90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 172

  • 33 874
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, вижте какво пише тук: http://eclipter.net/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0% … 0%B5%D1%82%D0%B0/
Особено за часовете между храненията!  newsm12
Кое по-точно?

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета, абе аз с един шантав въпрос. )))) не ми се смейте много.
Къде си мерите талията?
На най-тънката част се мери талия - там където като си сложиш колан ти е най-удобно.

Клюкарката , абе хапни си, дето ще ги мислиш още една четворка, не мисля, че ще си направиш зло.

LorryM , в такива моменти не зная какво да те посъветвам, когато ти е толкова тягостно от положени усилия без резултат. Но мисля, да не се отказваш. Наистина си действа режима, аз други диети, като изключим опит с японското чудо и зелевата супа, които никак не одобрих ooooh!, не съм пазила с такова желание, хъс. И имам свалени вече 23 килограми за година, така, че продължавай, помъчите се още налко, и дано има защо Praynig Hug

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 19:04 от Румяна Лефтерова

# 707
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, вижте какво пише тук: http://eclipter.net/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0% … 0%B5%D1%82%D0%B0/
Особено за часовете между храненията!  newsm12
Кое по-точно?
Явно грешката е моя. Не знам защо съм запомнила, че във въглехидратен интервалът между храненията не трябва да е по-малък от 3 часа.

# 708
  • Мнения: 73
Момичета, абе аз с един шантав въпрос. )))) не ми се смейте много.
Къде си мерите талията?
На най-тънката чест се мери талия - там където като си сложиш колан ти е най-удобно.

Клюкарката , абе хапни си, дето ще ги мислиш още една четворка, не мисля, че ще си направиш зло.

LorryM , в такива моменти не зная какво да те посъветвам, когато ти е толкова тягостно от положени усилия без резултат. Но мисля, да не се отказваш. Наистина си действа режима, аз други диети, като изключим опит с японското чудо и зелеват асупа, които никак не одобрих ooooh!, не съм пазила с такова желани, хъс. И имам свалени вече 23 килограми за година, така, че прогължавай, по-мъчите се още налко, и дано има защо Praynig Hug
  bouquet  bouquet Благодаря за подкрепата! Продължавам напред!

# 709
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора, и се извинявам че те карам да повтаряш като папагал. Просто нали вечерята трябва да е по-лека и затова. Купила съм си натурален шоколад, но не съм сигурна че искам да го ям. Мисля да мина без него. Прочетох че и други също не го ядат.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 011
Явно грешката е моя. Не знам защо съм запомнила, че във въглехидратен интервалът между храненията не трябва да е по-малък от 3 часа.
В ВХ между обяда и вечерята трябва да има поне 3 часа, да.  Peace Само в белтъчния е 4 часа.

# 711
  • Мнения: 15
Ден 6- варива
З- 2 грейпфрута
О- ориз, картофи и царевица
В- печени картофи

Нямам търпение за утре, нещо ме е налегнал въглехидратен глад. newsm64
След час и нещо мисля да направя 30 минути на кростренажора. newsm39
Лека вечер на всички! Grinning

# 712
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 881
На мен пък ми направи впечатление от този линк, че пише и в плодовия да не се комбинират плодовете. Thinking

# 713
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен пък ми направи впечатление от този линк, че пише и в плодовия да не се комбинират плодовете. Thinking
То и в книгата го пише това, нещо във връзка с преработването им беше и за по-добри резултати.  Peace Отдолу обаче е уточнено, че не е забранено, а просто препоръчително и на практика всички рецепти за плодовия ден в книгата са от смесени плодове и/или ядки.

# 714
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 881
Мерси, Ника! Аз плодовете не ги смесвам, но напоследък вечерям зеленчуци, които комбинирам. Затова се притесних.

# 715
  • София
  • Мнения: 8 131
Явно грешката е моя. Не знам защо съм запомнила, че във въглехидратен интервалът между храненията не трябва да е по-малък от 3 часа.
В ВХ между обяда и вечерята трябва да има поне 3 часа, да.  Peace Само в белтъчния е 4 часа.
Защото в линка пише 2 часа.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 011
Защото в линка пише 2 часа.
Не се задълбочих чак толкова и не го видя това, но е грешно значи, 3 часа е интервала в този ден.  Peace

# 717
  • Мнения: 645
Едно въпросче, чудех се компот без захар става ли за плодов ден?
Днешиния ми първи воден е към края си,изкарах го с лекота Winkне било толкова страшно Mr. Green
Утре ще дам точни данни за първи цикъл Wink
Лека вечер и много минуси Hug

# 718
# 719
  • Мнения: X
arturika, аз три пъти пих бульон от кубче. Много ми е вкусно, но в момента , в който разбрах, че са главно нишесте и захари, ги спрях. Има смисъл да се пие домашен бульон, не готов.

Лори М, разбирам те как се чувстваш, съжалявам. Но може би още не е дошъл твоят момент и ще започнеш да сваляш по-осезателно занапред! Така че според мен продължи!  Hug

Аз днес приключих плодовия ден успешно.

Вече лекичко са ми по-свободни дрехите. Така си мечтая за момента, когато ще ги свивам в кръста, много обичам широки дрехи!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт