90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 172

  • 33 864
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Гледам снимките ви и не ми се вярва.............. Sick
  Тази емотикона за погнуса защо е?Защото аз като гледам снимките им мога да сложа само  newsm10 smile3501

# 721
  • Мнения: 11 479
Относно това, къде точно е талията, аз меря и на двете места - и на най-тънкото, и на шкембенцето под пъпа  Mr. Green При мен разликата също е точно 10 см, независимо колко напълнявам или отслабвам - съотношението се запазва.
Отчитам си плодовия - 1 помело, 1 портокал, 1 голяма червена ябълка.

# 722
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен! Днескашния плодов го изкарах на 2 фреша от портокал и околко 100гр сурови орехи Simple Smile Преди малко се претеглих, защото тази сутрин не го направих от страх какво е станало след вчерашния въглехидратен Laughing Ами бях 58.1 Rolling Eyes След водния бях 57.6, на 9-я ден след водния бях 57.1 , а днес ми беше 12-я ден след водния.. утре ще видим какво ще отсече кантара на гладно сутрин за 3-те четворки след воден Whistling Ето и малко мерки от мен, майка ме мери вчера Mr. Green гръдна об.- 90; талия- 71 Blush (мери ме точно на пъпа); ханш- 93; бедро- 55 Blush и прасец- 33 Rolling Eyes Искам да сваля още 4-5 кг, ако е възможно да са от талията и бедрата ще е перфектно bowuu

# 723
  • Мнения: 0
Как успявате да изпиете 2л. и повече вода. Аз не мога. Пия повече след като съм яла. Но нали не трябва 30мин след хранене да се пие и сега не го правя. По другото време се опитвам но просто не си отива на мястото. Не ми е така сладка както обикновено. По принцип съм такава жаба. Пия наистина много вода, но сега не мога.

# 724
  • Мнения: 262

bibisita ,имаш ли линк за велоергометъра,или на каква цена е в Метро?

цената му е 119лв. ето линкhttp://www.metro.bg/pages/1102.aspx?0&mm=12040&cd=2&kd=10&pg=1
Просто Хари ,направо ме стресира със стаята за рекламации. #Crazy

Преди 10 дни си купих велоергометър точно от Метро и незная колко е качествен, някакъв китайски е. Имам приятелка с крос тренажор поне на три години, който използва, също китайски и е здрав. Това дали ще бъде закачалка в къщи или ще го ползваме зависи от волята и желанието ни. Simple Smile Имах желание за него от поне няколко години. Видях този от линка ти и ми направи впечатление, че не мери пулса, а това е важно, за да можеш да регулираш натоварването си. В брошурата на Метро са показани 2-3 модела, но като отидеш в магазина са доста повече (поне в Пловдив беше така). Моят струва 186лв.
А по основната ни тема: Днес съм на варива - леща с ориз.  Shocked Толкова опулено бих гледала ако преди някой ми беше казал, че ще ми харесва.
Много минуси на всички! Laughing

# 725
# 726
  • Мнения: 71
Здравейте!

Искам да попитам в плодовия ден, ядките като отделно ядене ли се смятат. т.е забранено ли е да се смесват с плодовете на едно ядене ?

# 727

Общи условия

Активация на акаунт