бамбук и задушени зеленчуци. В зеленчуците имаше кълнове, незнам какви, те да не се консумират само в бобовия? newsm78

# 649
  • Мнения: 22 508
Минах и първият обяд. )))))
Салата китайско зеле с морков с зехтин, лимон и морска сол. Една голяма печена, червена чушка със сирене. Мисля че е ок?
За вечеря може ли пак салата? и 1яйце примерно?

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Салати може за всички обеди и вечери, само в плодовия да са неовкусени. Говоря за салати от зеленчуци, щото мъжа ми като му кажа салата си представя руска салата.  Mr. Green

Сусамовия тахан - виж му съдържанието. Ако съдържа само сусам и нищо друго е за плодовия - семената са там. Ако не най-вероятно не става за режима. А в плодовия спокойно можеш да ядеш суров сусам.

# 651
  • Мнения: 5 102
Минах и първият обяд. )))))
Салата китайско зеле с морков с зехтин, лимон и морска сол. Една голяма печена, червена чушка със сирене. Мисля че е ок?
За вечеря може ли пак салата? и 1яйце примерно?

Може  Peace И на мен напоследък ми са се прияли много салати, но доматите нямат никакъв вкус, само пари да си давам, отказвам  Crossing Arms

# 652
  • до моите любими хора
  • Мнения: 15
Нана да ти е жив и здрав таткото и още дълги години да те радва и да ти помага   bouquet
wililetta Браво на теб. Постигнала си страхотен резултат. Можеш ли да кажеш от колко кг си тръгнала, че ми се виждат доста свалените кг за два цикъла само.
Револт поздравления за дипломирането. Сега ти желая успешна реализация.
Дейзи Дар Много добър резултат си постигнала. Поздравления!
Днес въглехидратен:
З- ябълки
О- лучник + салата моркови, цвекло и ряпа
В - същото
Аз си свалих плюса от белтъчния и днес съм още - 100 гр. Дано да се размърдат нещата и да свалям вече не искам повече плюсове.

# 653
  • Мнения: 0
Няма да си правя плодова следобедна закуска. Благодаря че ми казахте. А може след като съм яла малко спагети да изям някоя друга солета. Че много ми се ядат Grinning

# 654
  • Мнения: 92
Хеееей бандата отслабващиии Simple Smile Как сте момичетаа? При нас е адският ненормален студ със страшно много сняг, който ще се стопи вероятно по Гергьовден.... въпреки това, и въпреки че отдавна не съм влизала в темата, режима си върви с пълна сила при мен.

Осведомих се от последните десетина страници кой как върви и само едно мога да кажа - браво за постигнатите резултати на всички, и поздравления към всички новодошли, че са се решили, и за Мъжа в темата  Sunglasses !

След водния ми ден в четвъртък мога да се похваля с -6,600 - остават още 5 кг и 2 месеца Simple Smile

mrancho, и при мен се случи същото след водния. След като си изкарах белтъчения вчера, днес съм същите кг и г. Не че се оплаквам... ама чудно Simple Smile

Хайде момичета, успех и напролет с нов гардероб   bouquet

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 14:26 от Цветче

# 655
  • Мнения: 3 819
Аз след вчерашния ориз съм пак на килограмите след воден,аман вече #Cussing out #Cussing out #Cussing outДругия път ще ям пържени картофи пък Crossing ArmsИначе на сантиметри явно съм свалила,защото неща,които преди 10 дни не ми ставаха,сега вече са ми ок,ама...тез килограми не мърдат и не мърдат #2gunfireЯвно умственият ми багаж се увеличава Joy
иначе днес обядвах с препечени филии с маргарин и домат.За вечеря ще е една паста и малко шоколад.
Скрит текст:
Само на мен ли ми липсва БуболечеМече?!Къде се покри това момиче? newsm78

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 14:20 от vanessa80

# 656
  • София
  • Мнения: 6 011
Няма да си правя плодова следобедна закуска. Благодаря че ми казахте. А може след като съм яла малко спагети да изям някоя друга солета. Че много ми се ядат Grinning
Може спагети и солети.  Peace

# 657
  • София
  • Мнения: 6 011
Минах и първият обяд. )))))
Салата китайско зеле с морков с зехтин, лимон и морска сол. Една голяма печена, червена чушка със сирене. Мисля че е ок?
За вечеря може ли пак салата? и 1яйце примерно?
Гледай поне отначало да не си намаляваш драстично порциите, че няма да имаш резултат. Общо взето на обяд в белтъчен се яде поне 200 гр. от режимното - сирене или месо и т.н. мляко - естествено повече. Бройките яйца за обяд са 3, за вечеря 2.  Peace

# 658
  • София
  • Мнения: 12 555
Нана да ти е жив и здрав таткото и още дълги години да те радва и да ти помага   bouquet
wililetta Браво на теб. Постигнала си страхотен резултат. Можеш ли да кажеш от колко кг си тръгнала, че ми се виждат доста свалените кг за два цикъла само.

Благодаря, Радостани.

Не съм Вили, ама тя прави сега трето завъртане - тоест трети път 90-те дни.

# 659
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се разпиша и аз момичета.
Днес заобяд правих баница с тиква,а за вечеря съм направила постен кекс.
Дейзи Дар, това наистина си е голям успех.
Момичета имам едно питане.Тъй като никакъв спорт не правя освен по малко коремни преси,чудя се дали да залетя с закупуването на един велоергометър,гледам ,че в метро са на промоция???
Преди 10 години и повече,бях се ограничила в яденето и ходех редовно на фитнес и за около 5-6 месеца бях свалила около 20кг,но оттогава не съм посещавала фитнеса.Сега не ми се и ходи зимата,та затова се чудя на този велоергометър newsm78Кажете мнение аз почти съм се навила ама newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт