90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 172

  • 33 877
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 78
Ника, мен пък точно по кръвна група са ми месата, а млечните не са препоръчителни, затова и реших да пробвам без тях и явно има нещо вярно. Пък за Вх за сега един два пъти най много да съм имала малък + след Вх , но нали преди това бях на Дюкан и имам чувството, че все още ми е набито, че сладкото не е за мен и че то ми пречи newsm78 Май съм се смахнала вече Confused
Сега ме накара да се замисля наистина дали има смисъл. Може пък и на мен да ми е като двигател. Аз и затова реших първо да питам преди да предприема нещо. По-скоро може друго да направя. На обяд да си хапвам примерно зеле на фурна или гъбена каша със сухари, а вечерта само нещо сладко, примерно вафла, бисквити.. това май е по-добре  Thinking
Савина, нулева кръвна група ли си? Аз за себе си също съм разбрала, че от тези храни, които не ми ги препоръчват, качвам.

# 691
  • Мнения: 16
Сигурно има нещо вярно Simple Smile
Само остава да разбера коя кръвна група съм Simple Smile
Тъкмо ще си пускам пълни изследвания скоро време Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 6 011
По-скоро може друго да направя. На обяд да си хапвам примерно зеле на фурна или гъбена каша със сухари, а вечерта само нещо сладко, примерно вафла, бисквити.. това май е по-добре  Thinking
Ами то си е така според правилата де.  Laughing

Савина, евалата на мъжа ти, проспа режима - накрая слаб, отпочинал и сит!  Laughing По повод "руската салата" моя пък тия дни спореше с мен, че в плодовия имало логика да си хапвам и домашно сладко, той баща му и бездруго не слагал много захар.  Laughing

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Днес не мога да се добера до компютъра. Аз пък не обичам почивните дни, всички са в къщи, лудницата е на ниво просто  ooooh! Но съм му свикнала вече на плодови дни в къщи Mr. Green и не ми прави впечатление. Но най-лошата комбинация, която ми се случи при второто завъртане на 90-дневната диета, беше плодов в събота, воден в неделя, да, това ми беше супер тежко Mr. Green
Минус 100гр. след белтъчен, доволна.
Днес съм на варива:
З: портокал
О: боб чорба и салата зеле с царевица
В: мисля да е като обяда,  искаме да излезим малко, но се опасявам да ям навън. Все им се каня на гозбите, а като ми ги сервират и съжалявам хиляда пъти. Някак не ми се гърми патрон, и накрая да не ям качествена храна Laughing Домашната ми храна ми е сто пъти по-вкусна.

Скрит текст:
не сме си във Варна, а при нашите родители на 40км. от града, разбирайте тук кръчметата не са на ниво Mr. Green Mr. Green

Искам специално да поздравя Деси за успеха и Вили. Направо невероятни резултати. Честито свалени килограми и дано не се върнат вече Hug

# 694
  • Мнения: 78
Ника,  да де Laughing  Laughing Аз не се доуточних..идеята ми беше, че ще избегна тестяното на обяд-макарони, спагети и пици  Wink Благодаря ти за съветите   bouquet 

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Нулева съм, да.

Аз пък не обичам почивните дни, всички са в къщи, лудницата е на ниво просто  ooooh!
Че кой ги обича? Особено зимата. Лятото ги обичам всъщност, но зимата като сме затворени в къщи с двата звяра е кошмар. Днес съм събрала от пода един тир играчки сигурно и главата ми е на тъпан вече.  ooooh!

Савина, евалата на мъжа ти, проспа режима - накрая слаб, отпочинал и сит!  Laughing
А жена му дебела, недоспала и гладна.   Joy Това е нечовешко да се спи толкова!  #2gunfire

# 696
  • Мнения: 158
Здравейте, за днес ще пропусна отчета плодов, в който няма нищо различно от всеки друг, но искам да споделя нещо, което искрено ме разсмя.Ще каним гости в петък и смятам ден варива и отсреща ми се задава въпроса "ами можеш ли да ядеш варена свинска пържола"?ее голям смях настана.Лека сита вечер.

# 697
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Днес белтъчен
З- фреш от грепфрут
О-телешки курбан и зелева салата
В- същото
За две четворки имам -4см. в талията, 1см. в ханша и 2см. в бедрото.

# 698
  • Мнения: 22 476
Момичета, абе аз с един шантав въпрос. )))) не ми се смейте много.
Къде си мерите талията?
Защото аз като я меря там където ми е пъпа излиза с 10см повече, отколкото като меря най-тънката част. Или просто шкембето си ми е огромно (то си е вярно де) или аз нещо не мога да нацеля къде да меря.

# 699
  • Мнения: 0
Ето ме и мен.Днес съм на белтъци.От доста време  ми се приело миш маш  та реших днес да си направя.Първо реших да е само със сирене,чушки и домати без яйца,но така ми се ядоха яйца ,че си сложих и яйце.Утре ще видим как ще се отрази смесването на белтъците.Та за закуска един портокал.За обяд миш маш .За вечеря същото.Преди два дена питах за рецепта за пърленки.Ако може изпитана и сполучлива,че правих една ,но не ми харесаха.Лека вечер на всички.

# 700
  • до моите любими хора
  • Мнения: 15
Не съм Вили, ама тя прави сега трето завъртане - тоест трети път 90-те дни.
Нана видях, че сега и е трето завъртане но е едва на 11 ден. За това реших, че сериозния минус над 50 кг е само за две врътки и питах от колко кг е започнала. И ти си свалила толкова, но за повече време и за това реших да я питам. Да не би стартовите кг да са били повече и да ги е свалила по-лесно или е открила нещо от което диетата да я стопило за много кратко време newsm78
Нали ме знаеш появи ли се някой нов за мен с такъв завиден резултат и търся някоя тайна, за постигнатия резултат Laughing
Савина и моят кростренажор е закачалка за момента Embarassed Все му се каня, но пусти студ и все се разминаваме за сега. Предният път като бях на Дюкан ходих много на фитнес и наистина имаше много голям ефект и накрая реших да взема кростренажора. Ползвах го точно 2-3 месеца и от тогава прашасва  Crazy Мъжа ми ме заплашва, че ако скоро не започна да го ползвам ще го подари на някого  hahaha Наистина трябва скоро да започна  Grinning

# 701
  • Мнения: 73
Зравейте, момичета!
На път съм да се откажа-от 16.1. до сега не повее от -1,5 кила. Спазвам всичко стриктно, не ми е комфортно на диетата-  с тези интервали между храненията се чувствам гладна. Правила съм преди време Дюкан и бях отслабнала 16 килограма, които и доста време заържах. Там ми беше втръснало месото, но можех да си хапвам по-често( например следобед). Тук направо чувствам, че все съм гладна и то без никакъв резултат. Дъщеря ми, която е почти на 13 не ми дава да я спирам, щом съм стигнала дотук, но не съм имала диета с такива плачевни резултати. Гледам снимките ви и не ми се вярва.............. Sick

# 702
  • Мнения: 0
Извинявам се за тъпите въпроси-просто не искам да направя грешка. Embarassed По рано питах дали за обяд може спагети и солети. Не ядох солети тогава, но може ли за вечеря да направя тази комбинация. Пак казвам солетите са грахамови и сигурно няма да ям кой знае колко Wink

# 703
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, вижте какво пише тук: http://eclipter.net/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0% … 0%B5%D1%82%D0%B0/
Особено за часовете между храненията!  newsm12

# 704
  • София
  • Мнения: 6 011
Извинявам се за тъпите въпроси-просто не искам да направя грешка. Embarassed По рано питах дали за обяд може спагети и солети. Не ядох солети тогава, но може ли за вечеря да направя тази комбинация. Пак казвам солетите са грахамови и сигурно няма да ям кой знае колко Wink
Аз ти отговорих, че може.  Peace И за вечеря може, щом си решила вечерята да ти е солена, накрая приключи с лентичка черен шоколад.

Общи условия

Активация на акаунт